Останні новини Відділу академічної мобільності у Facebook

Автор: admin 27.02.2016

Шановне студентство, запрошуємо долучатися до зустрічі-дискусії пані Оксани Забужко про Тараса Шевченка і філософічність його візії України, що от-от постане...
Усі запитання, які Ви мріяли поставити пані Оксані, зможете озвучити в стінах Вашої Alma mater!

Зустріч відбудеться: 25 травня, о 13:00.
Місце зустрічі: м. Київ, вул. Володимирська, 60,
Головний корпус (Червоний корпус) Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
аудиторія 329.

Не прогавте цікаву подію!
... See MoreSee Less

Зустріч з Оксаною Забужко в Червоному корпусі

Травень 25, 2017, 1:00pm - Травень 25, 2017, 2:40pm

Киевский национальный университет имени Тараса Шевченко

У Червоний корпус завітає письменниця і випускниця філософського факультету КНУ Оксана Забужко. Оксана Стефанівна презентує свою книгу "Шевченків міф України", рефлексуватиме про філософію й українську культуру. Після - питання з аудиторії! Вхід вільний, реєстрація обов'язкова - docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCSgwYX20ldcHjtn0xFrDWhLPSJel9KWLRUEd5MIQWCwdcxA/viewform?c=0&w=1

Переглянути на Facebook

Відділ академічної мобільності поширює подію від MBA Strategy — разом з Inna Stepanets у Taras Shevchenko National University of Kyiv ... See MoreSee Less

Шукаємо таланти!

Травень 23, 2017, 3:00pm - Травень 23, 2017, 4:00pm

Taras Shevchenko National University of Kyiv

Група компаній у сфері освіти шукає таланти на низку різнопланових вакансій. Приходь на зустріч з нами 23 травня о 15.00 у червоному корпусі КНУ (аудиторія 202), щоб дізнатись про можливості кар'єри у сфері освіти. Необхідна реєстрація: goo.gl/forms/3qlcnK31ZbWcoX5D3 Наші компанії: MBA Strategy - підготовка до міжнародних тестів та МВА програм ZNOUA - підготовка до ЗНО MBA25 - освітні виставки FastForward - менеджмент тури

Переглянути на Facebook

23 травня о 14:30, ауд. 330 в Головному навчальному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться відкрита лекція Майкла Радіна «Встановлення і розвиток міжнародних та міждисциплінарних дослідницьких зв’язків» («Establishing & Developing International & Interdisciplinary Research Coalitions»).
Майкл Радін – професор математики Технічного інституту Родчестер (США), отримав вищу освіту в галузі географії та математики. Лектор має тривалий досвід у викладанні у вищій школі - 6 років в університеті Род-Айленд і 12 років в Родчерському університеті на посаді доцента Родчерського інституту технологій. В 2013 році лектор заснував у Латвії консалтинговий освітній центр “Technical Business Center in USA”, метою якого є покращення зв’язків у науковій та освітній сфері між США та Латвією.
Лекцію присвячено основним аспектам встановлення та розвитку міжнародних та міждисциплінарних дослідницьких зв’язків під час конференцій, семінарів тощо.
... See MoreSee Less

Переглянути на Facebook

Відділ академічної мобільності поширює свій допис. ... See MoreSee Less

У рамках співпраці з нашими випускниками отримали ось такі чудові пропозиції щодо літнього відпочинку. У якості високому рівні послуг впевнені на всі 100 - наші для нас стараються )

Переглянути на Facebook

26 травня о 16:00 в Головному навчальному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60, ауд. 330) відбудеться відкрита лекція Ванеси Ерогбогбо «Чому розширення економічних можливостей жінок є важливим».
Ванеса Ерогбогбо – голова програми з залучення жінок у торгівлю Міжнародного торгового центра (ITC), головний драйвер ініціативи # S he T rades, яка має амбітну мету - до 2020 року залучити один мільйон жінок по всьому світу до торгівлі на міжнародних ринках.
Лекцію присвячено темам глобальних торговельних можливостей для українських жінок-підприємниць. Лекторка поділиться зі слухачами своїм колосальним досвідом у галузі залучення жінок до експортної діяльності.

Мова заходу - англійська, переклад не передбачено.
... See MoreSee Less

Переглянути на Facebook

Літня школа української мови / Summer School of the Ukrainian Language

Автор: admin 19.05.2017


Літня школа української мови

Summer School of the Ukrainian Language

В рубриках: Новини | Коментувати »

Center of International Cultural Exchange Programs

Автор: admin 12.05.2017

Page1

В рубриках: Новини | Коментувати »

Навчання студентки економічного факультету в кращому ВНЗ Туреччині: Еразмус + розширює горизонти

Автор: admin 10.05.2017

“Весняного семестру 2017 року мені пощастило навчатися за обміном по програмі Erasmus+ в MiddleEastTechnicalUniversity, Анкара.

