Erasmus+

Erasmus+ KA107
The Panteion University of Social and Political Sciences (Greece)

Автор: admin 17.02.2022


До уваги викладачів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Університет Пантеон (Греція) запрошує відвідати Кафедру міжнародних європейських та регіональних досліджень протягом весняного семестру академічного року 2021/2022 і прочитати курс лекцій студентам.
Перебування повністю фінансується програмою Еразмус+. Сума гранту складає 1120 євро на 7 днів мобільності (160 євро/день). Додатково передбачена виплата дорожнього гранту у сумі 275 євро.
Предметні напрямки:
0421 Law
0312 Political Sciences and Civics
Дедлайн подачі документів на пошту: 12.03.2022
Для того, щоб взяти участь у конкурсі просимо надіслати наступний пакет
документів на erasmus.international@knu.ua:
1.CV у форматі Europass.
2.Staff Mobility Agreement for Teaching (заповнений і підписаний
аплікантом, а також завізований завідувачем кафедри або заступником з
міжнародного співробітництва в інституті). Форму угоди див. в
телеграм-каналі ВМС t.me/irotsnuk або просимо надсилати запит на erasmus.international@knu.ua.
3.Викладацьку пропозицію англійською мовою (довільнa форма).
4.Kопія 1-ї сторінки закордонного паспорту.
5.Заповнити онлайн-форму- https://forms.gle/NjvET3jaYKRLmYbf6
N.B! Кандидати, які надададуть Pre Acceptance Letter від приймаючої сторони матимуть перевагу під час відбору.
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій в переліку черговості, назва файлу повинна містити назву університету та прізвище претендента: Panteion_Ivanenko_Staff Mobility.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказувати назву університету та прізвище: Panteion_Ivanenko_Staff Mobility на адресу Відділу міжнародного співробітництва (erasmus.international@knu.ua).
За більш детальною інформацією звертатися до координатора програми Еразмус+ (ICM) Альони Олександрівни Курченко, 239-31-50.


*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

ERASMUS+
Aston University (Great Britain)

Автор: admin 19.01.2022


До уваги студентів ОР «Магістр» Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для стажування на протязі І та ІІ семестру 2022-2023 н.р. у Університеті Астона, м. Бірменгем, Велика Британія, Відділ Системного Аналізу, Кафедра Математики / Aston University, Birmingham, Great Britain, Systems Analytics Research Institute, Department of Mathematics
Термін подачі документів на електронну пошту до 15 лютого 2022 року.
Предметні напрямки: моделювання складних біомолекулярних систем.
Кандидати повинні мати досвід роботи в області комп‘ютерного моделювання біомолекулярних та рідинних систем.
Сайт університету-партнера за посиланням: https://www.aston.ac.uk/
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);

 1. Підтвердження (сертифікат) про рівень знання англійської мови (не нижче рівня B2).
 2. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. ! Підписувати документ не потрібно!
  Поради та інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
  http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
 3. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті (допускається електронний підпис) – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т: 044 239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
 4. Скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад англійською (просимо надсилати документи на завіряння на пошту Олесі Олександрівні Сідельніковій olesia.sidelnikova@knu.ua).
  Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.
 5. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/qVXv7WCeJgYrWBc58
  Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Aston -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту координатора проекту Віталія Юрійовича Бардика: vital@univ.kiev.ua. Просимо відділ міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua ставити в копію.
  За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту Віталія Юрійовича Бардика (+38 066 195 2932) та у відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.
  Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#

ERASMUS+
Університеті Газі м. Анкара (Gazi Üniveristesi)

Автор: admin 19.01.2022


До уваги студентів ОC «Бакалавр» (2 та 3 рік начвання) та «Магістр» (1 рік навчання)!
Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом осіннього семестру 2022/2023 навчального року в університеті Турецької Республіки – Університеті Газі м. Анкара (Gazi Üniveristesi): http://gazi.edu.tr/
Спеціальності/Освітні програми: турецька мова та література.
Дедлайн для подання документів: 15 лютого 2022 року.
Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:

