Стипендії Фонду Конрада Аденауера для навчання в Німеччині

Автор: admin 19.11.2016

%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%b4-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b0-%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d0%b0%d1%83%d0%b5%d1%80%d0%b0

Фонд Конрада Аденауера надає стипендії для навчання на магістратурі та докторантурі в Німеччині!

Кінцевий термін подання аплікаційного пакету документів: 31 липня 2016 року.

Що пропонує стипендія?

Фонд Конрада Аденауера надає підтримку для навчання іноземців у вищих навчальних закладах Федеративної Республіки Німеччина. Завдяки такому сприянню молоді науковці мають можливість здобути диплом вищого навчального закладу ФРН або ступінь доктора наук і поглибити свої фахові знання.

Таким чином ФКА хоче зробити внесок у підвищення кваліфікації молодих науковців, очікуючи, що стипендіанти зможуть взяти на себе відповідальність за розвиток держави та суспільства, зокрема – у науці та економіці, політиці та публічному управлінні, мас-медіа та культурі, а також через роботу з міжнародними організаціями.

Хто може претендувати на отримання стипендії?

Подавати заявки можуть студенти всіх наукових дисциплін, які станом на осінь відповідного року закінчать щонайменше чотири курси вищого навчального закладу. Кандидати також повинні відповідати таким критеріям:

  • дуже добрі результати навчання в школі та у вищому навчальному закладі
  • добре знання німецької мови (B2 / Upper Intermediate )
  • політична або соціальна активність
  • максимальний вік: 29 років на момент подання заявки

Надання стипендії починається з літнього або зимового семестру 2017 року. Таким чином, ми рекомендуємо студентам, котрі зараз закінчують третій рік навчання бакалаврату та мають намір вступати на магістратуру, подавати документи вже зараз. Стипендії також надають можливість навчання на докторантурі чи магістратурі німецького інституту залежно від того, на якій програмі Ви маєте намір навчатися.

Заявка

Якщо ви зацікавилися цією можливістю, ми рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з Домашньою сторінкою підтримки іноземних студентів (нім. мовою). Там ви знайдете всю необхідну інформацію щодо процесу подання документів та відбору стипендіатів, умови стипендії та Список найпоширеніших питань (нім. мовою).

Для подання аплікації, надсилайте нам, будь ласка, повністю заповнену та підписану анкету (нім. мовою) та всі документи, які перелічені у Огляді аплікаційних документів (нім. мовою).

Кінцевий термін подання документів 31 липня 2016 року! Найкращі кандидати будуть запрошені на співбесіду 12-13 жовтня до Києва.

Аплікаційний пакет документів має бути надісланий поштою на адресу:

Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні
вул. Академіка Богомольця, 5, офіс 1
01024, Київ
УВАГА: на листі має бути позначка “стипендія”

Контактна особа – Juri Silvestrow (Юрій Сильвестров), Перекладач

Тел. +380 44 4927443
Факс +380 44 4927443

У разі виникнення запитань надсилайте їх, будь ласка, електронною поштою на адресу: Juri.Silvestrow@kas.de.

 

 

В рубриках: Фонди

 

Залиште коментар