Архів за 01.12.2021

ERASMUS+

Автор: admin 01.12.2021

До уваги студентів-бакалаврів 3-ого року та магістрів першого року навчання!Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р. у Республіканському університеті м. Сівас протягом весняного семестру. для бакалаврів 3-ого року та магістрів першого року навчання.🗓Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 7 грудня 2021 року.💼Предметні напрямки: тюркологія.Сайт університету-партнера за посиланням: https://www.cumhuriyet.edu.tr📑Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою/англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS;

2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);

3. Підтвердження від свого викладача турецької про рівень знання турецької мови (не нижче рівня B1) , (англійської мови (не нижче рівня B1) за бажанням).

4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=ukКаталог курсів – http://iso.cumhuriyet.edu.tr/29-lisans-programlari!!! Студент має набрати обов*язково 30 кредитів.

5. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/7LRNJXs6n3GecJii7

6. Скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад на англійську (просимо надсилати документи на завіряння на пошту Олесі Олександрівні Сідельніковій olesia.sidelnikova@knu.ua) чи турецьку мову (за завірянням звертатися до свого викладача турецької мови) у PDF.Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Sivas -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua. За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.*Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту. ****Розмір гранту складає 4275 €. Передбачена виплата дорожнього гранту, розмір якого розраховується відповідно до відстані подорожі.** З додатковою інформацією стосовно перебування можна ознайомитися на сайті університету-партнера.