 1. CV / резюме в форматі EUROPASS;
 2. Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
 3. Підтвердження від свого викладача турецької про рівень знання турецької мови (не нижче рівня B1), (англійської мови (не нижче рівня B1) за бажанням).
 4. Рекомендаційний лист від завідувача кафедри тюркології Інституту філології.
 5. Для бакалаврів: скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад на англійську (просимо надсилати документи на завіряння на пошту Олесі Олександрівні Сідельніковій olesia.sidelnikova@knu.ua) чи турецьку мову (за завірянням звертатися до свого викладача турецької мови) у PDF.
  Для магістрів: копія диплому бакалавра та додатка до диплому.
 6. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно! Завантажити форму можна за посиланням: https://gazi.edu.tr/Download?link=https://webupload.gazi.edu.tr/upload/460/2016/8/24/cbea52822346915e8d8bbce3e463011cc619c095&fileName=incoming-la.doc
  Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
  http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
 7. Копія 1-ї сторінки закордонного паспорту.
  8.Необхідно обов’язково заповнити онлайн-форму за посиланням: https://forms.gle/Z9JBhiMrh1oDdzRAA
  Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Gazi -2022_Ivanenko та надісланий на адресу координатора програми – завідувача кафедри тюркології Покровської Ірини Леонідівни (irem2003@ukr.net). Прохання Відділ міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua ставити в копію.
  За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту (кафедра тюркології Інституту філології к. 20) та/або у Відділ міжнародного співробітництва (erasmus.international@knu.ua) і Відділ академічної мобільності (mobility.knu@gmail.com).
  Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
  **Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
  **Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту. З додатковою інформацією стосовно перебування можна ознайомитися на сайті університету-партнера.

Автор: admin 12.01.2022

З 11 січня до 15 березня 2022 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство інновацій, науки і технологій Держави Ізраїль (משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה) оголошують конкурс спільних науково-дослідних проєктів на 2022-2023 роки. До участі запрошуються науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ і підприємств.
Проєктні пропозиції приймаються за напрямами:
▪ Прикладна математика (топологічні матеріали; прикладна математика в теорії чисел; криптографія; обчислювальна математика);
▪ Єврейська спадщина (цифрові гуманітарні науки: Єврейсько-українська спадщина та історія).
Керівники та головні учасники проєктів можуть подавати кілька заявок, однак не зможуть отримати фінансування більш ніж за одним проєктом.
Докладніше: bit.ly/3nhx2gG

ВищаОсвіта #Наука #МіжнароднаСпівпраця

ERASMUS+

Автор: admin 01.12.2021

До уваги студентів-бакалаврів 3-ого року та магістрів першого року навчання!Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р. у Республіканському університеті м. Сівас протягом весняного семестру. для бакалаврів 3-ого року та магістрів першого року навчання.🗓Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 7 грудня 2021 року.💼Предметні напрямки: тюркологія.Сайт університету-партнера за посиланням: https://www.cumhuriyet.edu.tr📑Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою/англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS;

2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);

3. Підтвердження від свого викладача турецької про рівень знання турецької мови (не нижче рівня B1) , (англійської мови (не нижче рівня B1) за бажанням).

4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=ukКаталог курсів – http://iso.cumhuriyet.edu.tr/29-lisans-programlari!!! Студент має набрати обов*язково 30 кредитів.

5. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/7LRNJXs6n3GecJii7

6. Скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад на англійську (просимо надсилати документи на завіряння на пошту Олесі Олександрівні Сідельніковій olesia.sidelnikova@knu.ua) чи турецьку мову (за завірянням звертатися до свого викладача турецької мови) у PDF.Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Sivas -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua. За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.*Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту. ****Розмір гранту складає 4275 €. Передбачена виплата дорожнього гранту, розмір якого розраховується відповідно до відстані подорожі.** З додатковою інформацією стосовно перебування можна ознайомитися на сайті університету-партнера.

Call for Erasmus+ Academic Exchange Program – Spring Semester 2021/2022

Автор: admin 17.11.2021
❗For 3-rd Year Bachelor and Master students
🗓Deadline for submission of documents: 30th November 2020.
Université Paris-Saclay and Taras Shevchenko National University of Kyiv have been awarded Erasmus mobility grants for students willing to do an internship in France, in one of Université Paris-Saclay Laboratories.
💶The grant amount is €850 per month and €360 for travel.
– Specialty: Physics
❗!!Please, note!!! Students, who are participating in the joint project between Taras Shevchenko National University of Kyiv and Université Paris-Saclay are particularly encouraged to apply.
– Documents:
1. CV in Europass format
2. Letter of motivation
3. Letter of recommendation (not mandatory)
4. An excerpt from the record book. Copy of Diploma and Diploma Supplement for Master students.
5. Certificate of foreign language proficiency (French/English – not lower than level B2). Please, ask members of the Office for International Cooperation about University form of the Certificate (room 267 of the Main University Building) or send your request to erasmus.international@knu.ua.
6. Bank Details (international or French)
7. A registration proof or copy of the student card for the year 2021/2022 from your home institution
– To apply: students must create an account on the platform and submit their application documents online. The student can record his or her progress in the form and come back to it later using the same link. Once the application has been “submitted”, no changes can be made.
 Link: https://psud.moveonfr.com/form/5c0a3c9aee189d9a66dfc68c/eng
– Selection: the selection will be made jointly by Taras Shevchenko National University of Kyiv and Université Paris-Saclay. The selected students will then be accompanied in the preparation of their stay at Université Paris-Saclay.
To find more information, contact the Office for International Cooperation (room 267 of the Main University Building, Ms. Aliona Kurchenko, erasmus.international@knu.ua) and the Academic Mobility Office (room 222 of the Main Building).
To find more about filling out Erasmus + documents visit the site of
Academic Mobility Office: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk
Further information COVID-19:
We ask you to read carefully the following information related to the current health situation at the University Paris-Saclay: https://www.universite-paris-saclay.fr/…/coronavirus…
Selected students will receive further information about the conditions of entry to France.
For any further information, please consult our website https://www.universite-paris-saclay.fr/…/international… or contact Anne-Lise Braesch (incoming-exchange.international@universite-paris-saclay.fr)

