Конкурси для участі в проектах кредитної мобільності Еразмус+, м. Валенсія, Іспанія

Author: admin 20.10.2016

Іспанія Університет Валенсії м. Валенсія

Конкурси для участі в проектах кредитної мобільності Еразмус+ у 2016/2017 для студентів 2-3 курсу бакалаврату, 1 курсу магістратури та аспірантів КНУ імені Тараса Шевченка

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у 2016-2017 н. р (6 місяців для студентів) в Університеті Валенсії (м. Валенсія, Іспанія).
Спеціальності: УСІ (перелік курсів та мову навчання дивіться на сайті)
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation)
3.Сертифікат чи інший документ про рівень знання іспанської/англійської мови,
4.Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) – для студентів-бакалаврів, копія диплому для студентів-магістрів та аспірантів,
5.Рекомендаційний лист (для студентів – від завідуючого кафедри, для аспірантів – від наукового керівника).
6.Обов’язково заповнити онлайн анкету

Пакет документів в електронному вигляді має бути зархівований в один файл (формат pdf), назва якого має містити назву університету та прізвище претендента (Valencia2016_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва erasmusandprojects@gmail.com.

Deadline: 4 листопада 2016 року.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
**Дата співбесіди буде оголошена окремо.
***Розмір стипендії для навчання в Університеті м. Валенсії становить 800 євро/місяць; передбачено виплата дорожнього гранту.

In headings: Uncategorized