1

Оголошено конкурс 2017 року спільних українсько-американських проектів за програмою “Спільні наукові проекти” МОН України і CRDF Global

Автор: admin 17.06.2017

CRDF_Global_logo_V1

Міністерство освіти і науки України (МОН України) і Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) оголосили  прийом проектів від спільних колективів українських і американських вчених.

Дедлайн: 31.07.2017

Приймаються пропозиції з фундаментальних та некомерційних прикладних  досліджень в аграрній галузі у наступних напрямках:

            Проекти можуть належати до різних природничих дисциплін – біології, хімії, наук про землю, техніки, математики, фізики – при їх застосуванні до аграрної сфери. Очікується, що результати досліджень будуть опублікованими в рецензованих виданнях і сприятимуть розвитку глобальних наукових знань у відповідних дисциплінах. Дослідження можуть створювати базу для подальшої комерціалізації, але це не може бути основною метою проекту.

Основні цілі конкурсу:

Проекти мають відповідати кожному  із наступних критеріїв:

Повний текст оголошення розташовано за посиланням:

http://www.crdfglobal.org/funding-opportunities/USUkraine2017

            Грант розміром до 107 тисяч доларів США (57 тисяч доларів для української групи і 50 тисяч доларів для американської групи) надається для виконання проекту на період  одного року.

            Проекти подаються в CRDF Global,  через Електронну систему подачі проектів, і в МОН України, в паперовому вигляді і в електронному форматі .

Контактна інформація
МОН України CRDF Global
Савіна Олена Василівна

+380 44 287 8235

a_savina@mon.gov.ua

 

Головний офіс, Арлінгтон:

Dylan Helgeson dhelgeson@crdfglobal.org

Представництво в Україні, Київ:

Тараненко  Любов Євгенівна

+380 044 256 2543

ltaranenko@crdfglobal.org

 

Залиште коментар