Конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для викладачів в Загребському університеті (Республіка Хорватія)

Автор: admin 19.03.2017

zagreb univ1

Оголошується конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для викладачів КНУ імені Тараса Шевченка для викладання/стажування в Загребському університеті (Республіка Хорватія)

Спеціальності:
Викладання:

Стажування:

Строки: академічний рік 2017/2018, 5 робочих днів (+2 дні на дорогу), 8 годин викладання.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 9 квітня 2017 року

Порядок подачі документів:
1. Europass CV ;
2. План роботи Erasmus+ Staff mobility form Teaching/Training (підписаний аплікантом та завізований заступником директора/декана з міжнародних справ);
2.Сертифікат про знання (англійської/хорватської) мови;
3. Копію закордонного паспорту;
4. Pre-Acceptance Letter від відповідної кафедри (не обов”язково, але надає перевагу);
3. У довільній формі Report on International Activities 2016;
5. Заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/WgOyf2c8o3HaHfRs2
Документи мають бути надіслані одним файлом формату PDF (Ivanov_Zagreb2017) на пошту erasmusandprojects@gmail.com та olenadp@ukr.net – координатора співпраці доц. О.І. Дзюбі-Погребняк (Кафедра слов”янської філології). У темі листа вказати – Ivanov_Zagreb2017.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі
**Остаточне рішення про відбір кандидатури лишається за програмним університетом

Джерело інформації – сайт Відділу міжнародного співробітництва та сторінка у Facebook.