Актуальні пропозиції на 2020/2021 рік

Erasmus+ у Гірничій школі Нансі Університету Лотарингія

Автор: admin 27.10.2020
Mines Nancy
Університет Лотарингії
НАНСІ, ФРАНЦІЯ
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання або стажування магістрів в школі Геології (напрямок – geoscience) та Гірничій школі Нансі Університету Лотарингія (напрямок-computer science), а також стажування в лабораторії Георесурсів (напрямок-Géo-ressouces) для аспірантів (геологів) протягом весняного семестру 2020-2021 н. р (6 місяців). Стажування та навчання здійснюватиметься англійською або французькою мовою.
Предмет: комп’ютерні науки, науки про Землю, геологія.
Deadline: 6 листопада 2020 року

Читати повністю »

Erasmus+ Universitat de València

Автор: admin 27.10.2020
Universitat de València
До уваги бакалаврів 2-ого та 3-ого року навчання!
Спеціальності: *усі
Оголошено конкурсний відбір для отримання стипендій Еразмус+ у партнерському університеті для навчання у весняному семестрі 2020-21 навчального року .
ДЕДЛАЙН для подання аплікацій студентами, які претендуватимуть на отримання стипендій – 6 ЛИСТОПАДА 2020 року!

Читати повністю »

Дедлайн продовжено по 25 жовтня 2020 !

Автор: admin 21.10.2020

Запрошуємо взяти участь у програмі академічної мобільності (САМ Україна) та отримати можливість навчатись протягом весняного семестру у Львівському національному університеті імені Івана Франка – партнері Київського національного університету імені Тараса Шевченка в реалізації проекту SAM, який фінансується Британською Радою та Європейським Союзом.

ГРАНТ ПОКРИВАЄ:

– добові протягом всього періду навчання (12 тижнів);

–  витрати на проживання в гуртожитку Університету;

–  дорожні витрати.

Читати повністю »

Весняний семестр у Львівському національному університеті імені Івана Франка!

Автор: admin 09.10.2020

Запрошуємо взяти участь у програмі академічної мобільності (САМ Україна) та отримати можливість навчатись протягом весняного семестру у Львівському національному університеті імені Івана Франка – партнері Київського національного університету імені Тараса Шевченка в реалізації проекту SAM, який фінансується Британською Радою та Європейським Союзом.

Читати повністю »

Erasmus+ Університет м. Печ (Угорщина)

Автор: admin 22.06.2020

pte-logo-magyar-angol-foltban-l

До уваги студентів 1-го року навчання ОР «Магістр»!

Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом осіннього семестру 2020/2021 навчального року у найстарішому університеті Угорщини – Університеті м. Печ (Pecs University): https://pte.hu/english

Спеціальності/Освітні програми, відкриті для цьогорічного конкурсу: Освіта (Педагогіка, Психологія, Соціальна робота/Соціальна педагогіка); Література та Лінгвістика; Політичні та соціальні науки; Економіка.

Дедлайн для подання документів: 30 червня 2020 року (23:59).

Читати повністю »

Запрошуємо долучитись до опитування від Національного Еразмус+ офісу в Україні

Автор: admin 13.04.2020

З метою вдосконалення механізмів реалізації міжнародної кредитної мобільності, вивчення її ефективності та впливу на освітній процес у ЗВО НЕО в Україні просить взяти участь в опитуванні, а саме:
Запрошуємо до заповнення серед учасників мобільності Еразмус+ для персоналу (працівників та викладачів) електронну Google форму 3 – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYQ3m0qFAvSWQ07PPk7FYsvacC5LX7PFplI2Wqm5A7w1JURA/viewform щодо впливу міжнародної мобільності на індивідуальному (професійному) рівні, ролі учасників мобільності у здійсненні впливу на покращення освітнього процесу, конкретних гарних практик запровадження інновацій у Вашому освітньому закладі за результатами участі у мобільності для персоналу;

Запрошуємо до заповнення серед студентів, які були учасниками мобільності Еразмус+, електронну Google форму 4 – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdejO0sS-DAtky1JGLcLsGtj4kNPMXSA0K68XslonRpKynDA/viewform щодо впливу міжнародної мобільності на студентів/випускників на їхній професійний та індивідуальний рівень.
Отриману інформацію за результатами опитування буде проаналізовано та узагальнено задля визначення стану, загальних тенденцій, викликів і перспектив впровадження проєктів з міжнародної кредитної мобільності закладами вищої освіти в Україні.

Конкурс Еразмус+ для викладачів в Університеті Мінью (Португалія)

Автор: admin 10.10.2019

University of Minho

Оголошується конкурс на никладання для педагогічних співробітників в Університеті Мінью (Португалія).

Перший етап подачі заявок для участі у програмі Еразмус+ в Університеті Мінью (Португалія) відкрито.

Спеціальності: всі

Дедлайн подачі аплікаційних заявок – 15 листопада 2019 року

Читати повністю »

Конкурс на навчання в Інституті імені Гердера Лейпцизького університету (Німеччина) за програмою Еразмус +

Автор: admin 08.10.2019

Das-Herder-Institut-768x314

Оголошується конкурс на семестрове навчання в Інституті імені Гердера Лейпцизького університету (Німеччина) за програмою Еразмус + !

Читати повністю »

Erasmus+Zagreb University

Автор: admin 08.10.2019

Zagreb University

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання протягом весняного семестру у 2019-2020 н. р (5 місяців) у Загребському Університеті (Республіка Хорватія) для бакалаврів (2 та 3 року навчання), магістрів (1 року навчання) та аспірантів.
Спеціальності: філологія (кроатистистика)

Deadline: 14 жовтня 2019 року

Читати повністю »

Конкурс Еразмус+ на навчання в Софійському університеті імені Святого Климента Охридського Болгарія

Автор: admin 08.10.2019

Sofia University ST. KlIMENT OHRIDSKI

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у 2019-2020 н. р (4-5 місяців) в Софійському державному університеті імені Климента Охридського (Болгарія) для бакалаврів (2 та 3 року навчання), магістрів 1 року навчання та аспірантів.
Спеціальності: болгаристика, історія
Deadline: 20 жовтня 2019 року

Читати повністю »