Без категорії

ERASMUS+ The University of СADIZ Spain

Автор: admin 04.06.2021
До уваги аспірантів!
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус+ для реалізації мобільності протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р в Університеті м. Кадіс для аспірантів.
Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 16 червня 2021 року.
Cпеціальності: іспанська філологія
Сайт університету: https://www.uca.es/?lang=en/
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Сертифікат про рівень знання англійської/іспанської мови – не нижче B1; Перелік сертифікатів, які приймаються, поданий нижче.
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY.
Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті – для аспірантів першого та другого року навчання. За консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
Аспіранти третього та четвертого року навчання подають виписку з оцінками, перекладену на англійську мову і завірену.
Просимо надсилати виписки з оцінками на завіряння Надії Миколаївні Серьогіній на пошту translationtsnuk@gmail.com. Документи ПРИЙМАЮТЬСЯ і ОПРАЦЬОВУЮТЬСЯ ЕЛЕКТРОННО!
!Зверніть увагу, що на завіряння приймається переклад тільки офіційних документів з підписами та мокрою печаткою! За витягами просимо звертатися на факультет/інститут.
6. Диплом магістра і додаток до нього.
7. Заповнити документ Abstract of the PhD Research at the UCA (за формою просимо звертатися до Відділу міжнародного співробітництва erasmusknuts@gmail.com.
7. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/6JEadVLk2Zge4JGTA
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: СADIZ-Spring-2021_Ivanenko та надісланий на електронну пошту координатора проекту співпраці проф.. Г.Г. Верби gverba12@gmail.com та Відділу міжнародного співробітництва erasmusknuts@gmail.com.
За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ запитом на пошту erasmusknuts@gmail.com.
Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
* Форму Learning Agreement можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.
**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
***Дата співбесіди буде оголошена окремо на офіційній фейсбук-сторінці Відділу міжнародного співробітництва.
****Розмір гранту на навчання складає 850 €/міс.
*****Грант на подорож 275 €
****** З детальною інформацією стосовно участі у конкурсі можна ознайомитися за посиланням https://internacional.uca.es/21-22-erasmus-ka107-sms-in/.

Конкурс спільних українсько-чеських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 рр.

Автор: admin 19.05.2020

98344447_3543198052373414_4341466905459032064_o

Науковці, для вас важливе нагадування від Міністерства освіти і науки України!

Останній тиждень до закінчення прийому заявок на конкурс спільних українсько-чеських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 рр.

Дедлайн — 25 травня. Зокрема, подати інформацію та документи через Google-форму треба до 17:00 (СЕТ)

Більше за посиланням: bit.ly/2wCEEmz

 

Erasmus +, UNIVERSITE DE STRASBOURG, France

Автор: admin 30.09.2018

UNIVERSITE DE STRASBOURG

До уваги бакалаврів(2 та 3-ого року) та магістрів 1 року навчання! Оголошено конкурсний відбір для отримання стипендій Еразмус+ у партнерському Університеті Страсбурга, Франція для навчання у весняному семестрі 2018-19 навчального року .

Спеціальності: усі

Дедлайн для подання аплікацій студентами, які претендуватимуть на отримання стипендій – 13 жовтня 2018 року (до 24:00)!

Читати повністю »

КРАЩІ СВІТОВІ БІЗНЕС-ШКОЛИ В МЕЖАХ ВАШОЇ ДОСЯЖНОСТІ!

Автор: admin 03.02.2018

MASTERS_FB_1200x628_Kiev

Світовий лідер з організації індивідуальних заходів MBA повертається до Києва 13 лютого 2017 року. Вже згодом кращі світові бізнес-школи будуть в межах вашої досяжності!

Читати повністю »

Проголосуйте за проект розумної лабораторії «Smart REX»

Автор: admin 28.10.2017

-373300736

Проект розумної лабораторії «Smart REX» на базі факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка бере участь у конкурсі «Громадський бюджет міста Києва» для того, щоб отримати фінансування на облаштування і закупівлю необхідних компонентів та обладнання.

Студенти та співробітники ФРЕКСу мають безліч цікавих ідей і працюють над їхнім утіленням, використовуючи весь свій креатив, знання й уміння.
Проблема ефективного використання енергоресурсів є дуже актуальною на сьогоднішній день. Для подальшого розвитку сучасних технологій необхідні кваліфіковані спеціалісти, які зможуть розвивати свої професійні навички й набувати нових знань на базі лабораторії мікроелектроніки та робототехніки, а також відповідне обладнання.

Проект «Smart REX» стане одним із перших, що дозволить застосувати технології Internet of Things (IoT) у навчальному приміщенні, забезпечивши ефективне використання ресурсів, а головне – мотивуючи студентів та школярів старших класів, реалізовувати свої проекти, розвиватися та набувати нових знань за фахом.

Проект створюється із метою розвитку сучасних технологій у сфері мікроелектроніки, IoT і робототехніки, застосування сучасних технологій енергозбереження, використання альтернативних джерел енергії.

Серед ідей, що здаються найактуальнішими – застосування технології Internet of Things для створення систем енергозбереження, контролю освітлення, клімат-контролю, автоматизованого прибирання в корпусі, авторизованого доступу до IoT-систем тощо. Для цього маємо на меті використовувати енергію від сонячних панелей.

