1

Успішний виступ доц. Ситницького М.В. на конференції у Варшавському університеті

Автор: admin 20.11.2017

0 ГЛАВНОЕ ФОТО НОВОСТИ_520x245

В рамках програми академічної мобільності доцента кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету, кандидата економічних наук Ситницького Максима Васильовича за Стипендіальною програмою Уряду Республіки Польща для молодих науковців, ним було успішно взято участь в IV  міжнародній науковій  конференції «ENTREPRENEURSHIP FOR THE XXI CENTURY. IMAGES AND PERSPECTIVES», що проходила 16-17 листопада 2017 року на факультеті менеджменту Варшавського Університету (м. Варшава, Республіка Польща).

1 FOTO_800x6002 FOTO_800x600

Максим Ситницький виступив з доповіддю «The Development of Entrepreneurship at a Research University» [Розвиток підприємництва в дослідницькому університеті]. В дискусії взяли участь науковці з США, Чехії, Південної Африки, Польщі, Німеччини та Індії. Організатором конференції був Центр підприємництва факультету менеджменту Варшавського Університету.

4 FOTO_600x8003 FOTO_600x800

Результати наукового дослідження Максима Ситницького, апробовані перед авторитетними міжнародними фахівцями у галузі менеджменту та підприємництва, були схвалені до публікації в одному з кращих профільних наукових видань Варшавського Університету, що індексується в міжнародній наукометричній базі даних Web of Science Core Collection. Разом з цим, доц. Ситницькому було запропоновано взяти участь у міжнародному науковому проекті Європейського Союзу з розвитку менеджменту та видано сертифікат від декана Варшавського Університету prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak та заступника декана з наукової діяльності prof. dr hab. Beata Glinka, що засвідчує апробацію результатів наукового дослідження на міжнародній конференції у Варшаві.

5 FOTO_600x8006 FOTO_600x800

В рубриках: Новини