Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.

Автор: admin 25.02.2021

safe_image

До уваги студентів та аспірантів спеціальностей міжнародні відносини, міжнародне та європейське право, європейські студії, міжнародна економіка та торгівля, фінанси, бізнес, політологія, право, філософія, історія, соціологія, культурологія, журналістика, студентів та аспірантів економічних або технічних спеціальностей!
Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.
Проєкт створено для тих, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також для тих, хто має власні ідеї і шукає можливості втілити їх разом із однодумцями. Під час навчання у Єврошколі молодь отримає можливість зустрітися з провідними спікерами: дипломатами й експертами з ЄС та України. Формат навчальних модулів передбачає лекції, дискусії, живе спілкування, що дозволить учасникам значно покращити свої знання щодо Європейського Союзу та його співпраці з Україною.
Участь у програмі передбачає
– Відвідування не менше ніж двох або всіх онлайн-модулів.
– Активну співпрацю з іншими учасниками та тренерами.
– Реалізацію свого міні-проєкту, який буде спрямований на просування інтересів громади, запобігання дезінформації, комунікації ідей європейської інтеграції тощо. Цей міні-проєкт також повинен бути реалізований у співпраці з місцевими учасниками Мереж ЄС (Євроклуби, Інформаційні центри ЄС, Team Europe Ukraine, мережі випускників EU Study Days, Erasmus, College of Europe).
Заявки на участь у конкурсному відбору приймаються від осіб віком до 30 років, які:
– є студентами магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ВНЗ
– є аспірантами будь-якої форми навчання
– отримали диплом про вищу освіту упродовж останніх 3 років
До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участі у програмах EU Study Days попередніх років.
Умови участі
Онлайн-сесії триватимуть з березня по червень 2021 р.
Робочими мовами EU Study Days є українська та англійська. Мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою – В2. Організатори на етапі відбору можуть провести співбесіду для перевірки цього рівня, а також залишають за собою право на будь-якому етапі не допускати до участі в програмі осіб, які виявляють недостатній рівень володіння англійською мовою. Участь у програмі є безкоштовною. Відбір відбувається на конкурсній основі. Учасники, які успішно закінчили 8 і більше модулів отримають сертифікат.
Детальніше про проект та форма заявки за посиланням:
https://eeas.europa.eu/…/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81…

PASIFIC FELLOWSHIP

Автор: admin 22.02.2021
Наближається відкриття першої черги подачі аплікацій на
програму стипендій PASIFIC.
PASIFIC FELLOWSHIP – це унікальна можливість проводити сучасні дослідження в динамічному науковому середовищі.
https://www.youtube.com/watch?v=L1kvNW5SHUA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0AG_ARjdE4uPLKjizQfJw0kLPbWyvl400iHVGz_M7Ah5xHsKm7RO56yZ0

Навчання та дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі у літніх школах на 2021/2022 навчальний рік.

Автор: admin 19.02.2021
Відповідно до Угоди Між Урядом України та Урядом
Латвійської Республіки в сфері осіти, науки, молоді та спорту від 29 вересня 2017 року Державне агентство з питань розвитку осіти Латвійської Республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися стипендійними
можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі у літніх школах на 2021/2022 навчальний рік.
Подача заявок на участь у державній стипендійній програмі та участь у літніх школах для українських студентів та здобувачів на 2021/2022 відкрита та триватмите до 1 квітня 2021 року.
Детальніше за посиланням: https://viaa.gov.lv/…/scholarship…/latvian_scholarships/
safe_image (1)

СТИПЕНДІЇ ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА

Автор: admin 18.02.2021
148681257_6233361484338_1410674521200115308_n
СТИПЕНДІЇ ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА ДЛЯ НАВЧАННЯ, СТАЖУВАННЯ Й ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ НА 2022-2023 АКАДЕМІЧНИЙ РІК:
ДЛЯ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЗВО
• FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.
ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ
• FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
• FULBRIGHT FOREIGN LANGUAGE TEACHING ASSISTANT PROGRAM: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців.
ДЛЯ КАНДИДАТІВ ТА ДОКТОРІВ НАУК, ДОСЛІДНИКІВ ТА ФАХІВЦІВ
• FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.

