Архів за Грудень, 2021

Коледж Європи запрошує студентів

Автор: admin 17.12.2021

!!!!!До УВАГИ!!!!!! Коледж Європи запрошує студентів 4-го курсу та магістрів на 1-річне навчання магістерської програми в Натоліні та Брюгге! Випускниця Інституту філології та Коледжу Європи проведе презентацію про можливості, які дає навчання закордоном,Українською у вівторок 21.12.2021 року о 18:00 за посиланням https://meet.google.com/jgw-nvhd-ccs Англійською у середу 22.12.2021 року о 19:15 за посиланням https://meet.google.com/nka-juuw-goq Українською у середу 22.12.2021 року о 12:00 за посиланням https://meet.google.com/itj-cxfy-fxy Коледж Європи – це бельгійський вищий навчальний заклад, який був заснований у 1949 у Брюгге, Бельгії, та має на меті підготувати своїх випускників до роботи в інституціях ЄС (Європейська комісія, Європейський парламент, Рада Європи), дипломатичних установах (міністерства закордонних справ, посольства різних країх, дипломатичні академії, зокрема у Відні, Варшаві, т.д.), приватних компаніях, медіа та міжнародних організаціях в країнах ЄС та в країнах сусідів-партнерів (ООН, НАТО, WWF, ВОЗ, т.д.). Навчання відбувається двома мовами.Громадяни України отримують повну стипендію, яка покриває витрати на навчання, навчальні поїздки закордон (країни ЄС, Балтики і Скандинавії, Північної Африки, Балкан, Кавказу, Близького Сходу), проживання на території кампусів в Брюгге і Натоліні, перельоти з України та назад та курси з вивчення іноземних мов (англійська, французька, німецька, польська, іспанська, італійська, арабська, китайська).Тому кожному, хто цікавиться міжнародними відносинами, міжкультурною комунікацією, журналістикою, історією, мовами, та мріє продовжити свою кар’єру в дипломатії, ласкаво просимо! Щорічно більше 500 студентів з різних куточків світу приїздять до Брюгге та Натоліну аби провести захоплюючі 10 місяців разом. Приєднуйся!У разі питань чи проблем зі з’єднанням онлайн, контактуйте nina.basok@coleurope.eu Більше інформації за посиланням: College of Europe in Natolin | Master in European Interdisciplinary Studies (coleuropenatolin.eu)Відео офіційного відкриття академічного року 2020 у Натоліні: Highlights from the Opening Ceremony 2020 with Mrs Sviatlana Tsikhanouskaya – YouTubeВідео офіційного відкриття академічного року 2021 у Натоліні: Opening Ceremony with Ms Olha Stefanishyna – YouTube

ERASMUS+

Автор: admin 01.12.2021

До уваги студентів-бакалаврів 3-ого року та магістрів першого року навчання!Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р. у Республіканському університеті м. Сівас протягом весняного семестру. для бакалаврів 3-ого року та магістрів першого року навчання.🗓Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 7 грудня 2021 року.💼Предметні напрямки: тюркологія.Сайт університету-партнера за посиланням: https://www.cumhuriyet.edu.tr📑Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою/англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS;

2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);

3. Підтвердження від свого викладача турецької про рівень знання турецької мови (не нижче рівня B1) , (англійської мови (не нижче рівня B1) за бажанням).

4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=ukКаталог курсів – http://iso.cumhuriyet.edu.tr/29-lisans-programlari!!! Студент має набрати обов*язково 30 кредитів.

5. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/7LRNJXs6n3GecJii7

6. Скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад на англійську (просимо надсилати документи на завіряння на пошту Олесі Олександрівні Сідельніковій olesia.sidelnikova@knu.ua) чи турецьку мову (за завірянням звертатися до свого викладача турецької мови) у PDF.Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Sivas -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua. За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.*Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту. ****Розмір гранту складає 4275 €. Передбачена виплата дорожнього гранту, розмір якого розраховується відповідно до відстані подорожі.** З додатковою інформацією стосовно перебування можна ознайомитися на сайті університету-партнера.