ERASMUS+🇪🇺 🇩🇪Eberhard Karl University of Tübingen (GERMANY)🇩🇪

Автор: admin 04.11.2021
ERASMUS+🇪🇺
🇩🇪Eberhard Karl University of Tübingen (GERMANY)🇩🇪
❗До уваги студентів-бакалаврів 3-ого року та магістрів першого року навчання!
Оголошується конкурсний відбір на отримання 2-ох стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р. у Тюбінгенському університеті Еберхарда Карла (Німеччина) для бакалаврів 3-ого року та магістрів першого року навчання.
🗓Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 17 листопада 2021 року.
📘Предметні напрямки: германістика.
Сайт університету-партнера за посиланням: https://uni-tuebingen.de/universitaet/
📑Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою/англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Підтвердження від свого викладача німецької про рівень знання німецької мови (не нижче рівня B1) , (англійської мови (не нижче рівня B1) за бажанням).
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!
Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
Каталог курсів – https://uni-tuebingen.de/…/degree-programs-available/
5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті (допускається електронний підпис) – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
6. Скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад на англійську (просимо надсилати документи на завіряння на пошту erasmus.international@knu.ua) чи німецьку мову (за завірянням звертатися до свого викладача німецької мови) у PDF.
Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.
7. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/CDJr1jNa8b6RfT3c8
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Tübingen -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua та кафедри германської філології та перекладу: tppnim@ukr.net.
❓За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.
Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
*Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту.
****Розмір щомісячної стипендії складає близько 850 €/міс. Передбачена виплата дорожнього гранту, розмір якого розраховується відповідно до відстані подорожі.
** З додатковою інформацією стосовно перебування у Тюбінгенському університеті можна ознайомитися та на сайті університету-партнера.

ERASMUS+ RUHR-UNIVERSITÄT BOCHUM (RUB) (GERMANY)

Автор: admin 04.11.2021
❗До уваги студентів-бакалаврів 3-ого року, магістрів першого року навчання та аспірантів!
Оголошується конкурсний відбір на отримання 3-ох стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р у Рурському університеті (Німеччина) для бакалаврів 3-ого року, магістрів першого року навчання та аспірантів.
🗓Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 17 листопада 2021 року.
📘Предметні напрямки: германістика.
Сайт університету-партнера за посиланням: https://www.ruhr-uni-bochum.de/de
📑Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою/англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Підтвердження від свого викладача німецької про рівень знання німецької (не нижче рівня B2) (англійської мови (не нижче рівня B2) за бажанням).
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!
Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
Каталог курсів див. в інформаційному буклеті університету-партнера – https://international.ruhr-uni-bochum.de/…/Fact%20Sheet…
5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті (допускається електронний підпис) – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
6. Скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад на англійську (просимо надсилати документи на завіряння на пошту erasmus.international@knu.ua) чи німецьку мову (за завірянням звертатися до свого викладача німецької мови) у PDF.
Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.
7. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/ewLPf2SaryAHmKmB6
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Ruhr-2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua та кафедри германської філології та перекладу: tppnim@ukr.net.
❓За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.
Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
*Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту.
****Розмір щомісячної стипендії складає 850 €/міс. Передбачена виплата дорожнього гранту у розмірі 275 €
** З додатковою інформацією стосовно перебування у Рурському університеті можна ознайомитися в інформаційному буклеті університету-партнера – https://international.ruhr-uni-bochum.de/…/Fact%20Sheet… та на сайті університету-партнера.

