Останні новини Відділу академічної мобільності у Facebook

Відділ академічної мобільності додає подію. ... See MoreSee Less

Навчання в Німеччині. Стипендії DAAD для України

Жовтень 21, 2019, 1:00pm - Жовтень 21, 2019, 2:00pm

21 жовтня 2019 о 13:00 год. у 204 ауд. Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка для студентів та співробітників Університету відбудеться презентація "Навчання в Німеччині. Стипендії DAAD для України", на якій висвітлюватиметься інформація щодо актуальних конкурсів та подачі заявок. Спікери заходу: керівниця Інформаційного центру DAAD у Києві Гізла Ціммерманн та Давіна Ланг, лекторка Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в Центрі німецького права.

Відділ академічної мобільності поширює допис. ... See MoreSee Less

Усім, хто шукає собі зараз німецький університет для навчання, досліджень або партнерства, радимо зазирнути у пошуковик на Higher Education Compass, де можна відселектувати університети за спеціальністю, мовою навчання ітд. www.daad.de/deutschland/studienangebote/studiengang/en/ Нагадуємо, щодо плати за навчання: Для бакалаврів: навчання майже всюди безкоштовне Для магістрів: між програмами є відмінності Виняток: Федеральна земля Баден-Вюртемберг: 1500 Євро на семестр для студентів з країн, що не входять до ЄС (бакалаврат та магістратура, не стосується аспірантури!)

Відділ академічної мобільності поширює допис. ... See MoreSee Less

До уваги викладачів! Університет Коруньї (University of A Coruna) оголошує конкурс пропозицій на Міжнародну літню школу 2020, яка відбудеться 20 - 31 липня 2020 року. Університет забезпечує учасникам проживання та харчування під час школи. Дедлайн подачі заявок - 15 листопада Детальніше за посиланням: www.udc.es/en/iss/info_teachers/course_proposals/index.html

В рубриках: Без категорії