Презентація стипендіальних програм «Стипендії Туреччини», 23 січня 2017 року

Author: admin 23.01.2017

tr1

23 січня 2017 року відбулася презентація стипендіальних програм «Стипендії Туреччини». Гостею заходу стала Єліз Оз Ток, фахівець Відділу стипендіальних програм «Стипендії Туреччини».
«Стипендії Туреччини» – це комплексна державна програма для міжнародних студентів та наукових діячів, що дає можливість отримати освіту та провести дослідну роботу в найкращих ВНЗ Туреччини.

Починаючи з 2012 року щорічно виділяються стипендії для іноземних студентів для навчання в Туреччині на освітньо-кваліфікаційних рівнях «бакалавр», «магістр» та «аспірант». До того ж «Стипендії Туреччини» пропонують літні курси турецької мови для студентів, науковців та державних службовців.

tr8

Спікер розказала про розмір стипендій, які надаватимуться студентам під час навчання: бакалаврам – 600 TL, магістрам – 850 TL, аспірантам – 1200 TL. Було акцентовано про програми літніх мовних шкіл, під час яких студенти мають можливість ознайомитися з мовою і культурою Туреччини. У таких програмах турецька сторона покриває вартість проїзду, навчання, проживання та надає стипендії. Упішним студентам програми влаштовують екскурсії.

В рамках даної програми абітурієнти з більш ніж 175 країн Світу отримують можливість навчатися в найкращих державних університетах Туреччини. Студенти отримують право на безкоштовне навчання та річні мовні курси, проживання в гуртожитку, медичне страхування та стипендію та трансфер.

Стипендіати здобувають шанс не тільки здобути професію в Туреччині, а також безцінну можливість познайомитися з культурою та традиціями цієї колоритної країни.

tr9

Прикметно, що декілька відвідувачів семінару є студентами даної програми навчання в Туреччині. Саме тому й загальна інформація про дану стипендіальну програму та відповіді на персональні звернення подавалися не тільки на основі досвіду роботи фахівця Відділу стипендіальних програм «Стипендії Туреччини», а також на основі практичного досвіду навчання стипендіатів закордоном.

tr7

In headings: Uncategorized

 

Leave a comment