- Головна
- Міжнародні програми
- Програми спільного та подвійного дипломування
- Університети-партнери
- Щорiчнi гранти
- Fulbright
- Міжнародна програма студентського обміну Global UGRAD
- Carnegie Research Fellowship
- Campusfrance
- DAAD
- Актуальні новини та пропозиції грантів, стипендій
- Фонди
- Міжнародні фонди та організації – грантодавці (короткий список)
- Грантові програми урядів різних країн
- Літні школи,курси, стажування
- Пропозиції PhD/Post-Doc
- Erasmus+
- Інформація щодо правил участі, оцінювання заявок, аплікаційних документів
- Learning Agreement та його заповнення
- Transcript of records та його оформлення
- Просто та доступно про критерії відбору
- Сертифікат про знання іноземної мови
- Найпоширеніші питання та відповіді
- Стипендіальні програми
- Інформація для успішного подання заявок та реалізації проектів Еразмус+ КА1: Міжнародна кредитна мобільність (ICM)
- Відповіді на часті запитання
- Зразки документів для поїздок
- Направлення студентів/ викладачів КНУ на навчання/стажування за кордон (Міжнародна мобільність)
- Направлення студентів/ викладачів КНУ на навчання/стажування по Україні (Внутрішня мобільність)
- Прийом на навчання/ стажування в КНУ іноземних Учасників (Міжнародна мобільність)
- Прийом на навчання стажування в КНУ українських Учасників (Внутрішня мобільність)
- Зразок номінаційного листа для навчання в університеті-партнері
- Корисні матеріали
- Довідник ЄКТС
- Довідник освітніх програм та грантів ЄС на 2014-2020 роки
- Ресурси для пошуку освітніх програм, грантів та стипендій
- Що необхідно для одержання візи
- Заходи, які варто відвідати
- Презентації
- Топ-7 порад, як здобути стипендію за кордоном
- Корисні поради для тих, хто має намір отримати хорошого рекомендаційного листа
- Нормативно-правова база
- Положення про Відділ
- Положення Кабміну про академічну мобільність (від 12.08.2015)
- Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність КНУ ім. Тараса Шевченка
- Укладення договору про участь за програмою академічної мобільності
- Положення про порядок перезарахування результатів навчання у КНУ ім. Тараса Шевченка
- Переклад англійською мовою переліку галузей знань і спеціальностей
- Сертифікат
- Інструкції по перезарахуванню дисциплін
- Лист-підтримка від КНУТШ
- Стратегія міжнародного співробітництва КНУТШ
- Про нас
Архів за Травень, 2017
Нові враження від НОВІА
На минулому тижні до КНУ імені Тараса Шевченка повернулись після майже чотирьохмісячного навчання в НОВІА університеті соціальних та прикладних наук у м. Ваасі у Фінляндії 6 студенток факультету психології: Катерина Хоменко, Тетяна Марченко, Анна Січкар, Юлія Маціонова, Руслана Марченко і Валерія Громцева. На конкурсній основі дівчата отримали стипендію від міжнародної програми академічної мобільності Еразмус+ Глобал.
Звісно, всіх на факультеті цікавить, які враження та досвід отримали студентки під час перебування у Фінляндії, чим запам’ятався їм такий тривалий період навчання у закордонному університеті. Тож Еразмус студентки щиро поділилися своїми почуттями та враженнями у цьому матеріалі.
Літня школа української мови / Summer School of the Ukrainian Language
Літня школа української мови
Summer School of the Ukrainian Language
Center of International Cultural Exchange Programs
Навчання студентки економічного факультету в кращому ВНЗ Туреччині: Еразмус + розширює горизонти
“Весняного семестру 2017 року мені пощастило навчатися за обміном по програмі Erasmus+ в MiddleEastTechnicalUniversity, Анкара.
Я безмежно рада, що все ж наважилася поїхати до Туреччини – адже багато моїх близьких друзів та родичів були дещо занепокоєні політичною ситуацією та періодичними терактами. Однак – на щастя, я тут, жива і здорова.
Так як університет був початково закладений американцями, навчальна програма та культура закладу дуже схожа до США: безліч клубів, гуртків, відкритий діалог між студентами та викладачами і повністю англійська мова викладання.
Крім того, не може не дивувати налагоджена інфраструктура METU. Для студентів на території кампусу ходять безкоштовні автобуси, у копіювальному центрі ти можеш придбати необхідну книжку для курсів, електронна система обліку оцінок, завдань, лекцій доступна для всіх студентів, навіть в он-лайн режимі можна перевірити, що сьогодні у меню в їдальні. Українським ВНЗ ще є куди розвиватися і вдосконалюватися! І цей приклад – справді гідний.
