Конкурс для майбутніх викладачів англійської мови

Author: admin 18.12.2016

university-of-denver

Дедлайн: 15 лютого 2017
Грант: повна стипендія
Де: Денвер, США

Вам подобається англійська мова? Тоді можете випробувати свої знання в університеті University of Denver. Центр з вивчення англійської мови пропонує сприятливі умови для підвищення рівня знання англійської та підвищення академічної успішності.

Ті, хто візьмуть участь у вікторині, отримають можливість виграти повну стипендію, яка забезпечить проживання на час проходження інтенсивного курсу вивчення англійської мови.

Також переможець конкурсу стане послом Центру з вивчення англійської мови і отримає можливість ділитися своїми знаннями та досвідом з іншими викладачами англійської.

Вимоги до кандидатів.

У конкурсі можуть брати участь:

Для участі в конкурсі спершу необхідно зареєструватися, а потім:

In headings: Uncategorized