Останні новини Відділу академічної мобільності у Facebook

Автор: admin 27.02.2016

До уваги бакалаврів, магістрів та аспірантів!
Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2017/2018 навчального року в Universidade Do Minho (Portugal)
Дедлайн: 15 жовтня 2017 року
Спеціальності: усі загальні спеціальності *
... See MoreSee Less

Erasmus+ Universidade Do Minho (Portugal) До уваги бакалаврів, магістрів та аспірантів! Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2017/2018 навчального року Спеціальності: усі загальні спеціальності * дедлайн: 15 жовтня 2017 року Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою: 1. CV у форматі EUROPASS >; 2. Learning Agreement (драфт); 2. Мотиваційний лист; 3. Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри/наукового керівника; для аспірантів лист-підтримка від супервайзера; 4. Витяг з залікової книжки (для бакалаврів). для магістрів - копія диплому; 5. Обов’язкого заповнити онлайн-форму goo.gl/forms/sYKNjlioAALwCz7b2 Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи у іншому форматі не розглядатимуться), у зазначеному переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Do Minho_Ivanov. Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказати Do Minho_Ivanov - на адресу Відділу міжнародного співробітництва: erasmusandprojects@gmail.com *просимо обирате лише ті спеціальностi, які корелюються з вашим навчальним планом; **Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі, остаточний відбір претендентів проводять європейські партнери; ***Дата співбесіди буде оголошена окремо; ****Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.

Переглянути на Facebook

До уваги бакалаврів!
Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2017/2018 навчального року в Університеті у Любляні
Спеціальності: словенська мова та література
дедлайн: 10 жовтня 2017 року
... See MoreSee Less

Erasmus+ Університет у Любляні До уваги бакалаврів! Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2017/2018 навчального року Спеціальності: словенська мова та література дедлайн: 10 жовтня 2017 року Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою: 1. CV у форматі EUROPASS >; 2. Learning Agreement (драфт); 2. Мотиваційний лист (словенською мовою); 3. Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри/наукового керівника; 4. Витяг з залікової книжки 5. Обов’язкого заповнити онлайн-форму goo.gl/forms/6vmyAM1ELLb6whN42 Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи у іншому форматі не розглядатимуться), у зазначеному переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Ljubljana_Ivanov. Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказати Ljubljana_Ivanov - на адресу Відділу міжнародного співробітництва: erasmusandprojects@gmail.com та координатору співпраці доц. О.І. Дзюбі-Погребняк olenadp@ukr.net **Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі, остаточний відбір претендентів проводять європейські партнери; ***Дата співбесіди буде оголошена окремо; ****Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.

Переглянути на Facebook

Сертифікат про знання іноземної мовидля ERASMUS+
Все, що Ви маєте знати
... See MoreSee Less

Сертифікат про знання іноземної мови Відділ міжнародного співробітництва продовжує розповідати про нюанси оформлення конкурсних документів. Сьогодні ми поговоримо про сертифікат про знання іноземної мови. Цей документ є одним з найважливіших конкурсних документів адже комісія має бути впевнена в тому, що номінант зможе навчатись та жити 5-6 місяців за кордоном без мовних проблем. Наразі ми поговоримо про англійську мову, питання підтвердження знання інших мов зазвичай оговорюється окремо. Сетифікати бувають двох типів: 1. Внутрішньоунверситетський (виданий кафедрою іноземних мов ваших інститутів/факультетів або Інститутом філології); 2. Міжнародного зразка (IELTS, TOEFL та ін.) Загалом, для конкурсу достатньо внутрішньоуніверситетського сертифікату про пітвердження занння мови. Але, якщо раптом у вас є сертифікат міжнародного зразка, то ви сміливо можете надавати його! Де взяти внутрішньоуніверситетський сертифікат, спитаєте ви? Він видається кафедрою іноземних мов ваших інститутів/факультетів або ж Інститутом філології. Звертайтесь до відповідних підрозділів. Успіхів у конкурсах Еразмус+!

Переглянути на Facebook

Cемінар щодо програм подвійних дипломів

Автор: admin 20.09.2017

erasmus 1

До участі запрошуються керівники ВНЗ та кафедр, працівники підрозділів міжнародного співробітництва, науково-педагогічні, наукові та педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти.

Читати повністю »

Erasmus+ Universidade Do Minho (Portugal)

Автор: admin 20.09.2017

universidade do minho

До уваги бакалаврів, магістрів та аспірантів!
Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2017/2018 навчального року в Universidade Do Minho (Portugal)

Дедлайн: 15 жовтня 2017 року

Erasmus+ Університет у Любляні

Автор: admin 20.09.2017

21740652_1303930783048769_8671304172591954142_n

До уваги бакалаврів!

Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2017/2018 навчального року

Спеціальності: словенська мова та література

Дедлайн: 10 жовтня 2017 року

Читати повністю »

Erasmus+ Софійський університет Св. Климента Охридського (Софія, Болгарія)

Автор: admin 20.09.2017

Sofia_University_Logo

До уваги бакалаврів, магістрів та аспірантів!

Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання у Софійському університеті Св. Климента Охридського протягом весняного семестру 2017/2018 навчального року

Дедлайн: 10 жовтня 2017 року

Читати повністю »

Відкрита лекція фахівця з кібербезпеки компанії Сентурія Інтел професора Джованні Баттіста Карія «HACK OR BE HACKED» (3 жовтня 2017 року)

Автор: admin 18.09.2017

джованні

Запрошуємо!!!!
3 жовтня 2017 року о 12:30 в аудиторії 01 факультету комп’ютерних наук та кібернетики (проспект академіка Глушкова, 4Д) відбудеться відкрита лекція фахівця з кібербезпеки компанії Сентурія Інтел професора Джованні Баттіста Карія «HACK OR BE HACKED».
Професор Карія – відомий дослідник та впливова особа в галузі безпеки. Лектор присвятив 17 років дослідженням у галузі кібербезпеки та хакінгу, результатом яких стало написання таких ґрунтовних праць «PentTestMag» та «HackerAttack». Професор Карія також є власником інноваційної школи Hackafood, заняття в якій проводяться у вільній атмосфері. Відомий своїми інноваційними методами роботи та нестандартним підходом до вирішення питань, професор Джованні Баттіста Карія є бажаним консультантом для більшості провідних компаній.
Мета лекції – розглянути поняття кібербезпеки, кіберзагрози та основних шляхів захисту інформації. Лектор опише основні шляхи зниження кіберризику та ознайомить слухачів з методами впровадження безпеки в кіберпросторі.
Мова заходу – англійська, переклад не передбачено.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWet76A_iCtny8P0e7ZGDl3_7SaRpNwf4qrpKGgcn2kbF5Qg/viewform

В рубриках: Новини | Коментувати »

Федеральна стипендійна комісія для іноземних студентів (FCS) уряду Швейцарії

Автор: admin 18.09.2017

Федеральна стипендійна комісія для іноземних студентів (FCS) уряду Швейцарії надає урядові стипендії для іноземних дослідників з метою сприяння міжнародному обміну та дослідницькій співпраці між Швейцарією та іншими країнами, зокрема, для українських науковців:

* дослідницькі стипендії;

* PHD стипендії;

* для осіб з науковим ступенем

у швейцарських університетах, федеральних технологічних інститутах та університетах прикладних наук.

Стипендії для бакалаврських або магістерських програм не надаються.

Для кожної країни достовірну інформацію про види стипендій та специфіки прийому на 2018-2019 навчальний рік опубліковано в Інтернеті на веб-сторінці Федеральної комісії зі стипендії для іноземних студентів FCS:

https://www.sbfi.admin.ch/sbfi/en/home/bildung/scholarships-and-grants/swiss-government-excellence-scholarships-for-foreign-scholars-an.html

Посольство Швейцарії в Києві відповідає за аплікаційний процес: отримання заяв та їх перевірки, дотримання  усіх вимог, проведення попереднього відбору заяв.

Будь ласка, перевірте цю інформацію. Ви повинні відповідати критеріям.

Повний файл заявки повинен бути надрукований та поданий до Посольства Швейцарії в Києві у трьох примірниках до 05.12.2017 р.

Пакет заявки (інструкції, форми заявки, форма заявки, довідка, форма медичної довідки та брошура «Ви будете моїм керівником») має бути індивідуально запрошений у посольстві (olena.gut@eda.admin.ch або kie.vertretung@eda.admin.ch).

У 2017 році Федеральна стипендійна комісія для іноземних студентів виділила  256 нових стипендій для дослідників з різних країн. Докладніше читайте статтю, опубліковану в редакції SERI News в липні / серпні 2017 р. (Стор. 8):

https://www.sbfi.admin.ch/sbfi/ua/home/news/sbfi-news-sefri.html

Додаткову інформацію про можливості навчання та досліджень у різних швейцарських установах можна отримати на веб-сайті швейцарських університетів:

https://www.swissuniversities.ch/en/

В рубриках: Новини | Коментувати »

Центр іноземних мов запрошує усіх бажаючих вивчати європейські та східні мови

Автор: admin 15.09.2017

Page1

В рубриках: Новини | Коментувати »

​Erasmus+ Comenius University (Bratislava, Slovakia)

Автор: admin 12.09.2017

Comenius University

До уваги бакалаврів, магістрів та аспірантів!
Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2017/2018 навчального року

Спеціальності: бізнес та адміністрування, політологія, соціологія, культурологія, славістика

Дедлайн: 20 жовтня 2017 року

Читати повністю »

Стипендії імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень

Автор: admin 10.09.2017

fulbright-program

Щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program.

Дедлайн – 15 жовтня 2017 р.

Читати повністю »

Стипендіальна програма професійного розвитку Weiser Professional Development Program

Автор: admin 10.09.2017

University_of_Michigan_seal.svg

Центр Мічиганського університету (University of Michigan, the Ronald and Eileen Weiser Cente) організовує програму Weiser Professional Development Program. Приймаються заявки на проведення будь-якого роду досліджень.

Дедлайн – 15 вересня 2017 р.

Читати повністю »