Конкурс для участі в проектах кредитної мобільності Еразмус+ у 2016/2017 для студентів 2-3 курсу бакалаврату КНУ імені Тараса Шевченка

Автор: admin 24.03.2017

anadolu-uni-logo

Дейдлайн: 10 квітня 2017 р.

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у   2016-2017 н. р   (4 місяці в Університеті “Анадолу” (Туреччина)

Спеціальності : економіка, тюркологія, туризм.

Претенденти на стипендію  мають подати наступні документи  англійською мовою:

1. CV  / резюме в форматі EUROPASS  >
  2. Мотиваційний лист (Letter of motivation)
  3. Сертифікат чи інший документ про рівень знання турецької або англійської мов;
  4. Заповнений Learning Agreement (Table A, B)
  5. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений).
  6. Рекомендаційний лист (для студентів – від завідуючого кафедри)
  7. Обов”язково заповнити  анкету  https://goo.gl/forms/V0sKN3jE45nzJwGt2

Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний  в один файл (формат pdf), назва якого має містити ANADOLU2017 та прізвище претендента (Anadolu2017_Ivanova),  та бути надісланий а електронну адресу  Відділу міжнародного співробітництва   erasmusandprojects@gmail.com  та координатора програми Покровській Ірині Леонідівні   irem2003@ukr.net .

У темі листа вказати:  Anadolu2017_Ivanova

Deadline:  10 квітня 2017 р.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі

**Дата співбесіди буде оголошена окремо

*** Розмір стипендії становить 800 євро, передбачена виплата дорожнього гранту у розмірі 275 євро, термін програми – 4 місяці

Джерело інформації – сайт Відділу міжнародного співробітництва та сторінка у Facebook.