Відкрита лекція фахівця з кібербезпеки компанії Сентурія Інтел професора Джованні Баттіста Карія «HACK OR BE HACKED» (3 жовтня 2017 року)

Автор: admin 18.09.2017

джованні

Запрошуємо!!!!
3 жовтня 2017 року о 12:30 в аудиторії 01 факультету комп’ютерних наук та кібернетики (проспект академіка Глушкова, 4Д) відбудеться відкрита лекція фахівця з кібербезпеки компанії Сентурія Інтел професора Джованні Баттіста Карія «HACK OR BE HACKED».
Професор Карія – відомий дослідник та впливова особа в галузі безпеки. Лектор присвятив 17 років дослідженням у галузі кібербезпеки та хакінгу, результатом яких стало написання таких ґрунтовних праць «PentTestMag» та «HackerAttack». Професор Карія також є власником інноваційної школи Hackafood, заняття в якій проводяться у вільній атмосфері. Відомий своїми інноваційними методами роботи та нестандартним підходом до вирішення питань, професор Джованні Баттіста Карія є бажаним консультантом для більшості провідних компаній.
Мета лекції – розглянути поняття кібербезпеки, кіберзагрози та основних шляхів захисту інформації. Лектор опише основні шляхи зниження кіберризику та ознайомить слухачів з методами впровадження безпеки в кіберпросторі.
Мова заходу – англійська, переклад не передбачено.

Реєстрація за посиланням:

В рубриках: Новини