КОНКУРС КРЕДИТНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ERASMUS+ KA107 В УНІВЕРСИТЕТАХ ПОРТУГАЛІЇ

Автор: admin 10.02.2021

ВІДКРИТО КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЙ ТА ГРАНТІВ НА НАВЧАННЯ І ВИКЛАДАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ ПОРТУГАЛІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ПСИХОЛОГІЇ КНУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА.

escolas_e_institutos

Португальський національний консорціум академічної мобільності (PEERS) є результатом партнерства між Universidade do Minho (Координатор), Universidade de Aveiro та Universidade de Évora і дозволяє трьом португальським закладам вищої освіти приймати/направляти студентів, викладачів та непедагогічних працівників з/до 7 країн-партнерів – Албанії, Вірменії, Білорусі, Боснії і Герцеговини, Грузії, Косово та України.

Офіційні веб-сайти університетів:
Universidade do Minho https://alunos.uminho.pt/EN
Universidade de Aveiro https://www.ua.pt
Universidade de Évora https://www.uevora.pt/en

PEERS консорціум оголошує перший конкурс подачі аплікаційних заявок на участь у програмі Еразмус+ для студентів 2 та 3 курсів, магістрів 1-го року навчання, аспірантів, педагогічного та непедагогічного персоналу Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Навчальні програми:
Universidade do Minho: https://www.uminho.pt/EN/education/educational-offer/Pages/default.aspx
Universidade de Aveiro: https://www.ua.pt/en/tipo-curso
Universidade de Évora: https://www.uevora.pt/estudar/Mobilidade/Mobilidade-In/Mobilidade-de-Estudantes/unidades-curriculares-oferecidas-por-curso

Заявки повинні бути подані онлайн до 12 березня 2021 року з використанням форми: https://formularios.reitoria.uminho.pt/index.php?r=survey/index&sid=724394&lang=en

Детальна інформація розміщена за посиланням: https://alunos.uminho.pt/EN/students/mobilityprograms/Pages/PEERS.aspx

Після завершення аплікаційного періоду буде здійснена така процедура відбору номінантів:

  1. Отримання аплікаційної заявки.
  2. Перевірка домашньою установою (КНУ імені Тараса Шевченка)
  3. Оцінка з боку домашньої установи та приймаючого університету
  4. Відбір кандидатів на стипендію/грант
  5. Підтвердження номінації приймаючою установою
  6. Офіційне повідомлення про рішення приймаючої сторони
  7. Угода про стипендію/грант
  8. Визначення кінцевих дат мобільності

Фінансова підтримка для студентської мобільності складає 850 EUR/місяць (період мобільності – 4 місяці) + до 820 EUR на подорож. Для педагогічного та непедагогічного персоналу – 1120 EUR/5 днів + до 820 EUR на подорож.

Рекомендований рівень володіння іноземною мовою:

UMINHO: https://www.uminho.pt/EN/education/educational-offer/Pages/default.aspx
UAveiro: https://www.ua.pt/en/tipo-curso
UEvora: https://www.uevora.pt/estudar/Mobilidade/Mobilidade-In/Mobilidade-de-Estudantes/unidades-curriculares-oferecidas-por-curso

Питання щодо перебігу конкурсу можна поставити Альоні Олександрівні Курченко, Еразмус+ координатору Відділу міжнародного співробітництва

КНУ імені Тараса Шевченка за телефоном +38(044) 239-31-50

MOE-Stipendienprogramm mit der Ukraine

Автор: admin 06.02.2021

Німецький Федеральний Фонд Охорони Навколишнього Середовища Deutsche Bundesstiftung Umwelt у 2021-му році оголошує стипендію на фахове стажування в Німеччині.

phpThumb_generated_thumbnail

– молодих дипломованих спеціалістів, аспірантів, які займаються дослідженнями та охороною навколишнього середовища і природи, охороною пам’яток,
– терміном 6-12 місяців,
– до науково-дослідних інститутів, університетів, державних управлінь, громадських організацій, корпорацій.
Стипендія включає в себе:
– 3 тижневі інтенсивні курси німецької мови,
– медичне страхування,
– кошти на перебування у Німеччині, на витрати для подорожі й участі у фахових конференціях – 1250 євро щомісячно.
Докладніше оголошення доступне: https://www.dbu.de/stipendien_international
Термін подання аплікацій (англійською чи німецькою мовою!): 5 березня 2021 року.

