ВІДКРИЛАСЬ АВТОРСЬКА ФОТОВИСТАВКА ВІТАЛІЯ ТУРЕНКА

Автор: admin 28.09.2016

1

Сьогодні, 28 вересня 2016 року до Дня Університету в Галереї актового залу Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відкрилась авторська фотовиставка кандидата філософських наук, молодшого наукового співробітника філософського факультету ТУРЕНКА Віталія Едуардовича “КИЇВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТУ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ…”

2

Зі словами вітання до присутніх звернулися заступник декана філософського факультету з наукової роботи доктор філософських наук, доцент РУДЕНКО Сергій Валерійович, завідувач кафедри теоретичної і практичної філософії професор ШАШКОВА Людмила Олексіївна, завідувач кафедри релігієзнавства професор ХАРЬКОВЩЕНКО Євген Анатолійович, завідувач Відділ академічної мобільності ДАНИЛЬЧЕНКО Оксана Юріївна, Директор Наукова Бібліотека Ім. М. Максимовича СЕРБІН Олег Олегович.

3

Виставка продовжиться до 17 жовтня 2016 року.

4