Я безмежно рада, що все ж наважилася поїхати до Туреччини – адже багато моїх близьких друзів та родичів були дещо занепокоєні політичною ситуацією та періодичними терактами.  Однак – на щастя, я тут, жива і здорова.

Так як університет був початково закладений американцями, навчальна програма та культура закладу дуже схожа до США: безліч клубів, гуртків, відкритий діалог між студентами та викладачами і повністю англійська мова викладання.

Крім того,  не може не дивувати налагоджена інфраструктура METU. Для студентів на території кампусу ходять безкоштовні автобуси, у копіювальному центрі ти можеш придбати необхідну книжку для курсів, електронна система обліку оцінок, завдань, лекцій доступна для всіх студентів, навіть в он-лайн режимі можна перевірити, що сьогодні у меню в їдальні. Українським ВНЗ ще є куди розвиватися і вдосконалюватися! І цей приклад – справді гідний.

Я продовжую навчатися за спеціальністю BusinessAdministration (Менеджмент) у МETU і захоплена тими практичними навичками та уміннями, які надаються кожному студенту тут – реальні життєві кейси, застосування набутих знань на практиці і найсучасніші тенденції світу загартовують майбутніх професіоналів. До того ж, окрім обов’язкових дисциплін, кожен студент має право відвідувати вибірні курси, як от Переговорний процес, Міжнародний Маркетинг тощо. Я маю можливість порівняти системи навчання та погляди професорів в Туреччині з аналогічними в Україні, і це розширює мої горизонти як професіонала.

До того ж, навчання за обміном – чудова можливість набути знання англійської мови, адже як на парах, так і в житті з друзями ти постійно практикуєшся.

У METU багато іноземних студентів, тому у мене не виникало труднощів як з бюрократичними процедурами, так і з банальними проханнями показати дорогу до бібліотеки, адже за роки співпраці з закордонними ВНЗ тут вироблена налагоджена система підтримки. Кожен має можливість доторкнутися до культури майже всього світу та дізнатися цікаві речі, які навряд чи напишуть в Інтернеті.  До того ж, за кожним Erasmus-студентом закріплений місцевий студент, який допомагає асимілюватися в середовищі і розказує, де краще випити каву (це окрім необхідних паперових справ).

Хоча це мусульманська країна і я, думаю, як і більшість, мала певні упередження до приїзду, зараз я вільно себе тут почуваю і не переживаю за культурні та релігійні відмінності. Так, інколи досить складно прийняти і зрозуміти турецькі звичаї, традиції та склад думок, але молодь тут – відкрита і толерантна.

Єдиний мінус навчання за обміном – час. Поки справді зрозумієш, що з тобою відбувається і де ти, пора вже збиратися додому в Україну. А так як тут усе майже інакше, ніж у нас, я ще не все спробувала.

Загалом, участь у програмах обміну – це просто неоціненний досвід! Однак, найскладніше – наважитися. А далі знайти підходящу країну і спакувати валізу! І якби мене запитали, чи я б поїхала саме в METU ще раз, я б відповіла: «Так, так і ще раз так!».”

Підготувала Юлія Коба, студентка 3го курсу економічного факультету

(Координатор – доц. Харламова Ганна О.)

18336584_1102373896536010_1344933336_n 18302338_1102374663202600_1936818162_n 18302495_1102374509869282_391600973_n 18308822_1102375133202553_1218909406_n

 

В рубриках: Новини | Коментувати »

18 травня 2017 року Інформаційний День Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій

Автор: admin 10.05.2017

Шановні колеги!

Нагадуємо Вам, що 18 травня 2017 року з 9.30 год до 12.00 год в аудиторії № 329 приміщення Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за підтримки Міністерства освіти та науки України відбудеться Інформаційний День Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій (COST Info Day in Kyiv). Це перший захід Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій в Україні.

Асоціація європейського співробітництва в галузі науки та технологій (COST Association) відіграє дуже важливу роль у створенні Європейського дослідницького простору, об’єднує науковців для спільної розробки власних ідей та нових ініціатив в усіх областях науки і техніки, в тому числі соціальних і гуманітарних наук, а також сприяє ліквідації розриву між наукою, політикою та суспільством як по всій Європі так і за її межами.

На Інформаційному Дні буде презентована діяльність COST Association і обговорено питання підготовки міжнародних проектів Асоціації, процедури їх подання, оцінки, відбору та затвердження. Крім цього будуть презентовані механізми створення національних контактних пунктів COST та залучення науковців до COST Association.

Завчасно зареєструватися на участь у заході можна за посиланням https://drive.google.com/open?id=1mqq3HbyZNtvbut6EYxPSlhqJ_weAoiiRPelo037n8N8

Сайт COST Association: http://www.cost.eu.

Цільова аудиторія: вчені та дослідники, зацікавлені в науковій співпраці з європейськими партнерами.

В рубриках: Новини | Коментувати »

17 травня 2017 року перший семінар з курсу семінарів з менеджменту на тему «Індивідуальний план розвитку»

Автор: admin 10.05.2017

Шановні колеги!

