1

Архів за Липень, 2017

ДОЦЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ МАКСИМ СИТНИЦЬКИЙ ВИГРАВ ОДРАЗУ ДВА МІЖНАРОДНИХ ГРАНТА

Автор: admin 29.07.2017

Фото_5

Читати повністю »

Актуальна підбірка стипендій, дедлайни до кінця серпня!

Автор: admin 28.07.2017

1. Стипендії для жінок для навчання в європейській бізнес-школі

Французька бізнес-школа INSEAD запрошує жінок з Центральної та Східної Європи подавати заявик на отримання стипендії для здобутя ступеня MBA. Розмір стипендії – 13,000 євро.

Дедлайн – 31 липня 2017 року.

2. Спільні науково-дослідні проекти за участі України та США

Міністерство освіти і науки України спільно з Фондом цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global) оголосили конкурс спільних українсько-американських науково-дослідних проектів за програмою «Спільні наукові проекти» – 2017 U.S.-Ukraine Agricultural Research Competition. Розмір гранту – до 107 тисяч доларів США .

Дедлайн – 31 липня 2017 року 

3. Стипендії для навчання у Стенфордському університеті

Knight-Hennessy Scholars – це міжнародна стипендіальна програма для навчання в Стенфордському університеті. Забезпечується повне фінансування – плата за навчання та стипендія.

Дедлайн – 27 вересня 2017 року.

4. Стипендіальна програма Global Study Awards

Стипендіальна програма Global Study Awards заснована ISIC, British Council IELTS та StudyPortals. Програма спрямована на спонукання молодих людей до навчання за кордоном в рамках своїх досліджень для того, щоб досліджувати нові країни, культури і мови. Максимальний розмір особистого навчального гранту – 10 000 фунтів стерлінгів. Якщо плата за навчання нижче максимальної індивідуальної премії фонду у розмірі £10,000, інші кошти можуть бути виділені для покриття вартості життя протягом максимум 52 тижнів від моменту, коли студент вперше був зареєстрований у вищому навчальному закладі.

Дедлайн – 30 вересня 2017 року.

5. Стипендії для навчання в Чехії

Уряд Чехії запрошує іноземних студентів подавати заявки на участь у стипендіальній програмі.

Дедлайн – 30 вересня 2017 року. 

6. Стипендіальна програма Рейгана-Фасела (США)

Національний фонд на підтримку демократії (NED) приймає заявки на участь у стипендіальній програмі Рейгана-Фаселла, що надає можливість активним борцям за демократію, вченим та журналістам провести п’ять місяців у Вашингтоні – для виконання незалежних досліджень в галузі демократії в окремій країні або регіоні. Учасникам програми надається щомісячна стипендія, медична страховка та компенсація витрат на авіаквитки в обидва кінці.

Дедлайн – 15 жовтня 2017 року.

7. Стипендіальна програма для стажування у Словаччині

В рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2017/2018 академічному році.

Дедлайн – 31 жовтня 2017 року. 

8. DAAD надає стипендії для навчання у Німеччині

Німецька служба академічних обмінів оголошує конкурс на стипендії DAAD для отримання наукового ступеня. Залежно від академічного рівня щомісячні виплати сягають від 750 до 1000 євро.

Графік дедлайнів тут.

9. Стипендія для молодих українських лідерів від WNISEF

Молоді талановиті лідери з України та Молдови, які вступили на одну з 50 кращих програм MBA в США, мають можливість отримати стипендійну програму SEED Grant від WNISEF. Програма покриває до 100% плати за навчання студента. Обов’язкова умова – повернення після завершення навчального курсу до України для інвестування отриманих знань у розбудову держави.

Гранти надаються постійно.

В рубриках: Новини | Коментувати »

Центр іноземних мов Київського національного університету імені Тараса Шевченка пропонує для вивчення 18 сучасних іноземних мов

Автор: admin 26.07.2017

35795292

ЦЕНТР  ІНОЗЕМНИХ  МОВ
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Навчаємо іноземним мовам з 1834 року

ЗАПРОШУЄ
студентів, викладачів, школярів, усіх, хто бажає,
вивчати європейські та східні мови

Іноземні мови, що пропонуються для вивчення: англійська, арабська, болгарська, гінді, кримськотатарська, німецька, новогрецька, іспанська, італійська, китайська, корейська, німецька, перська, турецька, французька, хорватська, чеська, шведська, японська.

Рівні  A1, A2, B1, B2, C1; початковий, середній, просунутий; Business English; індивідуальні  заняття; корпоративні клієнти

Центр міста
Традиції класичного університету і сучасні методи навчання
Нові автентичні підручники
Інтерактивні підходи
Надання сертифікатів
Викладачі з науковим ступенем

Основні локації:  Інститут філології (бульвар Тараса Шевченка 14), економічний факультет (вул. Васильківська 90-а).

