Архів за Червень, 2017

Стажування у Німецькому Бундестазі

Автор: admin 17.06.2017

Бундестаґ

Німецький Бундестаґ спільно з Берлінським Вільним університетом, Берлінським університетом ім. Гумбольдта та Берлінським технічним університетом в рамках «Міжнародної парламентської стипендії» щороку надає 120 стипендій випускникам вищих навчальних закладів, які цікавляться політикою. Учасники отримують щомісячну стипендію розміром 500 євро.

Дедлайн – 30 червня 2017 р.

Читати повністю »

Оголошено конкурс 2017 року спільних українсько-американських проектів за програмою “Спільні наукові проекти” МОН України і CRDF Global

Автор: admin 17.06.2017

CRDF_Global_logo_V1

Міністерство освіти і науки України (МОН України) і Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) оголосили  прийом проектів від спільних колективів українських і американських вчених.

Дедлайн: 31.07.2017

Читати повністю »

Відкрита лекція: Складні питання в польсько-радянських відносинах

Автор: admin 13.06.2017

Гловацкі

В рубриках: Новини | Коментувати »

До уваги студентів ОР «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії (аспірант)», викладачів та адміністративних співробітників Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Автор: admin 07.06.2017

eras

Оголошено конкурсний відбір для отримання стипендій Еразмус + у партнерському Університеті імені Масарика, м. Брно, Чеська Республіка / Masaryk University, Czech Republic для навчання/викладання/стажування у ІІ семестрі 2017-18 н.р.

Планується надання 5 стипендій студентам – переможцям відбіркового конкурсу, а також 1 гранту викладачеві та 1 – адміністративному співробітнику.

Претенденти мають заповнити електронну аплікаційну форму (див. нижче) та додати до неї документи, зазначені окремо для кожного ОР та викладацького складу.

Перелік факультетів, освітніх програм та курсів, які викладаються англійською мовою в Університеті імені Масарика ТУТ: cic.muni.cz/en/left-incoming-mobility/incoming-student/courses-for-international-students

УВАГА: аспіранти, викладачі та адміністративні співробітники, які претендуватимуть на отримання стипендії/гранту для навчання/викладання/стажування мають попередньо отримати згоду (лист підтримки) від уповноваженого представника (професора, адміністратора) Університету імені Масарика, який готовий прийняти заявника для проведення наукового дослідження та/або співпрацювати з викладачем/адміністративним працівником.

ДЕДЛАЙН для подання аплікацій студентами та викладачами/адміністративними співробітниками, які претендуватимуть на отримання стипендій у весняному семестрі 2018 року – 17 вересня 2017 року!

Application form and instructions:

The online application form can be found at isois.ois.muni.cz/public/application-incoming/. On that site, the prospective candidates have to choose the “Erasmus+ (outside Europe)” option, then “level of study/cooperation”, “country”, their home institution “Partner Institution”, and finally the “agreement through which to apply” (there should be only one option, but if in doubt, tell them to choose this one [2016-2018]). After they filter out the steps above, they can click on the “create new application” button and fill in the actual application. Please inform all the candidates that in order for the application to be submitted, all required forms have to be attached, and the application must be formally “closed” to confirm that all the information is correct.

Important note for the academic and administrative staff interested in coming to MU: These types of candidates are expected to identify and contact a local peer (MU staff, either academic for a teacher, or non-academic for administrative staff) who will have to endorse their stay at MU. This will be obvious in the application, as they have to fill in the name and the email of the MU Advisor, plus they will be required to submit a copy of the correspondence to the relevant MU staff. Please advise your PhD candidates that in order to boost their chances of being admitted, they could find and contact a prospective local advisor as well.

List of documents:

All student mobility (BA, MA) candidates need to prepare:

Photo (passport size):

Motivation letter:

A copy of the photo page of the passport:

A confirmation of English language skills for non-native English speakers:

Curriculum Vitae

Transcript of records

 

PhD mobility students need to prepare:

Photo (passport size):

Motivation letter:

A copy of the photo page of the passport:

A confirmation of English language skills for non-native English speakers

Curriculum Vitae

Transcript of records

Research proposal

Pre-acceptance letter

 

Staff candidates need to upload:

Photo (passport size):

Motivation letter:

A copy of the photo page of the passport

A confirmation of English language skills for non-native English speakers

Curriculum Vitae

Pre-acceptance letter

Useful information for incoming students: for other useful information concerning the accommodation, MU academic calendar, international student guide, etc. please refer to the Info-sheet of MU or go to cic.muni.cz/en/left-incoming-mobility/incoming-student/incoming-student-practicalities

Оцінка поданих конкурсних документів буде здійснюватись в обох партнерських університетах. Визначення переможців відбудеться на основі підсумку отриманих претендентом балів (рейтингу) в обох університетах представниками спеціально створеної конкурсної комісії.

Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва: http://www.umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/ та Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk За більш детальною інформацією можна звертатись до координатора від КНУ імені Тараса Шевченка, заступника декана факультету психології Пащенко Світлани Юріївни за телефоном 067 5919534 або s.paschenko.tsu@gmail.com

З інформацією та умовами конкурсу можна ознайомитись на сайтах факультету психології: http://www.psy.univ.kiev.ua/ua/, Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/ та Відділу міжнародного співробітництва: http://www.umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/

Історія навчання за програмою ЕРАЗМУС+ від студента економічного факультету – Дениса Бабаєва. “Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь”.

