Зимова школа Infineon в Австрії

Грант: Оплата навчання та проживання
Коли: 27 лютого – 3 березня 2017
Де: Філлах, Австрія

У місті Філлах, Австрія пройде зимова школа Infineon WinterSchool, в якій студенти зможуть отримати нові ідеї та знання про світ силової електроніки. Школа пройде з 27 лютого по 3 березня за участю експертів з Infineon і професорів і викладачів різних технологічних університетів Європи.

Учасники школи отримають прекрасну можливість:
1. дізнатися все про роботу однієї з кращих компаній Австрії – Infineon Austria;
2. помилуватися прекрасними горами і озерами міста Філлах;
3. познайомитися з прекрасними людьми – студентами, лекторами і співробітниками Infineon Austria;
4. отримати сертифікат, який буде корисний при влаштуванні на роботу.

Навчання в школі безкоштовне, організатори оплачують проживання всім учасникам школи!

У школі можуть брати участь:
1. студенти магістратури та аспірантури, які вивчають: фізику, електрику, інформатику, мехатроніки;
2. також студенти, яким цікава тема школи.

Для участі в школі необхідно відправити на info@winterschool.rocks такі документи:
– Мотиваційний лист (об’ємом 300 слів);
– CV (об’ємом не більше 2 сторінок А4);
– Підтвердження і зарахування в університет;
– Сертифікати;
– Рекомендації (не обов’язково).

Всі питання щодо школи можна відправляти на англійському на info@winterschool.rocks

Детальніше про школу на сайті організаторів: https://winterschool.rocks/

In headings: Uncategorized