Новини

Курси англійської мови для студентів Університету!

Автор: admin 21.03.2017

17439613_1220445198005240_1029542939_n

Читати повністю »

Курси англійської мови для викладачів та співробітників Університету!

Автор: admin 21.03.2017

17454919_1220445194671907_1312138038_o

Читати повністю »

Greetings from Estonia!

Автор: admin 09.03.2017

The admission 2017 is open in BFM and we are welcoming all great students from all around the world to apply for our study programmes taught in English.
In addition, you can just choose some short-term course that we are also offering.

APPLY TO BFM!
Deadline for non-EU/EEA countries (except applicants from Turkey, Russia, Ukraine, Georgia) is 15 April, 2017.
We await all active and creative students looking to have a future in the exciting world of audiovisual arts, communication and media. Our study programmes have been designed to give you both the theory and practical skills within a few years!

https://tlubfm.sendsmaily.net/…/4j1RnJVZf1VlU7NBBr8dMSLcCD…/


https://tlubfm.sendsmaily.net/browser/4j1RnJVZf1VlU7NBBr8dMSLcCD-jRUUazgXRZCleOAfZKSR2AKuggXAGa3JDrB4VeHwDvA2Bc6W4qpt6ROP290WBVoafGHFCzt85axsQYcI,/

В рубриках: Новини | Коментувати »

КОНКУРС ЗА ПРОГРАМОЮ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ERASMUS PLUS

Автор: admin 09.03.2017

17200079_1143947635716607_1724820527_o

Шановні студенти факультету психології!

Згідно з двосторонньою Еразмус Плюс угодою щодо академічної мобільності між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом соціальних і гуманітарних наук у Варшаві (Польща, SWPS) оголошується конкурс на навчання в осінньому семестрі 2017/18 н.р. у SWPS (http://english.swps.pl/) на бакалаврській програмі «Психологія».

У конкурсі можуть брати участь студенти 2-3 курсів спеціальності «Психологія». На конкурс подаються такі документи на англійській мові:

Документи, розташовані у зазначеному порядку, потрібно надіслати одним файлом PDF формату на електронну адресу координатора академічної мобільності факультету психології Пащенко С.Ю.: s.paschenko.tsu@gmail.com до 24 березня 2017 р. (включно).

В копію для надсилання документів ставити Відділ академічної мобільності: mobility_office@univ.net.ua

Співбесіда та конкурсний відбір проходитиме у Відділі академічної мобільності (к. 222, Червоний корпус) 29 березня 2017 р.

Конкурсна комісія: Голова – проректор КНУ імені Тараса Шевченка Бугров В. А., декан факультету психології Данилюк І. В., начальник Відділу академічної мобільності Данильченко О. Ю., відповідальна за академічну мобільність на факультеті психології Пащенко С. Ю., Еразмус стипендіат, студент 2 року навчання ОР «Магістр» Тельчаров О.

БАЖАЄМО ВСІМ УСПІХУ В КОНКУРСІ!

В рубриках: Новини | Коментувати »

Конкурс відео на тему енергозбереження від Представництва ЄС в Україні

Автор: admin 07.03.2017

euroquiz 1

Представництво ЄС оголошує прийом відеоробіт для конкурсу в рамках щорічного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України». Найкращі відео ролики будуть відзначені спеціальними призами та дипломами від Представництва ЄС в Україні, а кожен учасник отримає сувенір.

Читати повністю »

Нова онлайн-гра про Європу від Представництва ЄС в Україні

Автор: admin 07.03.2017

euroquiz

Стартувала третя щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС. Учасники зможуть перевірити свої знання про Європу, а найуспішніші з них отримають подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні: флешки, футболки та багато іншого.

Читати повністю »

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ГАЛИНИ ГАЛИНСЬКОЇ “ЄСТЬ НА СВІТІ ДОЛЯ…”

Автор: admin 04.03.2017

vistavka

7 березня 2017 р. об 12:00 в Галереї актової зали Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться відкриття виставки професора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, члена Національної спілки художників України, заслуженого діяча мистецтв України Галини Галинської “Єсть на світі доля…”, присвяченої творчості Тараса Шевченка.

