Архів за Серпень, 2021

House of Europe

Автор: admin 21.08.2021

239528218_569937694357764_6844243727326876445_n

Програма ЄС Horizon Europe надасть науковцям з докторським ступенем стипендії на поїздки за кордон для професійного зростання. Ви проведете дослідження разом з партнерською організацією з однієї з 44 країн-учасниць Horizon Europe.

Стипендія покриє один з наступних видів мобільності: європейська — один-два роки в країні партнера; глобальна — один-два роки будь-якій країні, що не бере участь в Horizon Europe, та рік в країні партнера.
?Дедлайн – 12 жовтня
?Хто може взяти участь:
• Науковці, що мають докторський ступінь.
• займалися дослідницькою роботою за спеціальністю не більш ніж вісім років після здобуття PhD;
• протягом останніх трьох років не проживали й не працювали в країні, куди хочуть поїхати, більше року;
• мають партнерську організацію в ЄС, Албанії, Вірменії, Великій Британії, Боснії і Герцеговині, Фарерських островах, Грузії, Ісландії, Ізраїлі, Косово, Молдові, Чорногорії, Марокко, Північній Македонії, Норвегії, Сербії, Тунісі або Туреччині, що готова їх працевлаштувати на час програми.
?Що ви отримаєте:
• Офіційне працевлаштування в приймаючій організації на весь час програми з повним соціальним забезпеченням.
• Відшкодування витрат на житло.
• Відшкодування витрат на подорож.
• До 1000 євро в місяць на участь в конференціях, мовних курсах, придбання літератури та будь-які інші витрати, що сприятимуть вашому професійному розвитку.
?‍?Як подати заявку:
• Отримайте EU login для себе і партнерської організації.
• Попросіть зареєструватися ваших партнерів
• Опишіть мету, методологію, інноваційність та очікуваний вплив свого дослідження, план співпраці з приймаючою організацією і науковим керівником.
• Додайте резюме; cписок організацій, з якими ви співпрацюватимете, та більш детальна інформація про них; лист про зобов’язання від партнерів — лише для партнерів з неакадемічної сфери та країн, що не беруть участь в Horizon Europe.
?️Більше про програму – https://bit.ly/3ASMF2l
?Ще більше можливостей від країн ЄС ви знайдете в нашому Каталозі можливостей – http://bit.ly/mozhlyvostiEU та у щотижневій розсилці (підписка на сайті – https://houseofeurope.org.ua/)

Автор: admin 18.08.2021
237011980_4165182830255179_2361196061574681351_n
Наукове стажування для студентів у Франції від Організації економічного співробітництва та розвитку OECD!
Дедлайн: 1 вересня 2021 р.
Фінансування: 700 євро щомісяця протягом стажування.
Деталі та аплікаціна форма: https://oecd.taleo.net/careersection/ext_2/jobdetail.ftl

HOUSE OF EUROPE: Фонд стипендій Австрійської Республіки

Автор: admin 10.08.2021

215618672_538753370809530_1719289093374446636_n

???️‍♀️Фонд стипендій Австрійської Республіки надасть стипендію у 1050 євро на поїздки до Австрії, щоб протягом декількох місяців працювати над дослідженням для своєї дипломної роботи під наглядом викладача місцевого вишу.

☄Дедлайн – 1 вересня
?Хто може взяти участь:
• бакалаври, магістри та аспіранти до 35 років;
• докторанти до 40 років.
• науковці, що досліджують медицину, сільське господарство, природничі, технічні, гуманітарні та соціальні науки, мистецтво.
?Що ви отримаєте:
• Щомісячну стипендію розміром 1 050 євро.
• Компенсацію дорожніх витрат.
• Допомогу з пошуком житла та оформленням страхування.
✍Як взяти участь:
• Зареєструйтесь на порталі та заповніть онлайн-форму
• До форми додайте такі документи: заповнена аплікаційна форма; резюме; план візиту з описом досліджень, які ви вже провели та над якими будете працювати в Австрії; згода викладача австрійського вишу на науковий супровід під час стипендії; два рекомендаційні листи з вашого університету; cканкопія першої сторінки закордонного паспорта; cканкопія документа, що підтверджує ваш науковий ступінь; письмове підтвердження, що ви навчаєтесь на бакалавраті, магістратурі, аспірантурі чи докторантурі в Україні.
?Більше про програму – https://bit.ly/3xF2zMx
?Ще більше можливостей від країн ЄС ви знайдете в нашому Каталозі можливостей – http://bit.ly/mozhlyvostiEU та у щотижневій розсилці (підписка на сайті – https://houseofeurope.org.ua/)

FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM

Автор: admin 04.08.2021
75-483x360
Програма імені Фулбрайта нагадує про щорічні конкурси:
FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі, дослідники без наукового ступеня — з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.
Кінцевий термін подання заявок — 15 жовтня 2021 р.
FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.
Кінцевий термін подання заявок — 1 листопада 2021 р.