Конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у 2017-2018 н. р в Університеті Турку (Фінляндія)

Автор: admin 21.03.2017

University of Turku

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у 2017-2018 н. р (5 місяців) в Університеті Турку (Фінляндія) для бакалаврів, магістрів та аспірантів.

Спеціальності: усі

Дедлайн: 9квітня 2017 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1. CV у форматі EUROPASS >;
  2. Мотиваційний лист;
  3. Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри/наукового керівника
  4. Заповнений Learning Agreement (table AB)
  5. Витяг з залікової книжки;
  6. Сертифікат про знання англійськоїмови;
  7. Копію диплома бакалавра/магістра (для магістрів та аспірантів);
  8. Для аспірантів – лист підтримки з приймаючого університету від уповноваженого представники (професор, завідувач кафедри), який готовий прийняти заявника для проведення наукового дослідження, план дослідження;
  9. Обов’язкого заповнити онлайн-форму https://goo.gl/forms/TObdJ4uxDBpPsrKg2

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Turku2017_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати – Turku2017_Ivanov на адресу Відділу міжнародного співробітництва  erasmusandprojects@gmail.com

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

**Дата співбесіди буде оголошена окремо.
***Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.

Джерело інформації – сайт Відділу міжнародного співробітництва та сторінка у Facebook.