Академічна мобільність для молодих науковців: презентації фондів і грантових програм

Author: admin 23.02.2017

11

21 лютого в Головному навчальному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся освітній семінар для аспірантів і докторантів «Академічна мобільність для молодих науковців: презентації фондів і грантових програм».

Першим із доповідачів виступив завідувач патентно-ліцензійного відділу Микола Ушаков, який презентував освітню ініціативу «Дії Марії Склодовської-Кюрі», ознайомив присутніх із особливостями процесу заповнення й подання документів, а також звернув увагу на потребу ретельної попередньої підготовки проекту й супровідної документації.

8

Другий спікер, а за сумісництвом – запрошений викладач німецької мови в КНУ, Данні Клаппер представив можливості вдосконалення мовних навичок за підтримки програми DAAD. Із доповіді присутні довідалися про основні види стипендій, а також тривалість потенційного перебування за кордоном у рамках можливостей від DAAD.

7

Презентацію франкомовних можливостей для наукових стажувань зі всіх спеціальностей у Франції, запропоновану фундацією від Campus France, висвітлила Оксана Ландо.

1

Представниця Фонду Олександра фон Гумбольдта Світлана Баннікова заохочувала науковців, які здобули науково-освітній рівень PhD, мають публікації іноземною мовою й сертифікат з англійської рівня B2, C1, звертатися за фаховою допомогою до Інформаційного центру КНУ.

Представники Фонду Конрада Аденауера, а саме Юрій Сільвестров та Морітц Юнґінґер, описали можливості, які відкриваються перед стипендіатами Фонду. Особливо цікавими такі можливості будуть для політично- та соціально активних людей, що прагнуть вдосконалити свої знання та отримати можливість навчатися у Німеччині.

4

Наостанок Валерія Овденко переконала присутніх, що насправді можливостей у сучасному освітньому просторі – безліч, варто просто пильно стежити за термінами подачі документів і готувати їх для участі в тих чи інших програмах заздалегідь. Валерія Овденко презентувала добірку з понад десяти можливостей для науковців різного віку і фаху та й порадила не забувати звертатися за підтримкою безпосередньо до співробітників Відділу академічної мобільності.

Презентації можна завантажити за посиланнями:

 

In headings: Uncategorized

 

Leave a comment