Конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у 2017-2018 н. р в Університеті Обуда (Угорщина) для аспірантів

Автор: admin 21.03.2017

Obuda University

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у 2017-2018 н. р (5 місяців) в Університеті Обуда (Угорщина) для аспірантів

Спеціальності: фізика

Дедлайн: 9 квітня 2017 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

CV у форматі EUROPASS >;
Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри/наукового керівника
Сертифікат про знання англійськоїмови;
Копію диплома магістра ;
Лист підтримки з приймаючого університету від уповноваженого представники (професор, завідувач кафедри), який готовий прийняти заявника для проведення наукового дослідження, план дослідження;
Обов’язкого заповнити онлайн-форму https://goo.gl/forms/T8Wsax3G6R2MxicF2
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Obuda2017_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати – Obuda2017_Ivanov на адресу Відділу міжнародного співробітництва erasmusandprojects@gmail.com та координатору співпраці Дмитруку Ігору igor_dmitruk@univ.kiev.ua.

**Дата співбесіди буде оголошена окремо. *Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

***Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.

Джерело інформації – сайт Відділу міжнародного співробітництва та сторінка у Facebook.