Conestoga College: розширюємо освітній досвід!

Author: admin 25.11.2016

conestoga-college4

24 листопада о 15:00 в аудиторії 204 Головного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка відбувся семінар «Навчання у Conestoga College. Освітні перспективи у Канаді», на який завітали не тільки студенти, а й деякі викладачі ВНЗ.

conestoga-college2

Зустріч проходила у форматі «запитання-відповіді», що дозволило організаторам заходу зосередитися на індивідуальних потребах присутніх, а всім зацікавленим дало можливість проконсультуватися безпосередньо з актуальних для кожного запитань.
Прикметно, що одна з лекторок сама є випускницею аналогічної річної програми навчання в Канаді. Саме тому й загальна інформація про освітні можливості (а це – понад 30 післядипломних програм, понад 10 програм на базі диплома бакалавра, а також близько 100 інших доступних у Канаді програм навчання), і відповіді на персональні звернення подавалися на основі практичного досвіду навчання в коледжі, а зусилля організаторів спрямовувалися не лише на висвітлення певних теоретичних аспектів майбутнього навчання.
Доповідачка наголосила, що специфікою навчання в канадському коледжі є такі аспекти:
– освітній процес спрямований на здобуття студентом вузької спеціалізації, що істотно відрізняється від української системи вищої освіти;
– процес навчання максимально зосереджений на засвоєнні практичних навичок і вмінь, а тому будь-які теоретичні аспекти викладаються максимально лаконічно;
– навчання в канадському коледжі є повноправною формою вищої освіти;
– система навчання побудована за принципом різнорідності профільних груп (одна спеціалізація – єдина окрема група, набір у котру завершується, як тільки збирається достатнє число відповідних претендетнів);

conestoga-college3
Певною організаційною особливістю навчання в канадському коледжі є те, що початок нового семестру може припадати на вересень, січень або травень, відповідно організатори порадили всім охочим братися до справи не менше, як за півроку до орієнтовного початку навчання.
Усім, хто не зміг відвідати семінар, організатори радять переглянути презентаційні матеріали, щоб зорієнтуватися в базових вимогах і умовах участі в навчальному процесі на базі канадських коледжів на сайті Відділу академічної мобільності.

conestoga-college1

In headings: Uncategorized

Comments (2) on «Conestoga College: розширюємо освітній досвід!»

Крістіна writes:
25.11.2016 в 4:11 pm

А де ж самі презентаційні матеріали, з якими можна ознайомитись?? я не змогла бути присутньою, але мене дуже цікавлять освітні можд=ливості в КАнаді!

admin writes:
11.12.2016 в 10:59 pm

Доброго вечора! http://mobility.univ.kiev.ua/?p=1383&lang=uk- це посилання, за яким Ви зможете завтра чи післязавтра завантажити презентацію. Зараз посилання не активне, ми працюємо над усуненням проблеми. З повагою, Відділ академ. мобільності

 

Leave a comment