Дослідницька програма для молодих науковців і викладачів (FRDP) Останній термін подання документів 1 листопада 2017 року

Автор: admin 17.10.2017
Дорогі колеги,
Фулбрайтівський конкурс для молодих дослідників та викладачів
Fulbright Research and Development Program.

Термін подання документів – 1 листопада 2017 року.
Програма надає можливість проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).
Тривалість гранту — 6-9 місяців. Упродовж академічного року учасники Програми проводять індивідуальні дослідження; знайомляться з актуальними надбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці учбових курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах. Програма не передбачає здобуття наукового ступеня, але надає можливість стипендіатам відвідувати семінари та лекції в якості вільних слухачів.
До участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні проекти — дослідницькі та такі, що спрямовані на розробку та запровадження нових навчальних курсів, оновлення навчальних матеріалів, вивчення та оволодіння передовими методами навчання та викладання.
Про учасників програми FRDP 2015-2016 – на сторінках фулбрайтівського “Вісника” ( стор. 26-36).

Більше інформації – на сторінці: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html.

Просимо надіслати інформацію Вашим друзям та колегам,які можуть бути зацікавлені у конкурсі.
До дедлайну залишилось усього два тижні, але ми зможемо відповісти на всі запитання тих,хто вирішить подаватись на програму і потребуватиме додаткових коментарів або уточнень.
Запитання можно надсилати на наші електронні адреси:
Координатор програми — Інна Бариш  ibarysh@iie.orgffdp.ukraine@iie.org
Асистент програми —  office.ukraine@iie.org