Конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ в Інституті імені Гердера Лейпцизького університету

Author: admin 15.03.2017

Das Herder-Institut

До уваги студентів Інституту філології!

Згідно з двосторонньою угодою Erasmus Plus щодо академічної мобільності між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом м. Лейпциг (Німеччина) оголошується конкурс на навчання в осінньому чи літному семестрі 2017/18 н.р. за спеціальністю «Німецька мова як іноземна» в Інституті імені Гердера Лейпцизького університету

У конкурсі можуть брати участь студенти 2-3 курсів спеціальностей «Західноєвропейська мова та література (німецька та англійська мова)» та «Переклад з німецької та англійської мови».

Переможці конкурсу отримають стипендію на 6 місяців: початок навчання можливий з жовтня 2017 р., кінець стипендіальної програми – липень 2018р.

На конкурс подаються такі документи:

Документи, розташовані у зазначеному порядку, потрібно надіслати одним файлом PDF на електронну адресу Відділу академічної мобільності університету: mobility_office@univ.net.ua та кафедри германської філології та перекладу: tppnim@ukr.net, а також подати у паперовому вигляді на кафедру (а. 103 Інституту філології) до 28 березня 2017 р. (включно).

Співбесіда та конкурсний відбір проходитиме до 10 квітня. Про дату співбесіди Вам буде повідомлено після 4 квітня 2017 р.

Конкурсна комісія:

БАЖАЄМО ВСІМ УСПІХУ В КОНКУРСІ!

In headings: Uncategorized