Архів за Червень, 2020

Дедлайн продовжено! 30 ЧЕРВНЯ – реченець подачі заявок!

Автор: admin 26.06.2020

Запрошуємо взяти участь у конкурсному відборі на участь у програмі академічної мобільності (SAM) та отримати можливість навчатись протягом семестру у Львівському національному університеті імені Івана Франка, який є партнером Київського національного університету імені Тараса Шевченка в реалізації проекту SAM, який фінансується Британською Радою та Європейським Союзом.

Читати повністю »

Erasmus+ Університет м. Печ (Угорщина)

Автор: admin 22.06.2020

pte-logo-magyar-angol-foltban-l

До уваги студентів 1-го року навчання ОР «Магістр»!

Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом осіннього семестру 2020/2021 навчального року у найстарішому університеті Угорщини – Університеті м. Печ (Pecs University): https://pte.hu/english

Спеціальності/Освітні програми, відкриті для цьогорічного конкурсу: Освіта (Педагогіка, Психологія, Соціальна робота/Соціальна педагогіка); Література та Лінгвістика; Політичні та соціальні науки; Економіка.

Дедлайн для подання документів: 30 червня 2020 року (23:59).

Читати повністю »

НАУКОВЦІ КНУ МАКСИМ СИТНИЦЬКИЙ ТА ОЛЕГ СЕРБІН ПЕРЕМОГЛИ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ДОСЛІДНИЦЬКИХ ПРОЕКТІВ ВИШЕГРАДСЬКОГО ФОНДУ

Автор: admin 22.06.2020

Для піднесення престижу Київського національного університету імені Тараса Шевченка в Європейському союзі та світі, дослідники Шевченкового Університету розробили наукові проєкти, виконали умови передбачені правилами міжнародного конкурсу
Вишеградського фонду та взяли участь із авторськими дослідницькими ідеями, що принесуть перспективу не тільки для України, а і міжнародній спільноті в цілому.
За результатами оголошеними у червні 2020 року міжнародним журі Вишеградського фонду, грант на проведення наукових досліджень у 2020/2021 навчальному році виграно двома дослідниками КНУ:
– доктором економічних наук, доцентом, доцентом кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету Maksym W. Sitnicki на проведення наукових досліджень і реалізацію проєкту на тему: «Development of a network of innovation economics in research universities of the Visegrad
Group» [Розвиток мережі інноваційної економіки в дослідницьких університетах Вишеградської групи];
– доктором наук із соціальних комунікацій, старшим науковим співробітником, директором Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича Serbin Oleg на проведення наукових досліджень і реалізацію проєкту на тему: «Strategic management of the development of library-information institutions» [Стратегічне управління розвитком бібліотечно-інформаційних установ].
Науковим керівником обидвох проектів буде доктор економічних наук, професор менеджменту, гостьовий професор Кембріджського університету, ректор Варшавського Університету Alojzy Z. Nowak (Алойзи З. Новак). Максим Ситницький та Олег Сербін отримали офіційний статус дослідників Вишеградської групи вчених V4 (Польща, Чехія, Угорщина і Словаччина) та можливість користування науковою і матеріальною базою факультету менеджменту Варшавського Університету, що є провідним дослідницьким університетом Республіки Польща та
Європейського Союзу.
Головними результатами досліджень українських дослідників мають стати:
1. Розробка інноваційної стратегії взаємодії дослідницьких університетів України та країн Вишеградської групи.
2. Зростання обсягу навчальних та дослідницьких інструментів для розвитку креативного підприємництва в дослідницьких університетах.
3. Пошук ефективних механізмів розвитку креативної молоді дослідницьких університетів України та країн Вишеградської групи.
4. Вивчення впливу глобальних рейтингових систем на розвиток інноваційної економіки в дослідницьких університетах.
5. Аналіз способів використання лідерського потенціалу бібліотекарів у стратегії розвитку наукових бібліотек та інформаційних установ.
6. Інтернаціоналізація та шляхи забезпечення високої позиції Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича КНУ в Європі та світі.
7. Вивчення передового досвіду розробки та реалізації стратегії розвитку наукової бібліотеки Варшавського університету.
8. Розробка комплексної стратегії розвитку України щодо розвитку бібліотечно- інформаційних установ на базі Європейського досвіду.