Про співробітництво з Erasmus Student Network Kyiv

Автор: admin 05.02.2021
5 лютого Відділ академічної мобільності долучився до онлайн-зустрічі з Erasmus Student Network Kyiv, що є підсекцією організації Erasmus Student Network. Місія ESN полягає в створенні більш гнучкого і мобільного освітнього середовища для підтримки студентських програм обміну.
Метою секції Erasmus Student Network Kyiv є інтеграція міжнародних студентів у місцевій спільноті.
Erasmus Student Network Kyiv полегшує соціальну та особисту адаптацію студентів, які приїхали з-за кордону на навчання за програмами академічної мобільності до України, а також пропонує їм всебічну інформаційну підтримку та допомогу питаннях комунікації з локальними інституціями.
Дякуємо Erasmus Student Network Kyiv за цікаву та продуктивну зустріч!
147301169_2723824281281421_476009184872349728_o

Конкурс Еразмус+ на навчання в університеті Турецької Республіки – Університеті «Анадолу» м. Ескішехір (Anadolu Üniveristesi)

Автор: admin 03.02.2021
До уваги студентів 2 та 3-го курсів ОС «Бакалавр»!
Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом осіннього семестру 2021/2022 навчального року в університеті Турецької Республіки – Університеті «Анадолу» м. Ескішехір (Anadolu Üniveristesi): https://www.anadolu.edu.tr/
Спеціальності: турецька мова і література, економіка, туризм.
Дедлайн для подання документів:
1 березня 2021 року.
Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:
1. CV / резюме в форматі EUROPASS;
2. Апплікаційна форма для Університету «Анадолу» (!підписана лише студентом!).
3. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY.
Список факультетів та курсів за посиланням: https://abp.anadolu.edu.tr/en/akademik/lisans
4. Мотиваційний лист (до 1 сторінки).
5. Сертифікат про рівень володіння іноземною мовою (турецька/ англійська – не нижче рівня В1).
 TOEFL IBT
 Pearson PTE
 CPE (Cambridge Certificate in Proficiency English)
 CAE (Cambridge Certificate in Advance English)
У разі відсутності вказаних вище сертифікатів, студент подає лист-сертифікат про знання іноземної мови.
6. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із вказаними орієнтовними датами складання сесії по поверненню та із візами-погодженнями координатора з мобільності на факультеті/ інституті – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
7.Витяг із залікової книжки (перекладений на англійську мову та завірений у к. 267, головний корпус КНУ, вул.. Володимирська, 60);
NB! З метою дотримання протиепідемічних вимог просимо залишати витяги з оцінками на завіряння при вході в головний корпус з лівого боку в папці *Документи для завіряння перекладу* з контактними даними. Додатково просимо повідомляти листом на пошту erasmusknuts@gmail.com
8. Обов‘язково заповнити онлайн-форму за посиланням-https://forms.gle/D1boSaSd87ZhBNRJ8
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Anadolu-2021_Ivanenko.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказувати назву університету та прізвище: Anadolu-2021 _Ivanenko) на адресу координатора програми – завідувача кафедри тюркології Покровської Ірини Леонідівни ( irem2003@ukr.net). В копію ставити Відділ міжнародного співробітництва (erasmusandprojects@gmail.com).
За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту (кафедра тюркології Інституту філології к. 20) та/або у Відділ міжнародного співробітництва (кім. 267 Головного корпусу) і Відділ академічної мобільності (к. 222 Головного корпусу).
Поради щодо оформлення конкурсних документів сайт Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
*Аплікаційну форму, форму Learning Agreement, сертифікату про знання іноземної мови можна знайти в телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва @IRO_TSNUK.
**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
***Дата співбесіди буде оголошена окремо на офіційній фейсбук-сторінці Відділу міжнародного співробітництва.
****Розмір стипендії складає 800 €/міс.
*****Грант на подорож 275 €
Call for Erasmus+ Academic Excahge Programme for 2-nd, 3-rd Year Bachelor students!
Erasmus + Mobility for Studies during the fall semester 2020/2021 at Anadolu University (Turkey) is announced.
Specialties: Turkology, Economics, Tourism.
Deadline for submission of documents: 1 March 2021.
Applicants for the scholarship must submit the following documents in English:
1. CV / resume in EUROPASS format;
2. Application form for Anadolu University (!Signed only by the student!).
3. Learning Agreement (draft). You need only to fill in the part of BEFORE THE MOBILITY.
List of faculties and courses at the following link: https://abp.anadolu.edu.tr/en/akademik/lisans
4. Motivation letter (up to 1 page).
5. Certificate of proficiency in a foreign language (Turkish / English – not less than level B1).
 TOEFL IBT
 Pearson PTE
 CPE (Cambridge Certificate in Proficiency English)
 CAE (Cambridge Certificate in Advance English)
In the absence of the above certificates, the student submits a letter-certificate of knowledge of a foreign language.
6. Individual study plan (the form of the individual plan can be downloaded from the website of the department of academic mobility http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) with the specified approximate dates of the return session and visas-approvals of the mobility coordinator at the faculty / institute – for advice on filling out the document, please contact the Department of Academic Mobility (t: 239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
7. Extract from the record book (translated into English and certified in the room 267, the main building of TSNUK, 60 Volodymyrska Street);
NB! In order to comply with the anti-epidemic requirements, please leave extracts from the record book for certification at the entrance to the main building on the left side in the folder *Documents for certification of translation* with contact information. Additionally, please notify erasmusknuts@gmail.com by email
8.You must fill out the online form using the link:https://forms.gle/D1boSaSd87ZhBNRJ8
The electronic documents package must be collected in one pdf file (documents in a different format will not be considered), the file name should contain the name of the university and the applicant’s last name: Anadolu-2021_Ivanenko.
Please send the package of documents by e-mail (in the subject field, indicate the name of the university and the last name: Anadolu-2021_Ivanenko) to the coordinator of the program – the head of the Department of Turkology Pokrovska Iryna Leonidivna (irem2003@ukr.net). In a copy, please add the Office for International Cooperation (erasmusandprojects@gmail.com).
To find more information, contact the Project Coordinator (Department of Turkology of the Institute of Philology at. 20) and / or the Office for International Cooperation (room 226 of the Main Building) and the Academic Mobility Office (room 222 of the Main Building).
To find more about filling out Erasmus + documents visit Academic Mobility Office website: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk
* Application form, Learning Agreement form, foreign language certificate can be found on our official telegram channel of the Department of International Cooperation @IRO_TSNUK.
** The selection of candidates will be held on a competitive basis.
*** The interview date will be announced separately on the official facebook page of the Office for International Cooperation.
**** The amount of the scholarship is 800 € / month.
***** Travel grant is € 275.