17 травня 2017 року о 14.00 в ауд № 31 приміщення Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича (вулиця Володимирська, 58) в рамках співробітництва Університету та Академії ДТЕК відбудеться перший семінар з курсу семінарів з менеджменту на тему «Індивідуальний план розвитку»

Мета проведення семінару: підвищення обізнаності молоді в тому: що таке комерційні компанії; що таке керівний та лідерський потенціал компанії; що таке корпоративні цінності; як компанії створюють умови для розвитку своїх співробітників.

Спікер – директор академії ДТЕК Бондаренко Євгеній Ігорович.

Завчасно зареєструватися на участь у семінарі можна за посиланням https://drive.google.com/open?id=1FcU7V9uV5PfLv2imLo2AAB5OIGF3E1wfSwPx2ifRCQs.

З більш детальною інформацією про курс семінарів Академії ДТЕК, спікерів та темами семінарів можна ознайомитися в Додатку 1.

Начальник НДЧ
Толстанова Г.М.
В рубриках: Новини | Коментувати »

ПРОГРАМА АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЕРАЗМУС ПЛЮС ГЛОБАЛ: НАВЧАННЯ У ФІНЛЯНДІЇ

Автор: admin 27.04.2017

18118892_1193419510769419_5305516073713328671_n

 До уваги студентів 2-3 курсів ОР «Бакалавр» факультету психології!

Оголошено конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + Глобал в університеті-партнері – Новіа університет прикладних наук, м. Турку, Фінляндія / Novia University of Applied Sciences, Finland для навчання за бакалаврською програмою «Social Services» у І семестрі 2017-18 н.р. Планується надання 2 стипендій переможцям відбіркового конкурсу. Остаточне рішення про надання стипендій приймається фінською стороною після додаткової Skype співбесіди зі студентами.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

  1. CV (EUROPASS)
  2. Мотиваційний лист, 1 стор. (Letter of Motivation)
  3. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений)
  4. Аплікаційна форма

Зразки документів ТУТ: https://www.novia.fi/exchange-students/application-for-exchange-students

Інформація про навчальні дисципліни за бакалаврською програмою «Social Services» в НОВІА університеті (кампус м. Турку) ТУТ: https://www.novia.fi/exchange-students/courses-in-english-2/campus-abo

Пакет документів в електронному вигляді (одним файлом у форматі PDF усі документи у вказаному вище порядку) має бути подано координатору проекту – заступнику декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва доценту Пащенко Світлані Юріївніs_paschenko@mail.ru та одночасно координатору проекту в НОВІА університеті (кампус м. Турку) Isabelle Bonnet: isabelle.bonnet@novia.fi

Кінцевий термін подачі документів: 1 травня 2017 року (до 23.59).

Мовна компетентність претендентів буде перевірена пізніше за допомогою Скайп-інтерв’ю з представниками приймаючого університету. Але наявність сертифікату про рівень володіння англійською мовою (В2 і вище) буде безумовною перевагою.

Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва:http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html та Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk

За більш детальною інформацією звертатися до координатора від КНУ імені Тараса Шевченка за телефоном 067 5919534

Відбір кандидатів проводитиметься представниками НОВІА університету прикладних наук (Турку, Фінляндія) на конкурсній основі в 2 тури:

І тур – аналіз поданих документів;

ІІ тур – Скайп-співбесіда

З інформацією та умовами конкурсу можна ознайомитись на сайтах факультету психології: http://www.psy.univ.kiev.ua/ua/ та Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/

Стипендіальна програма німецької економіки для України

Автор: admin 22.04.2017

18077107_1123158971129462_7155041309404870693_o

Читати повністю »

Зустріч PhD Антоном Корнієнко (Еколь Централь, Ліон, Франція) зі студентами університету

Автор: admin 19.04.2017
Home
19 квітня (середа) 2017 року о 14.00 в ауд. 22 корпусу механіко-математичного факультету відбудеться зустріч PhD Антоном Корнієнко (Еколь Централь, Ліон, Франція) зі студентами університету.
Тема зустрічі: подвійний диплом магістра ( Київський національний університет імені Тараса Шевченка – École Centrale de Lyon, http://www.ec-lyon.fr/en) в галузі нанофізики, наноматеріалів та нанотехнологій.
Запрошуються бакалаври, магістри 1 року навчання та всі бажаючі.
Організатор зустрічі: кафедра нанофізики конденсованих середовищ Інституту високих технологій.

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program

Автор: admin 19.04.2017

fulbright-program 1

Термін подання документів  – 1 червня 2017.

Читати повністю »

Триває конкурс на отримання магістерських стипендій Fulbright Graduate Student Program

Автор: admin 19.04.2017

fulbright-program

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні приймає анкети для участі в конкурсі на отримання магістерських стипендій Fulbright Graduate Student Program.

Читати повністю »