Актуальні новини та пропозиції грантів, стипендій

Коледж Європи запрошує студентів

Автор: admin 17.12.2021

!!!!!До УВАГИ!!!!!! Коледж Європи запрошує студентів 4-го курсу та магістрів на 1-річне навчання магістерської програми в Натоліні та Брюгге! Випускниця Інституту філології та Коледжу Європи проведе презентацію про можливості, які дає навчання закордоном,Українською у вівторок 21.12.2021 року о 18:00 за посиланням https://meet.google.com/jgw-nvhd-ccs Англійською у середу 22.12.2021 року о 19:15 за посиланням https://meet.google.com/nka-juuw-goq Українською у середу 22.12.2021 року о 12:00 за посиланням https://meet.google.com/itj-cxfy-fxy Коледж Європи – це бельгійський вищий навчальний заклад, який був заснований у 1949 у Брюгге, Бельгії, та має на меті підготувати своїх випускників до роботи в інституціях ЄС (Європейська комісія, Європейський парламент, Рада Європи), дипломатичних установах (міністерства закордонних справ, посольства різних країх, дипломатичні академії, зокрема у Відні, Варшаві, т.д.), приватних компаніях, медіа та міжнародних організаціях в країнах ЄС та в країнах сусідів-партнерів (ООН, НАТО, WWF, ВОЗ, т.д.). Навчання відбувається двома мовами.Громадяни України отримують повну стипендію, яка покриває витрати на навчання, навчальні поїздки закордон (країни ЄС, Балтики і Скандинавії, Північної Африки, Балкан, Кавказу, Близького Сходу), проживання на території кампусів в Брюгге і Натоліні, перельоти з України та назад та курси з вивчення іноземних мов (англійська, французька, німецька, польська, іспанська, італійська, арабська, китайська).Тому кожному, хто цікавиться міжнародними відносинами, міжкультурною комунікацією, журналістикою, історією, мовами, та мріє продовжити свою кар’єру в дипломатії, ласкаво просимо! Щорічно більше 500 студентів з різних куточків світу приїздять до Брюгге та Натоліну аби провести захоплюючі 10 місяців разом. Приєднуйся!У разі питань чи проблем зі з’єднанням онлайн, контактуйте nina.basok@coleurope.eu Більше інформації за посиланням: College of Europe in Natolin | Master in European Interdisciplinary Studies (coleuropenatolin.eu)Відео офіційного відкриття академічного року 2020 у Натоліні: Highlights from the Opening Ceremony 2020 with Mrs Sviatlana Tsikhanouskaya – YouTubeВідео офіційного відкриття академічного року 2021 у Натоліні: Opening Ceremony with Ms Olha Stefanishyna – YouTube

ERASMUS+

Автор: admin 01.12.2021

До уваги студентів-бакалаврів 3-ого року та магістрів першого року навчання!Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р. у Республіканському університеті м. Сівас протягом весняного семестру. для бакалаврів 3-ого року та магістрів першого року навчання.🗓Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 7 грудня 2021 року.💼Предметні напрямки: тюркологія.Сайт університету-партнера за посиланням: https://www.cumhuriyet.edu.tr📑Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою/англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS;

2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);

3. Підтвердження від свого викладача турецької про рівень знання турецької мови (не нижче рівня B1) , (англійської мови (не нижче рівня B1) за бажанням).

4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=ukКаталог курсів – http://iso.cumhuriyet.edu.tr/29-lisans-programlari!!! Студент має набрати обов*язково 30 кредитів.

5. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/7LRNJXs6n3GecJii7

6. Скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад на англійську (просимо надсилати документи на завіряння на пошту Олесі Олександрівні Сідельніковій olesia.sidelnikova@knu.ua) чи турецьку мову (за завірянням звертатися до свого викладача турецької мови) у PDF.Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Sivas -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua. За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.*Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту. ****Розмір гранту складає 4275 €. Передбачена виплата дорожнього гранту, розмір якого розраховується відповідно до відстані подорожі.** З додатковою інформацією стосовно перебування можна ознайомитися на сайті університету-партнера.