На виставці буде представлено роботи за мотивами творів Тараса Шевченка (“Гайдамаки”, “Утоплена”, “Сліпий”, “Катерина” та ін.) – малюнки вугіллям, офорти, літографія.

Емоційно піднесене прагнення до гармонії та чистоти, натхнення , виразність форми і пластична сила – найбільш повно виражена особливість аури її мистецтва, створюють  неповторно-індивідуальний світ, сповнений світла, оптимізму та віри в життя. (В. Могилевський)                                                                                                                   

Гості заходу:

Андрій Чебикін

Іван Драч

Василь Перевальський

Валерій Шевчук

Сергій  Гальченко

Ніна Чамата

Петро Панчук

Ігор Чамата

Марина Юр

Валентин Гордійчук

Тарас Компаніченко та гурт «Хорея Козацька»

Організатори заходу: проректор з науково-педагогічної роботи В. А. Бугров, Відділ академічної мобільності Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Куратор виставки: Данильченко О.Ю.

+38 (044) 239-32-85; e-mail:danylchenko@univ.net.ua.

В рубриках: Новини | Коментувати »

Академічна мобільність для молодих науковців: презентації фондів і грантових програм

Автор: admin 23.02.2017

11

21 лютого в Головному навчальному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся освітній семінар для аспірантів і докторантів «Академічна мобільність для молодих науковців: презентації фондів і грантових програм».

Читати повністю »

Освітній семінар для аспірантів і докторантів «Академічна мобільність для молодих науковців: презентації фондів і грантових програм»

Автор: admin 01.02.2017

unnamed

Читати повністю »

В рубриках: Новини | Коментувати »

Курс лекцій «SOFT SKILLS: ЕФЕКТИВНА ОСОБИСТІСНА КОМУНІКАЦІЯ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЯ»

Автор: admin 30.01.2017

Шановні колеги!

Запрошумємо до реєстрації на курс лекцій програми підвищення кваліфікації з технологій ефективної особистої комунікації та соціалізації! У сучасних умовах затребуваний той фахівець, що володіє гнучкістю і мобільністю мислення, здатний приймати самостійні рішення, перетворювати соціальне середовище і свою професійну діяльність, – одним словом компетентний!! Пропонуємо спеціально розроблений англомовний курс

«SOFT SKILLS: ЕФЕКТИВНА ОСОБИСТІСНА КОМУНІКАЦІЯ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЯ»

Курс спрямований на розвиток ключових навичок для успішної кар’єри:

Після завершення курсу Ви будете вміти:

Курс побудований на базі активних форм навчання: міні-лекції, тренінги, дискусії, презентації, інтерактивні вправи.

Лектори: доценти Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

Курс сертифікований у рамках Темпус проекту ЄС 530534 IMPRESS “Improving the efficiency of student services” (530534-TEMPUS-1-2012-1-UK-TEMPUS-SMGR) та проводиться в рамках проекту #KNULeaderHUB.

Ви отримаєте:

Cертифікат за підписом Нортумбрійського університету – зарахування на час курсу до лав студентів цього англійського ВНЗ із правом доступу до бібліотеки. Курс пропонується студентам та аспірантам ВНЗ України, та молодим фахівцям англійською мовою – на безкоштовній основі (конкурсний відбір – 15 місць).

Тривалість: 6 днів очного навчання (4 АКАД. ГОДИНИ КОЖНОГО ДНЯ) з 15 лютого для безкоштовної групи та з 1 березня для контрактної групи.

Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Бібліотека імені Максимовича (для відібраної безкоштовної групи)
Інститут післядипломної освіти, вул. Васильківська, 36, ауд. 56 (для контракної групи)

Дізнатися більше про курс: Ганна (g.kharlamova.tsu@gmail.com) – прийом заявок ДО 1 лютого!!!

 

В рубриках: Новини | Коментувати »