КОНКУРС ЗА ПРОГРАМОЮ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ERASMUS PLUS

Автор: admin 09.03.2017

17200079_1143947635716607_1724820527_o

Шановні студенти факультету психології!

Згідно з двосторонньою Еразмус Плюс угодою щодо академічної мобільності між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом соціальних і гуманітарних наук у Варшаві (Польща, SWPS) оголошується конкурс на навчання в осінньому семестрі 2017/18 н.р. у SWPS (http://english.swps.pl/) на бакалаврській програмі «Психологія».

У конкурсі можуть брати участь студенти 2-3 курсів спеціальності «Психологія». На конкурс подаються такі документи на англійській мові:

Документи, розташовані у зазначеному порядку, потрібно надіслати одним файлом PDF формату на електронну адресу координатора академічної мобільності факультету психології Пащенко С.Ю.: s.paschenko.tsu@gmail.com до 24 березня 2017 р. (включно).

В копію для надсилання документів ставити Відділ академічної мобільності: mobility_office@univ.net.ua

Співбесіда та конкурсний відбір проходитиме у Відділі академічної мобільності (к. 222, Червоний корпус) 29 березня 2017 р.

Конкурсна комісія: Голова – проректор КНУ імені Тараса Шевченка Бугров В. А., декан факультету психології Данилюк І. В., начальник Відділу академічної мобільності Данильченко О. Ю., відповідальна за академічну мобільність на факультеті психології Пащенко С. Ю., Еразмус стипендіат, студент 2 року навчання ОР «Магістр» Тельчаров О.

БАЖАЄМО ВСІМ УСПІХУ В КОНКУРСІ!

В рубриках: Новини