Welcome to Turku Åbo Summer School

Автор: admin 27.01.2021
6–20 August 2021!
Turku Åbo Summer School offers you Finnish world-class education
in an innovative learning environment.
Combine studying with an active social programme and
enjoy the best of the Nordic summer!
The fully accredited summer courses run in August 2021 in our
newly renovated campus area, Turku Science Park.
Participation fees:
Fees are course-specific (45€–75€).
Please see the course descriptions for detailed prices.
The fee for Social Programme is 100€.
Application:
In most cases you are eligible to apply for Turku Åbo Summer School if you are 18 years old and have fluent English language skills.
Start by choosing the course, write a motivation letter and submit your application via online form before 12 April!
#Study in Turku
Turku is home to 40,000 students and six higher education institutions.
#Study in Finland
Finland’s world-leading higher education
system offers more than 400 English-taught bachelor’s and master’s degree programmes
in 13 universities and 22 universities of applied sciences (UAS).
CONTACT US
summerschool@utu.fi
https://turkusummerschool.turkuamk.fi
116ce1c1-be_bold_torn_2021

Запрошуємо студентів-учасників міжнародних академічних обмінів Програми ЄС Еразмус+ взяти участь в анонімному опитуванні ESNsurvey 2021!

Автор: admin 27.01.2021
Анкету ESNsurvey 2021 можуть заповнити всі студенти, які брали участь у програмах мобільності з 2018-го р., або зараз перебувають на мобільності.
ESNsurvey – це загальноєвропейський дослідницький проєкт, що охоплює різні теми, які стосуються мобільності та освіти. Це найбільший проєкт у своєму роді, який здійснюється виключно волонтерами. Щороку з моменту створення проєкту в 2005 р. команда ESNsurvey розробляє онлайн анкету та поширює її серед студентів для збору інформації про досвід студентів за період навчання за кордоном за обміном. Багато асоціацій, студенти, викладачі, науковці та різні європейські установи співпрацюють з ESN над цим проєктом. За 15 років свого існування ESNsurveys зібрав понад 170 000 відповідей.
https://erasmusplus.org.ua/…/3314-esnsurvey-2021-vizmit…
В рубриках: Новини | Коментувати »