Останні новини Відділу академічної мобільності у Facebook

Автор: admin 27.02.2016

Стипендія від Уряду Казахстану для українських студентів.
Дедлайн - 11 травня.
... See MoreSee Less

Переглянути на Facebook

Відділ академічної мобільності поширює допис від Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка - офіційна. ... See MoreSee Less

Протягом 14-17 квітня студенти на чолі з завідувачем кафедри тюркології Turkolog ArtEast д.філол.н. Іриною Покровською перебували у Стамбульському університеті (м. Стамбул, Турецька Республіка) у рамках навчально-туристичного візиту. Враження студентів-тюркологів читайте за лінком: instpres.univ.kiev.ua/node/1972

ІНСТИТУТ КОНФУЦІЯ
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

14 днів в Китаї в липні 2018 року
Інтенсивний курс вивчення китайської мови в літній школі, заняття з тайцзіцюань, проживання в гуртожитку Цзіліньського університету з усіма зручностями, 3-разове харчування, цікаві екскурсії в Пекіні.
Інститут Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує до участі талановитих студентів та усіх бажаючих на літні курси китайської мови при Цзіліньському університеті (Китай, провінція Цзілінь, м. Чанчунь), який є давнім університетом-партнером Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Умови участі:
Подати заявку і завчасно зареєструватися
Вартість: 1000USD – авіапереліт Київ-Пекін-Чанчунь-Пекін-Київ (оплата в червні, після затвердження списку учасників програми).
Дедлайн – 10 травня

За додатковою інформацією просимо звертатися:
за адресою: Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка
(бул. Тараса Шевченка 14, каб. 29), або за
тел: +38 044 239 3146, 380 97 496 70 11 (Катерина), kadirn@ukr.net
... See MoreSee Less

Запрошуємо! Буде цікаво та інформативно. ... See MoreSee Less

#IIR_summer_school ЩО: Презентація літніх шкіл за кордоном для студентів КОЛИ: 17 квітня 2018 о 14:00 ДЕ: в Залі Вченої Ради Інституту міжнародних відносин. Компанія Albion Education проведе презентацію найбільш популярних освітніх програм для студентів на літніх канікулах в Англії, США, Ірландії та Шотландії! Презентація відбудеться 17 квітня 2018 о 14:00 в Залі Вченої Ради Інституту міжнародних відносин. На зустрічі Ви дізнаєтеся, на що слід звернути увагу при виборі курсу. Адже хтось хоче поєднати навчання та відпочинок на морі, а дехто їде, щоб по-максимуму відчути місцевий колорит обраної країни. Не менш важливим є і вибір місця проживання: є варіанти розміщення як в гостинній сім’ї, так і в резиденції з іноземними однолітками. Є і інші переваги та недоліки кожної з програм, які варті Вашої уваги, та про які Вам з радістю розкажуть наші менеджери. Проте, незалежно від зробленого вибору, в рамках літнього курсу студенти не тільки покращать свої знання англійської мови, але й добре повеселяться, адже після занять їх чекає насичена розважальна, спортивна та екскурсійна програма по найцікавішим туристичним місцям і пам’яткам Великої Британії та США. Приходьте та дізнайтесь, як спланувати ідеальний літній відпочинок з користю в найбільш цікавих країнах світу! РЕЄСТРАЦІЯ: docs.google.com/forms/d/1cAgjyUCnsvMxlLDNFu7bzrLxoTPmTSpcMBTvMaKxZmI/viewform?ts=5ace0787&edit_re...

В рубриках: Без категорії