Контактна інформація:
Україна, 01601, місто Київ, бул. Шевченка 14, каб. 84,
тел.: 239-31-96,

З 1 вересня 2017 року Центр іноземних мов Київського національного університету імені Тараса Шевченка розширює коло діяльності, пропонуючи для вивчення 18 сучасних іноземних мов, серед яких –  європейські та східні (англійська, арабська, болгарська, гінді, кримськотатарська, німецька, новогрецька, іспанська, італійська, китайська, корейська, німецька, перська, турецька, французька, хорватська, чеська, шведська, японська). Навчання  буде  проводитися  на початковому, середньому, просунутому рівнях  ( A1, A2, B1, B2, C1).
Крім навчання у групах, пропонуємо індивідуальні  заняття, курси для корпоративних клієнтів.
Головна мета діяльності Центру іноземних мов – удосконалення мовної і комунікативної  компетенції студентів і викладачів, підвищення загального рівня володіння сучасними іноземними мовами, підтримка міжнародної мобільності. Крім  навчання іноземних мов і сертифікації знань з іноземних мов,  Центр пропонує підготовку до міжнародних іспитів, до вступних випробувань у магістратуру з  іноземної мови, до ЗНО, курси ділової іноземної мови, спеціалізовані курси. Особливу увагу Центр приділяє сертифікації  знань викладачів з англійської мови  (сертифікат відповідності рівню B2).
Формування груп  з 20 серпня 2017 року.
м.Київ, бул. Тараса Шевченка 14, каб. 84, тел.: 239-31-96.

KNU Language Center extends and diversifies its activity offering 18 foreign languages (English, Arabic, Bulgarian, Chinese, Crimean-Tatar, Croatian, Czech, French, German, Greek, Hindi, Italian, Japanese, Korean, Persian, Spanish, Swedish, Turkish) at different levels – Beginners, Intermediate, Advanced; A1, A2, B1, B2, C1.  Training  is conducted in groups and mini-groups, Individual classes and corporate training are available as well. Major goal is improving language and communication competence of students and teaching staff, improving foreign language proficiency for all language  needs, assistance of international mobility.
Teaching foreign languages, certification of foreign languages level  on the basis of the examination,  training for international examinations,  master programs entrance examinations in foreign languages, training for  independent national testing make major directions of activity. Certification for University teachers ( level B2) is of priority.
Registration begins August 20, 2017. Classes and examinations start September 1, 2017.

Contacts
Room  84,  14 Taras Shevchenko bld, Kyiv
Phone:  239-31-96

Підготовка магістрів за бельгійською програмою

Автор: admin 21.07.2017
ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
«ЄВРОПЕЙСЬКІ студії» («European Studies»)
у співпраці з Левенським католицьким університетом  (UCL, Бельгія)
 
бельгия буклет лицо ингл-1

 

бельгия буклет внутри ингл-1
Студенти отримують поглиблену підготовку з історії, теорії та практики європейської інтеграції, дипломатії з достатнім рівнем економічної та юридичної освіти.
Навчальний процес забезпечують Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Левенським католицьким університетом  (UCL, Бельгія)
Термін навчання: 1 рік 4 місяці.
Навчальні дисципліни викладатимуться українською та англійською мовами.
Для навчання за програмою можуть бути зараховані вступники, що підтвердили володіння англійською мовою на рівні не нижче рівня В1 згідно з Загальноєвропейською системою мовної компетентності або аналогічного рівня з переліку, вказаного у Правилах прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2017 р.
Учасники програми мають можливість отримати грант на навчання від Фундації імені Романа Якемчука (Бельгія). Для цього, крім стандартного пакету документів відповідно до Правил прийому до Університету, потрібно подати наступні документи:
Рішення щодо надання гранту прийматиметься Радою академічних директорів Фундації.
Навчальний план магістерської програми включає:
Обов’язкові навчальні дисципліни:
Методологія та організація Європейських досліджень/Methodology of European Studies; Спадщина та ідентичність в Європі/ Legacies and Identities in Europe; Зовнішня політика ЄС/ EU External Action; Лідерство в ЄС: інституційні аспекти/ Leadership in the EU: Institutional aspects; ЄС в міжнародних відносинах/EU in International Relations.
Дисципліни вибору ВНЗ:
Геостратегія в європейській політиці/ Geostrategy in European policy;  Європейська політика великих держав/ European policy of great powers; Від плану Шумана до кризи Євро: інституційні рамки в ЄС/ From Schuman to the EURO crisis: Institutional framework of the EU; Економічні та валютні виклики в Європі/ Economic and monetary challenges in Europe.
Дисципліни вільного вибору за блоками по спеціалізації:
Європейська політика України/ European policy of Ukraine; Європейська безпека та конфлікти/ European security and conflicts; Режими контролю за нерозповсюдженням в Європі/ Non-proliferation regimes of weapons of mass destruction and disarmament in Europe; Регіоналізм та транскордонне співробітництво в Європі/ Regionalism and cross-border cooperation in Europe; Управління проектами в галузі європейської інтеграції/ Management of European Projects.
Зразок оформлення CV  та мотиваційного листа
Scholarship financed by the Yakemtchouk Foundation.
1/CV in English
All candidates must provide a CV (maximum 2 pages) that gives an overview of the academic merits (education, relevant extracurricular activities) and internship/professional experience.
Curriculum Vitae
Name
Personal Data
Nationality:
Date of birth:
Phone:
e-mail:
Education (including relevant extracurricular activities)
Internship/Professional experience
Additional skills (f.e. language skills etc.)
2/ Motivation letter in English (1-2 pages). In the document you have to present your qualifications and your motivation for applying for admission to the study programme. In your own words, please describe:
 Інститут міжнародних відносин
 Міжнародний відділ, к. 261
Imv_it@ukr.net
044-481-44-14