До уваги студентів бакалаврату, магістратури, аспірантури/докторантури!

Автор: admin 25.11.2021
Євразійський національний університет ім. Л.М. Гумільова (ЄНУ ім. Л.М. Гумільова), Республіка Казахстан розпочав прийом документів за програмою академічної мобільності «Welcome to ENU» із вузів-партнерів на весняний семестр 2021-2022 навчального року!
🗓Прийом документів здійснюється з 1.11.2021 по 20.12.2021.
❗Для подачі на програму студентам слід зареєструватися через онлайн-платформу: https://edu.enu.kz/registration.html
*Примітка: заздалегідь потрібно підготувати сканований варіант транскрипту, паспорту та фото студента. Вибір предметів здійснюється на онлайн-платформі.
Список факультетів та спеціальностей можете знайти за посиланням: http://www.enu.kz/ru/facultety
🔥Навчання проводиться на безоплатній основі.
🔥Безкоштовне проживання у гуртожитку університету для іноземних студентів.
При виникненні проблем із поданням документів просимо студентів на пряму зв’язуватися зі співробітниками ЄНУ ім. Л.М. Гумільова, які допоможуть з поданням документів: Жагалбаєв Болат Талгатович – головний спеціаліст відділу академічної мобільності international.incoming.enu@gmail.com а також по телефону/вотсап + 7 778 000 1133
260036218_4289491054492712_8453512831397805826_n

«Університетська освіта на шляху до сталого розвитку: Чисте довкілля і безпека життєдіяльності»

Автор: admin 22.11.2021
Шановні колеги та студенти!!!!!‼️‼️
Запрошуємо вас до участі в зимовій ceciï Міжнародної Кapпaтcькoï Школи -2022 «Університетська освіта на шляху до сталого розвитку: Чисте довкілля і безпека життєдіяльності»
Школа запланована на 24-27 лютого 2022 року у змішаному – очному i дистанційному форматі на платформі ZOOM. Детальна інформація за посиланням: https://drive.google.com/…/1-ylr5i9zuB6Knwti9Iob2eLZue1…
За результатами учасники отримають Сертифікат та Збірку матеріалів в електронному вигляді.
259986995_4468502216589904_6299680981601657589_n

До уваги студентів випускних курсів!

Автор: admin 17.11.2021
23 листопада 2021 р. О 13.00 Коледж Європи запрошує студентів 4 курсу (бакалавр) та 2 курсу (магістр) на презентацію річного навчання міністерської програми в Брюгге🇧🇪🇧🇪🇧🇪
Випускниця Інституту філології та Коледжу Європи проведе презентацію про можливості програми. Долучитися можна за посиланням: https://meet.google.com/wwz-nqyt-mfa
Коледж Європи – це бельгійський навчальний заклад, заснований в 1949 р. та має на меті підготувати своїх випускників до роботи в інституціях ЄС 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺 (Європейська комісія, Європейський парламент, Рада Європи), дипломатичних установах (МЗС, посольств, дипломатичних академіях, зокрема к Відні та Варшаві🇦🇹🇵🇱), приватних компаніях, медіа та міжнародних організаціях в країнах-членах ЄС та в країнах партнерів (НАТО, ООН, ВОЗ, WWF тощо 🇺🇳🇺🇸).
Навчання відбувається двома мовами. Громадяни України отримують повну стипендію, яка покриває витрати на навчання, навчальні поїздки за кордон (країни ЄС, Скандинавії, Північної Африки, Кавказу, Близького Сходу), проживання в кампусах Брюгге🇧🇪 та Натоліні🇵🇱, перельоти з України та назад та курси з вивчення іноземних мов (англійська 🇺🇸🇬🇧, французька🇫🇷, німецька🇩🇪, польська🇵🇱, іспанська🇪🇸, італійська🇮🇹, арабська🇪🇬, китайська🇨🇳).
Тому кожному, хто цікавиться міжнародними відносинами, міжкультурною комунікацією, журналістикою, історією, мовами та мріє продовжити свою кар’єру в дипломатії, ласкаво просимо! Щорічно більше 500 студентів з різних куточків світу приїздять до Брюгге та Натоліну, аби провести захоплюючі 10 місяців разом. Приєднуйся!
Більше інформації за посиланням: www.coleurope.eu/eis
www.coleuropenatolin.eu