Автор: admin 06.06.2017

Мені випала честь та нагода відвідати у другому семестрі 2017 року дивовижний Університет імені Лучіана Блага, що знаходиться в центрі містичної Трансільванії – місті Сібіу, Румунія.

фото 1  фото 2

Перш за все потрібно зазначити причини вибору саме цього університету. Що стосується країни, то перш за все, так склалося що через географічні та історичні умови, наші країни є дуже схожими, але на відміну від України, Румунія приєдналася до ЄС в 2008 році. В свою чергу, Україна остаточно та твердо вибрала європейський вектор розвитку, саме тому, мені, як студенту, майбутньому економісту та громадянину України який будуватиме майбутнє нашої країни, було дуже цікаво як Румунія змінилася після вступу в ЄС, які цінності змінилися, які ідеї та думки у студентів цієї країни і яке бачення майбутнього у мешканців Румунії.

фото 3

По-друге, Румунія, а особливо Трансільванія – це один з найбільш містичних та легендарних регіонів всієї Європи, який отримав цей статус завдячуючи великій кількості замків, фортець та легенд пов’язаних з ними, чого лише легенда графа Дракули варта, як можна відмовитись від шансу поринути у цю містичність особисто?!

фото 5 фото 4

фото 6

По-третє, порівнюючи Румунію з іншими європейськими країнами, ціни значно нижчі, хоч і трохи вищі на продукти харчування ніж в Україні, на навні товари та послуги вони навіть нижче, зокрема окремої уваги хочу звернути на транспорт в Румунії, адже для всіх студентів користування послугами залізниці є 100% безкоштовним, а в разі якщо у вас буде потреба відвідати інші європейські країни, наприклад на конференції або полетіти додому на Великдень – в Румунії представлені основні лоу-кост перевізники з найнижчими цінами на квитки.

Для українців адаптуватися в цій країні дуже легко, адже наші культури дуже переплетені та схожі. Потрібно підмітити схожість не лише в традиціях та культурі в цілому, але й в гастрономічному аспекті – якщо ви звикли до українського борщу, то не хвилюйтеся, в румунській кухні є смачна заміна – чорба, і найсмачніша чорба, яку я куштував – це чорба в університетській їдальні! Будьте певні, у вас буде можливість скуштувати національні страви й інших країн, адже кожного семестру проводиться International dinner!

фото 7 фото 8 фото 9

Що ж стосується самого Університету імені Лучіана Блага, то це один з провідних університетів країни, який надає якісну європейську освіту. Так як я навчаюся на економічному факультеті, я звернув увагу на те, що в програмах підготовки фахівців дуже багато предметів пов’язаних з розвитку економіки ЄС, а не лише національної економіки. Навчання проходить на практичних кейсових завданнях, запрошують багато професорів з інших ВУЗів та представників реального бізнесу. За останні роки, Університет запустив дуже багато програм англійською мовою та підписав договори партнерства з десятками університетів Європи, таким чином приймаючи великий потік студентів з різних країн, зокрема і нас, українців.

фото 10

Особисто мій досвід перебування в цьому університеті та місті значно розширив як мої професійні знання, так і горизонти моїх думок в цілому. Еразмус – це неймовірний шанс вийти з зони комфорту, поринути у іншу культуру та подивитися на своє буденне життя в Києві зі сторони, це ніби життя в житті тривалістю один семестр. Звичайно причин взяти участь в такій програмі є безліч, я в свою чергу хочу наголосити на трьох головних причинах, які з моєї точки зору зможуть розвинути вашу особистість:

  1. Мови. Окрім того що це неймовірний шанс покращити рівень своєї англійської мови, адже навчання проходить виключно англійською, у вас буде неймовірний шанс повчити інші мови та навчити інших нашої мови, адже ви постійно будете перебувати в оточенні студентів з усього світу.
  2. Культури. Коли ви просто мандруєте, як правило ви маєте шанс оглянути все галопом і сфотографувати основні пам’ятки, але перебуваючи один семестр – ви живите в цьому середовищі і знайомитесь з культурою та традиціями набагато глибше, ба більше, перебуваючи студентом за обміном, ви знайомитесь не з однією культурою, а одразу з декількома, у моєму випадку я живу в гуртожитку з студентами більше ніж з 15 країн.
  3. Люди. У нашому колі є приказка “Erasmus once – Erasmus forever”, адже дійсно ми як одна велика міжнародна сім’я, і будьте певні, що після семестру такої програми, ви матимете друзів, знайомих з усіх куточків світу з якими будете підтримувати зв’язок.

Студенти нашого ВУЗу гідно представили нашу країну та університет. Ми неодноразово приймали участь в різноманітних конференціях та заходах та були переможцями в різних конкурсах.

фото 11 фото 12 фото 13

Окрім того, що ми мали шанс повчитися за кордоном, ми ще й ділилися досвідом нашого рідного альма-матер – Київського національного університету імені Тараса Шевченка, адже наш ВУЗ теж має чим пишатись.

Як казав Тарас Шевченко:

“Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь”

(Координатор проекту – доц. Харламова Г.О.)

В рубриках: Новини | Коментувати »

Стипендії на навчання на програмах бакалаврату, магістратури та аспірантури в вищих навчальних закладах Республіки Молдова на 2017-2018 навчальний рік

Автор: admin 06.06.2017


Анкета – оригінал PDF
Анкета – українською мовою DOCX

В рубриках: Новини | Коментувати »

Міжнародна школа дизайну Грузинського технічного університету

Автор: admin 06.06.2017

В рубриках: Новини | Коментувати »