ERASMUS+ University of Zielona Góra (Poland)

Автор: admin 03.11.2021
❗До уваги аспірантів!
Оголошується конкурсний відбір на отримання гранту Еразмус+ кредитна мобільність для навчання/стажування протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р у Зеленогурському університеті (Польща) для аспірантів.
🗓Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту❗ 8 листопада 2021 року.❗
📘Предметні напрямки: філософія.
📍Сайт університету-партнера за посиланням: https://www.uz.zgora.pl/index.php?en
📑Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Сертифікат чи інший документ (університетський) про рівень знання польської (не нижче рівня B2) чи англійської мови (не нижче рівня B2).
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!
Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті – для аспірантів першого та другого року навчання. За консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
Аспіранти третього та четвертого року навчання подають виписку з оцінками, перекладену на англійську мову і завірену.
6. Скан диплому магістра і додаток до нього.
7. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/iZTrJTyY7uzpPkJ96
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Zielona Gora -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua та координатора проекту від філософського факультету – заступнику декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва Руденка Сергія Валерійовича (rudenkosrg@gmail.com).
❓За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.
Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Співбесіда відбудеться 9 листопада 2021 року, 11:00 у форматі онлайн на платформі zoom.
*Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту.
**** З додатковою інформацією стосовно перебування у Зеленогурському університеті можна ознайомитися на сайті університету-партнера за посиланням: https://www.uz.zgora.pl/index.php?en-erasmus

УВАГА! КОНКУРС ЕРАЗМУС+ ГЛОБАЛ!

Автор: admin 26.10.2021
249009117_4382410831865710_1335065430749143597_n
Оголошується конкурс Еразмус+ Глобал на навчання за програмою «Соціальна робота/Соціальні служби» протягом весняного семестру 2021/2022 навчального року в НОВІА університеті прикладних наук (NOVIA University of Applied Sciences) Фінляндії – кампус м. Турку (січень – травень 2022 р.): https://www.novia.fi/novia-uas/
Конкурс відкрито для студентів 3 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури УСІХ спеціальностей факультету психології.
Дедлайн для подання документів: 31 жовтня 2021 року (до 23:59).
Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:
1. CV у форматі EUROPASS – https://www.novia.fi/…/application-for-exchange-students
2. Learning Agreement (draft, без підписів) із зазначенням назв дисциплін, які Ви будете вивчати у приймаючому університеті в разі, якщо отримаєте стипендію на навчання в НОВІА (від 21 до 24 кредитів на семестр). Посилання на перелік предметів, які викладаються в NOVIA англійською мовою: https://www.novia.fi/…/Courses-in-English-Spring-2022…
3. Мотиваційний лист (1 сторінка)
4. Витяг із залікової книжки (та його переклад на англійську мову). Середній бал успішності – не нижче 80
5. Сертифікат (можливо внутрішньоуніверситетський) про рівень володіння англійською мовою (не нижче рівня В2)
6. К-копія 1-ї сторінки закордонного паспорту.
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій в переліку черговості, назва файлу повинна містити назву університету, кампусу та прізвище претендента: NOVIA_Turku_Ivanenko.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказувати назву університету, кампусу та прізвище: NOVIA_Turku_Ivanenko на адресу локального координатора – заступника декана факультету психології Пащенко Світлани Юріївни (s.paschenko.tsu@gmail.com).
Також НОМІНОВАНИМ конкурсантам (після проходження співбесіди в КНУ імені Тараса Шевченка та отримання рекомендації щодо навчання в NOVIA) необхідно заповнити аплікаційну форму он-лайн на сайті НОВІА університету ДО 08 листопада 2021 року: https://www.novia.fi/…/application-for-exchange-students/
За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту – моб. (067) 5919534; адреса: просп. Глушкова, 2-а, корпус факультету психології, к. 213.
Поради щодо оформлення конкурсних документів знаходяться на вебсторінках:
• Відділу міжнародного співробітництва: http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html
• Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk
У ЗВ’ЯЗКУ З СИТУАЦІЄЮ ПАНДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ ВІД НОМІНОВАНИХ НА НАВЧАННЯ У ВЕСНЯНОМУ СЕМЕСТРІ 2021/22 Н.Р. ДЛЯ В’ЇЗДУ НА ТЕРИТОРІЮ ФІНЛЯНДІЇ ВИМАГАТИМУТЬ ДІЙСНИЙ СЕРТИФІКАТ ПРО ПОВНУ ВАКЦИНАЦІЮ ОДНІЄЮ З ВАКЦИН, ВИЗНАНИХ ЄВРОСОЮЗОМ.
*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Передбачається надання стипендій 8 кандидатам (можливий розподіл на навчання у двох кампусах NOVIA університету – Турку і Вааса).
**Онлайн співбесіда проходитиме у КНУ імені Тараса Шевченка та супроводжуватиметься номінуванням студентів на навчання в НОВІА. З номінованими студентами та тими, хто увійде до листа очікування проводитиметься онлайн співбесіда представниками університету НОВІА, за результатами якої будуть визначені студенти-стипендіати програми Еразмус+ Глобал для навчання в НОВІА університеті.
Дату та час онлайн співбесіди у КНУ буде надіслано на е-адреси учасників конкурсу. Співбесіда проходитиме англійською мовою.
***Розмір стипендії становить 850-900 євро на місяць, з якої передбачена авансова виплата, що покриває оплату візи і страхового полісу, а також дорожнього гранту.
БАЖАЄМО УСПІХУ В КОНКУРСІ!