Конкурс Еразмус+ кредитна мобільність в Universite Du Maine, Le Mans / (Університет Ле Ман, м. Ле-Ман, Франція)

Автор: admin 15.03.2017

Le Mans Universite

Дедлайн подачі документів: 20 березня 2017 року

Оголошується конкурс для магістрів 1 курсу хімічного, фізичного, механіко-математичного, економічного факультетів та Інституту філології!

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи французькою мовою:

1.CV
2.Мотиваційний лист (letter of motivation)
3.Сертифікат чи інший документ (Приклад шаблону внутрішнього мовного сертифікату) про рівень знання французької (для студентів) чи англійської мови. (Увага: читання лекцій для студентів та магістрів проходить французькою мові)
4.Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) – лише для студентів-магістрів.
5.Рекомендаційний лист (для студентів від викладача або завідувача кафедрою).
6.Заповнити он-лайн форму за посиланням

Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити назву університету Du Maine та прізвище претендента (DuMaine2017_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу координатору проекту професора хімічного факультету Войтенко Зої Всеволодівні z_voitenko@ukr.net. (заступник декана з міжнародного співробітництва), та Відділу міжнародного співробітництва erasmusandprojects@gmail.com

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі
**Дата співбесіди буде оголошена окремо
*** Розмір стипендії становить 800 євро, передбачена виплата дорожнього гранту.