 

В рубриках: Новини | Коментувати »

Магістерська освітня програма “Політологія”

Автор: admin 15.07.2017

FB_IMG_1500012492287

В рубриках: Новини | Коментувати »

Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

Автор: admin 15.07.2017

MITACS_poster

http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship

Press release: https://www.mitacs.ca/en/newsroom/news-release/new-agreement-strengthen-ukraine-canada-research-networks

В рубриках: Новини | Коментувати »

DAAD Postdoctoral Researchers’ Networking Tour 2017

Автор: admin 06.07.2017

FYI: DAAD Postdoctoral Researchers’ Networking Tour 2017.  Please note that the deadline for applications is 17 July 2017.  This opportunity seems like an excellent way of advancing your respective joint PhD programs and cotutelles.

For more information, please see: https://www.daad.de/veranstaltungen/en/43186-postdoctoral-researchers-networking-tour-01/
В рубриках: DAAD, Новини | Коментувати »

Korean Government Scholarship Program

Автор: admin 04.07.2017

Iнформуемо, що до управлiння мiжнародного спiвробiтництва та европейської iнтеграцiї Мiнiстерства освiти i науки України надiйшов лист вiд Посольства УкраУни в Республiцi Корея (РК), в якому повiдомляеться про продовження опрацювання питания щодо органiзацiї спiвробiтництва мiж науковими закладами України та Республiки Корея (РК).

23 червня ц.р. вiдбулась презентацiя одного з найбiльших корейських наукових закладiв країни перебування КAIST (Korea Advanced Institute of Science and Technology).

КAIST створений у 1971 роцi як перша вища школа країни, що спецiалiзуеться у галузi природничо-наукової та iнженерної освiти i наукових дослiджень. Навчальний заклад отримує збiльшену державну фiнансову пiдтримку, що дозволяе залучати викладачiв, якi отримали освiту у найкращих наукових закладах свiту.

За останнi десятилiття КАISТ перетворився у глобальний дослiдницький центр. Його спiвробiтники, у спiвпрацi зi свiтовими академiчним закладами, займаються дослiдженнями, якi визнаються науковою спiльнотою.

КAIST розташований у науково-дослiдницькому центрi в м. Теджон (150 км. вiд Сеулу), де розмiщенi бiльше 50 державних та приватних науково-дослiдницьких iнститутiв, унiверситетiв, високотехнологiчних та венчурних компанiй.

КAIST входить до сотнi найкращих навчальних та наукових закладiв свiту. На сьогоднi одними з найперспективнiших розробок КAIST є дослiдження в галузi робототехнiки (НUВО Lab ), боротьби з раковими пухлинами та метастазами (Department of Biological Science) створення альтернативного виду палива (низка iнститутiв при КAIST).

З метою залучення наукових кадрiв та продовження перспективних дослiджень КAIST пропонує навчання для студентiв старших курсiв у будь-якому з 6 власних коледжiв та 8 науково-дослiдних iнститутiв.

Для КAIST спецiально створена державна програма (KGSP – Korean Government Scholarship Program), яка передбачає безкоштовне навчання для iноземних студентiв, покриття витрат на проживання, оплату перельоту з iноземної країни до Р К та у зворотному напрямку, безкоштовнi курси з вивчення корейської мови, медичну страховку, стипендiю.

Посольством України в РК встановленi контакти з мiжнародним вiддiлом та керiвниками лабораторiй KAIST.

У разi зацiкавленостi з боку українських наукових та освiтнiх закладiв, Посольство готове буде надати необхiдне сприяння, у межах компетенцiї, з налагодження спiвпрацi з КАISТ.

Завантажити PDF

В рубриках: Новини | Коментувати »

Конкурс «Як у дзеркалi – погляд на Iталiю ззовнi», присвячений iталiйськiй мовi в кiнотеатрах та кiнематографi.

Автор: admin 04.07.2017

Iнформуемо, що в рамках XVII Тижня iталiйсько1 мови у свiтi (16-22 жовтня 2017 року) проводитиметься конкурс «Як у дзеркалi – погляд на Iталiю ззовнi», який цього року присвячений iталiйськiй мовi в кiнотеатрах та кiнематографi.

Участь у конкурсi можуть брати студенти вiком вiд 18 до 26 рокiв. Детальна iнформацiя про конкурс додаеться.

Термiн подачi заявки – 15 вересня 2017 року.

Завантажити PDF

В рубриках: Новини | Коментувати »