На сьогоднішній день лабораторію «Smart REX» підтримали компанії Epam, Melexis, Віаком та адміністрація КНУ.

Друзі, підтримайте і ви проект «Smart REX». Переходьте за посиланням і голосуйте за мрію наших студентів.

Щоб розібратися в такій, на перший погляд, непростій системі реєстрації, читай нашу інструкцію: http://telegra.ph/YAk-progolosuvati-za-GB-10-13

The Woodrow Wilson International Center Scholarship

Автор: admin 10.09.2017

The Woodrow Wilson International Center Scholarship

Оплачуване стажування для постдоков в галузі політології в Центрі Вудро Вілсона (США).

Дедлайн: 01 жовтня 2017 року

Читати повністю »

Аспірантура в Австрійській академії наук

Автор: admin 10.09.2017

Österreichischen Akademie der Wissenschaften

Грант надається для підтримки наукових досліджень у всіх галузях.

Дедлайн: 15 вересня 2017 року.

Читати повністю »

Семестр за обміном у Тартуському університеті для філологів

Автор: admin 10.09.2017

university of tartu

Нарвський коледж Тартуського університету оголошує про можливість постажуватися! Мета програми – поділитися найкращими здобутками у галузі багатомовної освіти. Програма розрахована на магістрів педагогічних спеціальностей (спеціалізація – філологія).

Дедлайн – 30 вересня 2017 року.

Читати повністю »

Центр іноземних мов Київського національного університету імені Тараса Шевченка пропонує для вивчення 18 сучасних іноземних мов

Автор: admin 26.07.2017

35795292

ЦЕНТР  ІНОЗЕМНИХ  МОВ
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Навчаємо іноземним мовам з 1834 року

ЗАПРОШУЄ
студентів, викладачів, школярів, усіх, хто бажає,
вивчати європейські та східні мови

Іноземні мови, що пропонуються для вивчення: англійська, арабська, болгарська, гінді, кримськотатарська, німецька, новогрецька, іспанська, італійська, китайська, корейська, німецька, перська, турецька, французька, хорватська, чеська, шведська, японська.

Рівні  A1, A2, B1, B2, C1; початковий, середній, просунутий; Business English; індивідуальні  заняття; корпоративні клієнти

Центр міста
Традиції класичного університету і сучасні методи навчання
Нові автентичні підручники
Інтерактивні підходи
Надання сертифікатів
Викладачі з науковим ступенем

Основні локації:  Інститут філології (бульвар Тараса Шевченка 14), економічний факультет (вул. Васильківська 90-а).

Контактна інформація:
Україна, 01601, місто Київ, бул. Шевченка 14, каб. 84,
тел.: 239-31-96,

З 1 вересня 2017 року Центр іноземних мов Київського національного університету імені Тараса Шевченка розширює коло діяльності, пропонуючи для вивчення 18 сучасних іноземних мов, серед яких –  європейські та східні (англійська, арабська, болгарська, гінді, кримськотатарська, німецька, новогрецька, іспанська, італійська, китайська, корейська, німецька, перська, турецька, французька, хорватська, чеська, шведська, японська). Навчання  буде  проводитися  на початковому, середньому, просунутому рівнях  ( A1, A2, B1, B2, C1).
Крім навчання у групах, пропонуємо індивідуальні  заняття, курси для корпоративних клієнтів.
Головна мета діяльності Центру іноземних мов – удосконалення мовної і комунікативної  компетенції студентів і викладачів, підвищення загального рівня володіння сучасними іноземними мовами, підтримка міжнародної мобільності. Крім  навчання іноземних мов і сертифікації знань з іноземних мов,  Центр пропонує підготовку до міжнародних іспитів, до вступних випробувань у магістратуру з  іноземної мови, до ЗНО, курси ділової іноземної мови, спеціалізовані курси. Особливу увагу Центр приділяє сертифікації  знань викладачів з англійської мови  (сертифікат відповідності рівню B2).
Формування груп  з 20 серпня 2017 року.
м.Київ, бул. Тараса Шевченка 14, каб. 84, тел.: 239-31-96.

KNU Language Center extends and diversifies its activity offering 18 foreign languages (English, Arabic, Bulgarian, Chinese, Crimean-Tatar, Croatian, Czech, French, German, Greek, Hindi, Italian, Japanese, Korean, Persian, Spanish, Swedish, Turkish) at different levels – Beginners, Intermediate, Advanced; A1, A2, B1, B2, C1.  Training  is conducted in groups and mini-groups, Individual classes and corporate training are available as well. Major goal is improving language and communication competence of students and teaching staff, improving foreign language proficiency for all language  needs, assistance of international mobility.
Teaching foreign languages, certification of foreign languages level  on the basis of the examination,  training for international examinations,  master programs entrance examinations in foreign languages, training for  independent national testing make major directions of activity. Certification for University teachers ( level B2) is of priority.
Registration begins August 20, 2017. Classes and examinations start September 1, 2017.

Contacts
Room  84,  14 Taras Shevchenko bld, Kyiv
Phone:  239-31-96

Стажування для аспірантів та молодих вчених в Естонії

Автор: admin 08.04.2017

Johan Skytte Institute of Political Studies

Університет University of Tartu пропонує аспірантам та молодим вченим пройти стажування в інституті політології Johan Skytte Institute of Political Studies.

Дедлайн – 4 травня 2017 р.

Читати повністю »