Досвід студентки факультету психології, яка навчається у Середньо-Східному технічному університеті Анкари (Туреччина)

Автор: admin 15.11.2016

metu_erasmus1

Минулого року я почула такий вислів: “Once Erasmus, forever Erasmus” і тільки тепер зрозуміла його справжнє значення.

У 2015 році, коли я пройшла відбір на програму Mevlana в Туреччині (місто Самсун), було трохи страшно перед тим невідомим, що на тебе чекає, а також перед великим обсягом досі небачених тобою паперових процедур для оформлення стипендії. Цього року, пройшовши конкурс за програмою Еразмус+ в Туреччині (Анкара), я вже чекала на це, ніби на виклик.

Міжнародні програми обміну – це не тільки інший університет та нова культура країни, в яку ти поїхав, це величезний візок нових знайомств з іншими “еразмусами”, їх культурою, іншою системою освіти, незабутніх подорожей та святкувань досі невідомих тобі свят, а також звичних для тебе, але у зовсім незвичному вигляді. Це одна з тих речей, яку ти не забудеш ніколи. І будеш радити кожному пережити такі самі враження завдяки участі у міжнародних освітніх програмах.

metu_erasmus4

Середньо-Східний Технічний Університет (METU) є одним із найкращих університетів Туреччини, навчання в якому ведеться виключно англійською мовою.

Якщо Ви вирішили провести свій Еразмус+ період навчання саме тут, або тільки розмірковуєте, чи подавати документи на конкурс, то ось Вам трохи інформації про Університет.

Можливість поїхати закордон навчатися за обміном з’явилася на нашому факультеті зовсім нещодавно, студенти минулих років не мали, на жаль, такої можливості, ну а ви – не втрачайте свою.

Валерія Варава

студентка спеціальності «Соціальна робота»

факультету психології

metu_erasmus2

НА ФОТО: Центральний університетський стадіон DEVRIM. Поки тепло, там збираються практично всі студентські клуби і просто спортсмени університету.

 

Залиште коментар