Останні новини Відділу академічної мобільності у Facebook

Автор: admin 27.02.2016

Відділ академічної мобільності поширює подію від Міжнародний Фонд Івана Франка. ... See MoreSee Less

Лекція лауреата Міжнародної премії ім. Івана Франка

Грудень 15, 2016, 1:00pm - Грудень 15, 2016, 4:00pm

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (офіційна)

У четвер, 15 грудня 2016 року, о 13:00, в аудиторії №329 Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться лекція Лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка. У 2016 році Лауреатом Міжнародної премії ім. Івана Франка став Любомир Гузар. Монографія Блаженнішого Любомира, під назвою «Андрей Шептицький Митрополит Галицький (1901-1944) провісник екуменізму», була визнана найкращою у номінації “за визначний особистий внесок у розвиток суспільно-гуманітарних наук”. По волі Блаженнішого Любомира Гузара, лекцію в Університеті читатиме Степан Павлюк – академік Національної академії наук України, директор Інституту народознавства НАН України, професор, та Владика Гліб Лончина - єпископ Української Греко-Католицької Церкви, єпарх Єпархії Пресвятої родини з осідком у Лондоні, апостольський візитатор для українців греко-католиків Ірландії. У заході також візьмуть участь: *Роланд Франко, Голова правління Міжнародного фонду Івана Франка; *Володимир Бугров, проректор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; *Ігор Курус, директор Фонду. Нагадаємо, що згідно з положенням Міжнародної премії ім. Івана Франка, Лауреат, протягом шести місяців після вручення йому Премії має виступити з лекцією – популярним викладом змісту наукової роботи.

Переглянути на Facebook

Відділ академічної мобільності поширює post. ... See MoreSee Less

Дороговкази свободи:значення національної пам'яті для демократії

Грудень 7, 2016, 5:00pm - Грудень 7, 2016, 8:30pm

Taras Shevchenko National University of Kyiv

"Дороговкази свободи”: у Києві пройде публічна дискусія за участі істориків та експертів з Чехії, Польщі та України про значення політики національної пам'яті для демократії. 7 грудня, середа 17.00—19.30 Київський національний університет імені Тараса Шевченка вул. Володимирська 60 (зал вченої ради) Онлайн-трансляція заходу буде тут: www.youtube.com/watch?v=8_mrxkj-NcE Дискусія пройде в рамках міжнародної конференції з обміну досвідом між українськими, польськими та чеськими експертами у питань політики національної пам’яті. Участь візьмуть: – Павло Жачек (CZE) — колишній директор Інституту з вивчення тоталітарних режимів, Прага; – Андрій Когут (УКР) — директор архіву Служби безпеки України, Київ; – Володимир Бугров (УКР) — проректор КНУ імені Тараса Шевченка; – Томас Гійо (EST) — член Ради при Естонського інституту національної пам'яті, Таллінн; – Францішек Домбровскі (POL) — Головний спеціаліст в Інституті національної пам'яті і викладач Академії Warfare, Варшава; – Ігор Кулик (УКР) — начальник відділу, Український Інститут національної пам'яті, Київ; – Олена Халімон (УКР) — консультантка Українського інституту національної пам’яті, Київ. Для участі у дискусії необхідна попередня реєстрація через онлайн-форму docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfG165SBnlHeXoB1fCjltvspdJPm7XfOuT-FHXfzsRSOfQjA/viewform Захід організований чеським інститутом CEVRO спільно з Центром досліджень визвольного руху та Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка за підтримки National Endowment for Democracy.

Переглянути на Facebook

Еразмус+ кредитна мобільність для навчання в Університеті імені Лучіана Блага, м. Сібіу, Румунія

Автор: admin 07.12.2016

lucian_blaga_university_of_sibiu

До уваги бакалаврів 2-3го років навчання, магістрів 1го року навчання та аспірантів!

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання (4 місяців 20 днів/семестр) в університеті партнері імені Лучіана Блага, м. Сібіу, Румунія за економічним напрямком. Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту Еразмус+ КА1.

Читати повністю »

Розширюємо наукові зв’язки зі Швейцарією!

Автор: admin 07.12.2016

5

Початок зими приніс КНУ імені Тараса Шевченка очікуване розширення сфери науково-освітніх зв’язків із колегами-швейцарцями. 2 грудня 2016 р. між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка й АБМС Відкритим університетом Швейцарії (м. Цюрих) було підписано двосторонню угоду про наукове співробітництво.

Читати повністю »

Стипендія Future Global Leaders Scholarship для студентів бакалаврату університету Coventry University

Автор: admin 05.12.2016

coventry-university

Дедлайн: 31 березня та 30 червня 2017
Грант: 10,000 £
Де: Ковентрі, Великобританія

Читати повністю »

45 стипендій аспірантам університету University of Edinburgh

Автор: admin 05.12.2016

edinburgh_university

Дедлайн: 1 лютого 2017
Грант: 14,500 £
Коли: 2017-2018
Де: Едінбург, Великобританія

Читати повністю »

Грант на навчання в CIMI (Centre International de Mathématiques et d’Informatique) CIMI

Автор: admin 05.12.2016

cimi

Дедлайн: 17 лютого 2017
Грант: 600 – 1000 € в місяць
Коли: Щороку
Де: Тулуза, Франція

Читати повністю »

64 повні стипендії для навчання за PhD програмами в Лондонській школі економіки і політичних наук

Автор: admin 05.12.2016

 

the-london-school-of-economics-and-political-science

Deadline – April 26, 2017

Читати повністю »

Оплачувані стажування в Українському науковому інституті Гарвардського університету (США)

Автор: admin 05.12.2016

ukrainian-research-institute-harvard-university

Оплачувані стажування в Українському науковому інституті Гарвардського університету (США)

Deadline – 16 січня 2017 року

Читати повністю »

Оплачуване стажування у Цюріху

Автор: admin 05.12.2016

avrios-logo

Стажеру братиме участь у технічному маркетингу компанії та взаємодіятиме з особами, які приймають різні рішення.

Коли: 2016-2017 рік
Дедлайн подачі: 31.12.2016

Читати повністю »

Стипендія на магістратуру в університеті Мальме (Швеція)

Автор: admin 05.12.2016

malmo-university

Для найталановитіших кандидатів університет покриває плату за навчання в повному розмірі. Кандидати мають можливість подати заявки на будь-який із наявних в університеті напрямків.

Deadline – 16 січня 2017 року

Читати повністю »

Односеместрове навчання на Філософському факультеті Братиславського Університету ім. Коменського для студентів лекторатів словацької мови і культури на 2016-2017 академічний рік

Автор: admin 05.12.2016

univerzita-komenskeho-v-bratislave

З метою підтримки лекторатів словацької мови і культури за кордоном Міністерство освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки у співпраці зі «Studia Academica Slovaca» – Центром словацької мови як іноземної та іншими кафедрами Філологічного факультету Братиславською Університету ім. Коменського надає пропозицію щодо участі в односеместровому навчанні на Філософському факультеті Братиславського Університету ім. Коменського для студентів лекторатів словацької мови і культури, за навчальною програмою словакістика, в літньому семестрі у 2017 році.

Читати повністю »