Я продовжую навчатися за спеціальністю BusinessAdministration (Менеджмент) у МETU і захоплена тими практичними навичками та уміннями, які надаються кожному студенту тут – реальні життєві кейси, застосування набутих знань на практиці і найсучасніші тенденції світу загартовують майбутніх професіоналів. До того ж, окрім обов’язкових дисциплін, кожен студент має право відвідувати вибірні курси, як от Переговорний процес, Міжнародний Маркетинг тощо. Я маю можливість порівняти системи навчання та погляди професорів в Туреччині з аналогічними в Україні, і це розширює мої горизонти як професіонала.
До того ж, навчання за обміном – чудова можливість набути знання англійської мови, адже як на парах, так і в житті з друзями ти постійно практикуєшся.
У METU багато іноземних студентів, тому у мене не виникало труднощів як з бюрократичними процедурами, так і з банальними проханнями показати дорогу до бібліотеки, адже за роки співпраці з закордонними ВНЗ тут вироблена налагоджена система підтримки. Кожен має можливість доторкнутися до культури майже всього світу та дізнатися цікаві речі, які навряд чи напишуть в Інтернеті. До того ж, за кожним Erasmus-студентом закріплений місцевий студент, який допомагає асимілюватися в середовищі і розказує, де краще випити каву (це окрім необхідних паперових справ).
Хоча це мусульманська країна і я, думаю, як і більшість, мала певні упередження до приїзду, зараз я вільно себе тут почуваю і не переживаю за культурні та релігійні відмінності. Так, інколи досить складно прийняти і зрозуміти турецькі звичаї, традиції та склад думок, але молодь тут – відкрита і толерантна.
Єдиний мінус навчання за обміном – час. Поки справді зрозумієш, що з тобою відбувається і де ти, пора вже збиратися додому в Україну. А так як тут усе майже інакше, ніж у нас, я ще не все спробувала.
Загалом, участь у програмах обміну – це просто неоціненний досвід! Однак, найскладніше – наважитися. А далі знайти підходящу країну і спакувати валізу! І якби мене запитали, чи я б поїхала саме в METU ще раз, я б відповіла: «Так, так і ще раз так!».”
Підготувала Юлія Коба, студентка 3го курсу економічного факультету
(Координатор – доц. Харламова Ганна О.)
18 травня 2017 року Інформаційний День Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій
Шановні колеги!
Нагадуємо Вам, що 18 травня 2017 року з 9.30 год до 12.00 год в аудиторії № 329 приміщення Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за підтримки Міністерства освіти та науки України відбудеться Інформаційний День Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій (COST Info Day in Kyiv). Це перший захід Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій в Україні.
Асоціація європейського співробітництва в галузі науки та технологій (COST Association) відіграє дуже важливу роль у створенні Європейського дослідницького простору, об’єднує науковців для спільної розробки власних ідей та нових ініціатив в усіх областях науки і техніки, в тому числі соціальних і гуманітарних наук, а також сприяє ліквідації розриву між наукою, політикою та суспільством як по всій Європі так і за її межами.
На Інформаційному Дні буде презентована діяльність COST Association і обговорено питання підготовки міжнародних проектів Асоціації, процедури їх подання, оцінки, відбору та затвердження. Крім цього будуть презентовані механізми створення національних контактних пунктів COST та залучення науковців до COST Association.
Завчасно зареєструватися на участь у заході можна за посиланням https://drive.
Сайт COST Association: http://www.cost.eu.
Цільова аудиторія: вчені та дослідники, зацікавлені в науковій співпраці з європейськими партнерами.
17 травня 2017 року перший семінар з курсу семінарів з менеджменту на тему «Індивідуальний план розвитку»
Шановні колеги!
17 травня 2017 року о 14.00 в ауд № 31 приміщення Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича (вулиця Володимирська, 58) в рамках співробітництва Університету та Академії ДТЕК відбудеться перший семінар з курсу семінарів з менеджменту на тему «Індивідуальний план розвитку»
Мета проведення семінару: підвищення обізнаності молоді в тому: що таке комерційні компанії; що таке керівний та лідерський потенціал компанії; що таке корпоративні цінності; як компанії створюють умови для розвитку своїх співробітників.
Спікер – директор академії ДТЕК Бондаренко Євгеній Ігорович.
Завчасно зареєструватися на участь у семінарі можна за посиланням https://drive.google.com/open?
З більш детальною інформацією про курс семінарів Академії ДТЕК, спікерів та темами семінарів можна ознайомитися в Додатку 1.
Начальник НДЧ
Толстанова Г.М.