Відкрита лекція професора Грігоріса Заротіадіса (Школа Економіки, Арістотельський університет м. Салоніки (Греція))

Author: admin 25.09.2016

gz

20-го вересня 2016 року студенти та викладачі економічного факультету відвідали лекцію проф. Грігоріса Заротіадіса (Школа Економіки, Арістотельський університет м. Салоніки (Греція) на тему: «Історичний досвід соціально-економічного співробітництва у країнах Східної Європи і Чорноморського регіону в якості основи для проведення прогресивної, європейської інтеграції», яка викликала жвавий інтерес аудиторії та цікаву дискусію, особливо зважаючи на те, що проф. Заротіадіс є віце-президентом Асоціації економічних університетів Південної та Східної Європи і Чорноморського регіону.

%d0%b3%d0%b7-7

Лекція відбулася в рамках офіційного візиту проф. Грігоріса Заротіадіса на економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка для читання лекцій та налагодження співробітництва в рамках Двосторонньої угоди між нашим університетом та  Арістотельським університет м. Салоніки.

%d0%b3%d0%b7-4

Професор Грігоріс Заротіадіс вивчав соціальні та економічні науки в університеті імені Йоганна Кеплера (Лінц, Автрія) та Манчестерському університеті (Великобританія), де і захистив свою PhD роботу, є доцентом кафедри економіки, факультету економіки і політичних наук, в Університеті Аристотеля. Його численні дослідження та публікації стосуються міжнародних економічних відносин, економічного зростання та розвитку. Грігоріс Заротіадіс є не лише віце-президентом ASECU (Асоціація економічних університетів Південної та Східної Європи і Чорноморського регіону), а також віце-президентом Інституту соціальних досліджень “Dimitris Mpatsis”.

%d0%b3%d0%b7-6

В рамках візиту 20-21 вересня були проведені семінари-зустрічі з викладачами та науковими співробітниками факультету, з якими обговорювалися такі питання:

– Міжрегіональне соціально-економічне співробітництво в країнах Південно-Східної та Східної Європи;

– Екологічно чисті продукти: визначення та методи оцінки;

Організація тематичної літньої школи;

– Співпраця з питань освіти, особливо в рамках докторських, магістерських програм та аспірантів, а також в рамках вузькоспеціалізованих і / або багатопрофільних літніх шкіл.

– Наукове співробітництво: або у створенні двосторонніх проектів і зв’язків між колегами і дослідницькими підрозділами наших установ, або через мережу прикладних економічних досліджень ASECU.

– Дискусія про вхід нашого університету в ASECU.

%d0%b3%d0%b7-2

Відбулося відвідування Відділу академічної мобільності КНУ, та вітальні зустрічі із головою Відділу Данильченко Оксаною Юріївною. Також, проведено робочу нараду з розгляду питання входження університету до ASECU з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), проф. Бехом П.О.

%d0%b3%d0%b7-3

Організаційний комітет:

д.е.н., проф. Черняк О.І.,

к.е.н., доц. Харламова Г.О.,

кафедра економічної кібернетики

за підтримки декана економічного факультету,

член-кореспондента НАН України,

д.е.н., проф. В.Д. Базилевича

In headings: Uncategorized

 

Leave a comment