Архів за Січень, 2022

ERASMUS+
Aston University (Great Britain)

Автор: admin 19.01.2022


До уваги студентів ОР «Магістр» Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для стажування на протязі І та ІІ семестру 2022-2023 н.р. у Університеті Астона, м. Бірменгем, Велика Британія, Відділ Системного Аналізу, Кафедра Математики / Aston University, Birmingham, Great Britain, Systems Analytics Research Institute, Department of Mathematics
Термін подачі документів на електронну пошту до 15 лютого 2022 року.
Предметні напрямки: моделювання складних біомолекулярних систем.
Кандидати повинні мати досвід роботи в області комп‘ютерного моделювання біомолекулярних та рідинних систем.
Сайт університету-партнера за посиланням: https://www.aston.ac.uk/
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);

 1. Підтвердження (сертифікат) про рівень знання англійської мови (не нижче рівня B2).
 2. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. ! Підписувати документ не потрібно!
  Поради та інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
  http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
 3. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті (допускається електронний підпис) – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т: 044 239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
 4. Скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад англійською (просимо надсилати документи на завіряння на пошту Олесі Олександрівні Сідельніковій olesia.sidelnikova@knu.ua).
  Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.
 5. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/qVXv7WCeJgYrWBc58
  Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Aston -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту координатора проекту Віталія Юрійовича Бардика: vital@univ.kiev.ua. Просимо відділ міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua ставити в копію.
  За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту Віталія Юрійовича Бардика (+38 066 195 2932) та у відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.
  Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#

До уваги аспірантів та молодих науковців!

Автор: admin 19.01.2022

ДІнститут генетики людини Польської академії наук пропонує стипендії для короткотривалих стажувань та навчальних візитів.Пропозиція передбачає залучення здобувачів ступеня доктора філософії та молодих науковців за напрямками:🔬біологія;💊медицина;💉генетика;🔎біотехнології;💊фармакологія;🔬суміжні галузі.Стипендія покриватиме проживання та переїзд🇵🇱Вимоги до стипендіатів та контактна інформація за посиланням: https://igcz.poznan.pl/…/grant-office/prom-programme/

ERASMUS+
Університеті Газі м. Анкара (Gazi Üniveristesi)

Автор: admin 19.01.2022


До уваги студентів ОC «Бакалавр» (2 та 3 рік начвання) та «Магістр» (1 рік навчання)!
Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом осіннього семестру 2022/2023 навчального року в університеті Турецької Республіки – Університеті Газі м. Анкара (Gazi Üniveristesi): http://gazi.edu.tr/
Спеціальності/Освітні програми: турецька мова та література.
Дедлайн для подання документів: 15 лютого 2022 року.
Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:

 1. CV / резюме в форматі EUROPASS;
 2. Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
 3. Підтвердження від свого викладача турецької про рівень знання турецької мови (не нижче рівня B1), (англійської мови (не нижче рівня B1) за бажанням).
 4. Рекомендаційний лист від завідувача кафедри тюркології Інституту філології.
 5. Для бакалаврів: скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад на англійську (просимо надсилати документи на завіряння на пошту Олесі Олександрівні Сідельніковій olesia.sidelnikova@knu.ua) чи турецьку мову (за завірянням звертатися до свого викладача турецької мови) у PDF.
  Для магістрів: копія диплому бакалавра та додатка до диплому.
 6. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно! Завантажити форму можна за посиланням: https://gazi.edu.tr/Download?link=https://webupload.gazi.edu.tr/upload/460/2016/8/24/cbea52822346915e8d8bbce3e463011cc619c095&fileName=incoming-la.doc
  Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
  http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
 7. Копія 1-ї сторінки закордонного паспорту.
  8.Необхідно обов’язково заповнити онлайн-форму за посиланням: https://forms.gle/Z9JBhiMrh1oDdzRAA
  Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Gazi -2022_Ivanenko та надісланий на адресу координатора програми – завідувача кафедри тюркології Покровської Ірини Леонідівни (irem2003@ukr.net). Прохання Відділ міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua ставити в копію.
  За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту (кафедра тюркології Інституту філології к. 20) та/або у Відділ міжнародного співробітництва (erasmus.international@knu.ua) і Відділ академічної мобільності (mobility.knu@gmail.com).
  Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
  **Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
  **Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту. З додатковою інформацією стосовно перебування можна ознайомитися на сайті університету-партнера.

Автор: admin 12.01.2022

До 31 січня 2022 року відкрито прийом заявок на отримання державної стипендії Уряду Китайської Народної Республіки.
Відповідно до Угоди між МОН і Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти, Уряд КНР надає 37 стипендій на навчання у 2022/2023 навчальному році за освітніми рівнями бакалавр, магістр, доктор філософії, а також на мовне стажування.
Докладніше: bit.ly/3yUipo3

Автор: admin 12.01.2022

З 11 січня до 15 березня 2022 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство інновацій, науки і технологій Держави Ізраїль (משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה) оголошують конкурс спільних науково-дослідних проєктів на 2022-2023 роки. До участі запрошуються науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ і підприємств.
Проєктні пропозиції приймаються за напрямами:
▪ Прикладна математика (топологічні матеріали; прикладна математика в теорії чисел; криптографія; обчислювальна математика);
▪ Єврейська спадщина (цифрові гуманітарні науки: Єврейсько-українська спадщина та історія).
Керівники та головні учасники проєктів можуть подавати кілька заявок, однак не зможуть отримати фінансування більш ніж за одним проєктом.
Докладніше: bit.ly/3nhx2gG

ВищаОсвіта #Наука #МіжнароднаСпівпраця