Для оприлюднення отриманих наукових результатів заплановано здійснити серію наукових публікацій в рейтингових міжнародних журналах, що входять до МНБД Web of Science та Scopus і виступи на наукових конференціях перед експертною спільнотою Європейського Союзу. Тим самим Максим Васильович Ситницький та Олег Олегович Сербін показали, що немає нічого неможливого для Українців і подали позитивний приклад вітчизняній молоді з креативним типом мислення. Для того щоб перемогти необхідно мріяти та максимально концентруватись на своїй меті і обов’язково все вийде! Вболіваємо за наших науковців на міжнародному рівні та пишаємось, що вони своїм прагненням, наполегливістю та результатами підвищую рівень іміджу Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед дослідницьких університетів країн Вишеградської групи (V4) та Європейського Союзу.ФОТО 1 ФОТО 2

Сербія виділила державні стипендії на навчання

Автор: admin 17.06.2020

У 2020 році Сербія виділила державні стипендії на навчання у будь-якому університеті Сербії за кошти державного бюджету Сербії.

Кандидатам з України забезпечуюється виплата стипендії на навчання тривалістю до 12 місяців (найкоротший термін – 3 місяці, найдовший – 12 місяців).

Кінцевий термін подання заявок на навчання у літній школі сербської мови – 29 червня 2020 року, а для отримання стипендій Уряду Республіки Сербія – 07 липня 2020 року.

Читати повністю »

Інструкція щодо подачі звітів після закінчення перебування в межах академічної мобільності

Автор: admin 16.06.2020

Шановні учасники програм академічної мобільності!

У зв’язку з початком періоду повернень після довготривалого навчання/стажування та частковим відновленням авіасполучень звертаємо вашу увагу на те, що всі звітні документи потрібно  ВИКЛЮЧНО надсилати на електронну адресу Відділу академічної мобільності: mobility.knu@gmail.com.

Ми дбаємо про ваше комфортне повернення, дотримання режиму самоізоляції впродовж щонайменше 14 днів та карантинних заходів в Університеті, тому з березня розсилаємо кожному, хто повертається інструкції щодо подачі звітних документів без необхідності особистої присутності в корпусах Університету та кабінеті Відділу академічної мобільності. Всі накази про повернення формуються лише на підставі скан-копій надісланих документів.

Після повернення в Україну потрібно надіслати на електронну адресу Відділу академічної мобільності – mobility.knu@gmail.com – такі документи:

  1. Скан-копію (в форматі pdf або jpeg) заяви, написаної власноруч, про зміни до наказу (якщо дати перетинів кордонів не співпадають з передбачуваними датами реалізації мобільності в наказах про направлення). Номер та скан-копію наказу ви також можете отримати за запитом.
  2. Скан-копію (в форматі pdf або jpeg)  закордонного паспорта (перша сторінка та сторінки з відмітками про перетини кордонів на початку та в кінці мобільності). Якщо штампів в паспорті не поставили, потрібно переслати посадкові квитки або їх копії.
  3. Звіт (в форматі pdf, jpeg, word) про навчання/стажування (попередньо також надісланий електронною поштою координатору академічної мобільності факультету/інституту для візування).

Зичимо здоров’я та вдалого повернення додому!

Canva - Woman Having Video Call in Home Office

В рубриках: Новини | Коментувати »

Університет імені Адама Міцкевича в Познані запрошує на семестрове навчання студентів КНУТШ 2020!

Автор: admin 15.06.2020
Aula po remoncie i wyszyszczeniu fasady latem w s³oñcu Lipiec 2011
Університет імені Адама Міцкевича в Познані запрошує на семестрове навчання студентів КНУТШ!
 
Навчання в межах міжуніверситетської угоди передбачає відсутність необіхності оплати освітніх послуг приймаючого університету.
Стипендія не передбачена. Проте можна подати заявку до Польського національного агенства академічних обмінів та отримати грант на навчання: https://nawa.gov.pl/en/international-cooperation-and-exchange/exchange-programme-for-students-and-scientists-as-part-of-bilateral-cooperation

Читати повністю »

Конкурс на участь в програмі студентської академічної мобільності (SAM) на семестрове навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка

Автор: admin 10.06.2020

Запрошуємо взяти участь у конкурсному відборі на участь у програмі академічної мобільності (SAM) та отримати можливість навчатись протягом семестру у Львівському національному університеті імені Івана Франка, який є партнером Київського національного університету імені Тараса Шевченка в реалізації проекту SAM, який фінансується Британською Радою та Європейським Союзом.

Читати повністю »