Conestoga College: розширюємо освітній досвід!

Автор: admin 11.12.2016

conestoga-college4

24 листопада о 15:00 в аудиторії 204 Головного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка відбувся семінар «Навчання у Conestoga College. Освітні перспективи у Канаді», на який завітали не тільки студенти, а й деякі викладачі ВНЗ.

Зустріч проходила у форматі «запитання-відповіді», що дозволило організаторам заходу зосередитися на індивідуальних потребах присутніх, а всім зацікавленим дало можливість проконсультуватися безпосередньо з актуальних для кожного запитань.
Прикметно, що одна з лекторок сама є випускницею аналогічної річної програми навчання в Канаді. Саме тому й загальна інформація про освітні можливості (а це – понад 30 післядипломних програм, понад 10 програм на базі диплома бакалавра, а також близько 100 інших доступних у Канаді програм навчання), і відповіді на персональні звернення подавалися на основі практичного досвіду навчання в коледжі, а зусилля організаторів спрямовувалися не лише на висвітлення певних теоретичних аспектів майбутнього навчання.
Доповідачка наголосила, що специфікою навчання в канадському коледжі є такі аспекти:
– освітній процес спрямований на здобуття студентом вузької спеціалізації, що істотно відрізняється від української системи вищої освіти;
– процес навчання максимально зосереджений на засвоєнні практичних навичок і вмінь, а тому будь-які теоретичні аспекти викладаються максимально лаконічно;
– навчання в канадському коледжі є повноправною формою вищої освіти;
– система навчання побудована за принципом різнорідності профільних груп (одна спеціалізація – єдина окрема група, набір у котру завершується, як тільки збирається достатнє число відповідних претендетнів);

Презентацію Ви можете завантажити за посиланням.

В рубриках: Презентації