Конкурс для участі в проектах кредитної мобільності Еразмус+ у 2017/2018 для студентів 2-3-4 курсу бакалаврату КНУ імені Тараса Шевченка

Автор: admin 24.03.2017

hacettepe

Дейдлайн: 10 квітня 2017 р.

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у 2017-2018 н. р (4 місяці в Університеті “Хаджетепе” (Туреччина)
Спеціальності : турецька мова, тюркські мови, тюркські діалекти

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1. CV / резюме в форматі EUROPASS >
  2. Мотиваційний лист (Letter of motivation)
  3. Сертифікат чи інший документ про рівень знання турецької або англійської мов;
  4. Заповнений Learning Agreement (Table A, B);
  5. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений).
  6. Рекомендаційний лист (для студентів – від завідуючого кафедри)
  7. Обов”язково заповнити анкету

Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Hacetepe2017 та прізвище претендента (Hacetepe2017_Ivanova), та бути надісланий а електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва erasmusandprojects@gmail.com та координатора програми Покровській Ірині Леонідівні irem2003@ukr.net .
У темі листа вказати: Hacetepe2017_Ivanova

Deadline: 10 квітня 2017 р.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі
**Дата співбесіди буде оголошена окремо
*** Розмір стипендії становить 800 євро, передбачена виплата дорожнього гранту у розмірі 275 євро, термін програми – 4 місяці

Джерело інформації – сайт Відділу міжнародного співробітництва та сторінка у Facebook.