Call for Erasmus+ Academic Exchange Program – Spring Semester 2021/2022

Автор: admin 17.11.2021
❗For 3-rd Year Bachelor and Master students
🗓Deadline for submission of documents: 30th November 2020.
Université Paris-Saclay and Taras Shevchenko National University of Kyiv have been awarded Erasmus mobility grants for students willing to do an internship in France, in one of Université Paris-Saclay Laboratories.
💶The grant amount is €850 per month and €360 for travel.
– Specialty: Physics
❗!!Please, note!!! Students, who are participating in the joint project between Taras Shevchenko National University of Kyiv and Université Paris-Saclay are particularly encouraged to apply.
– Documents:
1. CV in Europass format
2. Letter of motivation
3. Letter of recommendation (not mandatory)
4. An excerpt from the record book. Copy of Diploma and Diploma Supplement for Master students.
5. Certificate of foreign language proficiency (French/English – not lower than level B2). Please, ask members of the Office for International Cooperation about University form of the Certificate (room 267 of the Main University Building) or send your request to erasmus.international@knu.ua.
6. Bank Details (international or French)
7. A registration proof or copy of the student card for the year 2021/2022 from your home institution
– To apply: students must create an account on the platform and submit their application documents online. The student can record his or her progress in the form and come back to it later using the same link. Once the application has been “submitted”, no changes can be made.
 Link: https://psud.moveonfr.com/form/5c0a3c9aee189d9a66dfc68c/eng
– Selection: the selection will be made jointly by Taras Shevchenko National University of Kyiv and Université Paris-Saclay. The selected students will then be accompanied in the preparation of their stay at Université Paris-Saclay.
To find more information, contact the Office for International Cooperation (room 267 of the Main University Building, Ms. Aliona Kurchenko, erasmus.international@knu.ua) and the Academic Mobility Office (room 222 of the Main Building).
To find more about filling out Erasmus + documents visit the site of
Academic Mobility Office: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk
Further information COVID-19:
We ask you to read carefully the following information related to the current health situation at the University Paris-Saclay: https://www.universite-paris-saclay.fr/…/coronavirus…
Selected students will receive further information about the conditions of entry to France.
For any further information, please consult our website https://www.universite-paris-saclay.fr/…/international… or contact Anne-Lise Braesch (incoming-exchange.international@universite-paris-saclay.fr)

ERASMUS+🇪🇺 🇩🇪Eberhard Karl University of Tübingen (GERMANY)🇩🇪

Автор: admin 04.11.2021
ERASMUS+🇪🇺
🇩🇪Eberhard Karl University of Tübingen (GERMANY)🇩🇪
❗До уваги студентів-бакалаврів 3-ого року та магістрів першого року навчання!
Оголошується конкурсний відбір на отримання 2-ох стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р. у Тюбінгенському університеті Еберхарда Карла (Німеччина) для бакалаврів 3-ого року та магістрів першого року навчання.
🗓Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 17 листопада 2021 року.
📘Предметні напрямки: германістика.
Сайт університету-партнера за посиланням: https://uni-tuebingen.de/universitaet/
📑Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою/англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Підтвердження від свого викладача німецької про рівень знання німецької мови (не нижче рівня B1) , (англійської мови (не нижче рівня B1) за бажанням).
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!
Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
Каталог курсів – https://uni-tuebingen.de/…/degree-programs-available/
5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті (допускається електронний підпис) – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
6. Скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад на англійську (просимо надсилати документи на завіряння на пошту erasmus.international@knu.ua) чи німецьку мову (за завірянням звертатися до свого викладача німецької мови) у PDF.
Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.
7. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/CDJr1jNa8b6RfT3c8
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Tübingen -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua та кафедри германської філології та перекладу: tppnim@ukr.net.
❓За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.
Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
*Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту.
****Розмір щомісячної стипендії складає близько 850 €/міс. Передбачена виплата дорожнього гранту, розмір якого розраховується відповідно до відстані подорожі.
** З додатковою інформацією стосовно перебування у Тюбінгенському університеті можна ознайомитися та на сайті університету-партнера.

