Як зробити, щоб мою статтю цитували?

Автор: admin 20.03.2017

Clipboard01

До уваги науковців, здобувачів, аспірантів та викладачів!

Служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича запрошує Вас відвідати семінар, який буде проведено в рамках постійної роботи з вдосконалення рівня інформаційної грамотності з метою підвищення публікаційної активності наукової спільноти університету, від консультанта з ключових інформаційних рішень Elsevier, к.е.н., Андрія Локтєва на тему:

«Як зробити, щоб мою статтю цитували? Рекомендації авторам з підготовки публікації в міжнародних рейтингових журналах»

Чекаємо на Вас о 14.00 у к. 31 головного корпусу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича (м. Київ, вул. Володимирська, 58, 3 пов.).
Під час зустрічі передбачено час на особисте спілкування з доповідачем під час кава-брейку.

Просимо Вас для участі у заході заповнити реєстраційну форму: https://goo.gl/dsq0M6

Нагадуємо, що Ви можете скористатись передплаченим доступом до бази даних Scopus видавничої корпорації Elsevier у локальній мережі університету.