1

Архів за 10.10.2017

Презентація програм академічних обмінів ім. Фулбрайта в КНУ

Автор: admin 10.10.2017
Нагадаємо, що стипендіатами 2017 року стали й викладачі Університету: доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету Олександр Комаренко (стипендія на викладання у Гемлайнському Університеті (Hamline University, Saint Paul) та професорка кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Інституту філології Лада Коломієць (стипендія на проведення науково-дослідницької роботи в Університеті штату Пенсильванія (Pennsylvania State University).
Загалом, програми академічних обмінів  імені Фулбрайта спрямовані на підтримку талановитих студентів і науковців, які прагнуть проводити дослідження чи викладати в університетах США. Щоб перемогти, слід написати проект англійською мовою та переконати експертів, що саме ваша ідея та її втілення стануть у нагоді науковцям зі всього світу. Обов’язковою умовою участі є високий рівень володіння англійською мовою (претендент має скласти тест TOEFL принаймні на 75 балів зі 120 можливих) та успішне проходження співбесіди.
Офіс Фулбрайта пропонує програми академічної мобільності для студентів старших курсів, випускників вишів, для молодих викладачів і дослідників, кандидатів і докторів наук, дослідників і аспірантів напередодні захисту, запроваджено навіть програми для викладачів та фахівців соціально-гуманітарного профілю. Яку програму обирати – вирішувати вам, а співробітники офісу імені Фулбрайта в Україні допоможуть усім переможцям максимально реалізувати свої здібності й науковий потенціал!

 

В рубриках: Новини | Коментувати »

Оголошується конкурс на навчання за програмою Еразмус плюс глобал в університеті NOVIA (Фінляндія)

Автор: admin 10.10.2017

До уваги студентів 3-4 курсів ОР «Бакалавр» спеціальностей «Соціальна робота» (освітні програми «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка») та «Психологія»!

Оголошується конкурс Еразмус+ Глобал на навчання протягом весняного семестру 2017/2018 навчального року в НОВІА університеті прикладних наук (NOVIA University) Фінляндії – кампуси м. Турку (січень – квітень 2018 р., орієнтовно 3 студенти) та м. Вааси (лютий – травень 2018 р., орієнтовно 4 студенти): https://www.novia.fi/novia-uas/

Дедлайн для подання документів: 26 жовтня 2017 року.

Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:

1. CV у форматі EUROPASS.

2. Learning Agreement (draft) – http://www.umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/ зі вказанням назв дисциплін, які Ви будете вивчати у приймаючому університеті в разі, якщо отримаєте стипендію на навчання в НОВІА (від 24 до 30 кредитів на семестр).

3. Мотиваційний лист.

4. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений).

5. Сертифікат про рівень володіння англійською мовою (не нижче рівня В2).

6. К-копія 1-ї сторінки закордонного паспорту.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій в переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: NOVIA_Ivanov.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказувати назву університету та прізвище: NOVIA_Ivanov на адресу локального координатора – заступника декана факультету психології Пащенко Світлани Юріївни (s.paschenko.tsu@gmail.com).

За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту – моб. (067) 5919534 або (095) 0597925; адреса: просп. Глушкова, 2-а, корпус факультету психології, к. 213. Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва: http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html та Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Передбачається надання стипендій 7 кандидатам.

**Співбесіда проходитиме у КНУ імені Тараса Шевченка та супроводжуватиметься номінуванням студентів на навчання в НОВІА. З номінованими студентами та тими, хто увійде до листа очікування проводитиметься Скайп співбесіда представниками університету НОВІА, за результатами якої будуть визначені студенти-стипендіати програми Еразмус+ Глобал для навчання в НОВІА університеті.

Дата співбесіди буде оголошена окремо.

***Розмір стипендії становить 750-800 євро на місяць; передбачена виплата дорожнього гранту та гранту на оплату візи і страхового полісу.

В рубриках: Новини | Коментувати »