ERASMUS+ RUHR-UNIVERSITÄT BOCHUM (RUB) (GERMANY)

Автор: admin 04.11.2021
❗До уваги студентів-бакалаврів 3-ого року, магістрів першого року навчання та аспірантів!
Оголошується конкурсний відбір на отримання 3-ох стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р у Рурському університеті (Німеччина) для бакалаврів 3-ого року, магістрів першого року навчання та аспірантів.
🗓Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 17 листопада 2021 року.
📘Предметні напрямки: германістика.
Сайт університету-партнера за посиланням: https://www.ruhr-uni-bochum.de/de
📑Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою/англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Підтвердження від свого викладача німецької про рівень знання німецької (не нижче рівня B2) (англійської мови (не нижче рівня B2) за бажанням).
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!
Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
Каталог курсів див. в інформаційному буклеті університету-партнера – https://international.ruhr-uni-bochum.de/…/Fact%20Sheet…
5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті (допускається електронний підпис) – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
6. Скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад на англійську (просимо надсилати документи на завіряння на пошту erasmus.international@knu.ua) чи німецьку мову (за завірянням звертатися до свого викладача німецької мови) у PDF.
Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.
7. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/ewLPf2SaryAHmKmB6
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Ruhr-2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua та кафедри германської філології та перекладу: tppnim@ukr.net.
❓За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.
Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
*Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту.
****Розмір щомісячної стипендії складає 850 €/міс. Передбачена виплата дорожнього гранту у розмірі 275 €
** З додатковою інформацією стосовно перебування у Рурському університеті можна ознайомитися в інформаційному буклеті університету-партнера – https://international.ruhr-uni-bochum.de/…/Fact%20Sheet… та на сайті університету-партнера.

ERASMUS+ University of Zielona Góra (Poland)

Автор: admin 03.11.2021
❗До уваги аспірантів!
Оголошується конкурсний відбір на отримання гранту Еразмус+ кредитна мобільність для навчання/стажування протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р у Зеленогурському університеті (Польща) для аспірантів.
🗓Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту❗ 8 листопада 2021 року.❗
📘Предметні напрямки: філософія.
📍Сайт університету-партнера за посиланням: https://www.uz.zgora.pl/index.php?en
📑Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Сертифікат чи інший документ (університетський) про рівень знання польської (не нижче рівня B2) чи англійської мови (не нижче рівня B2).
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!
Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті – для аспірантів першого та другого року навчання. За консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
Аспіранти третього та четвертого року навчання подають виписку з оцінками, перекладену на англійську мову і завірену.
6. Скан диплому магістра і додаток до нього.
7. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/iZTrJTyY7uzpPkJ96
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Zielona Gora -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua та координатора проекту від філософського факультету – заступнику декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва Руденка Сергія Валерійовича (rudenkosrg@gmail.com).
❓За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.
Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Співбесіда відбудеться 9 листопада 2021 року, 11:00 у форматі онлайн на платформі zoom.
*Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту.
**** З додатковою інформацією стосовно перебування у Зеленогурському університеті можна ознайомитися на сайті університету-партнера за посиланням: https://www.uz.zgora.pl/index.php?en-erasmus

Семестрове навчання в Польщі від стипндійної комісії GFPS-Polska в Україні

Автор: admin 27.10.2021
Семестрове навчання в Польщі від стипндійної комісії GFPS-Polska в Україні 🇵🇱🇵🇱
Оголошено набір на отримання стипендії на літній семестр 2022 р. Для всіх факультета та спеціальностей!
Останній день подачі заявок – 15 листопада 2021 р.
Зареєструватися на відбір та ознайомитись з вимогами до конкурсантів можна за посиланням: https://www.gfps.pl/info-ua/
Детальніше за адресою: stypendia-ua@gfps.pl
safe_image (4)