«HACK OR BE HACKED: HACKING SIMULATION GAME»

Автор: admin 02.12.2017

eventkyev-finale (1)

6 грудня 2017 року в 01 аудиторії  на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка  за ініціативи Відділу академічної мобільності та італійських партнерів –  компанії Centuria Cyber Security Labs (ССSL) за участю професора Джованні Баттіста Карія та його колег організовують  гру-імітацію «HACKING SIMULATION».

Під час батлу 2 команди (студенти та викладачі КНУ ім. Тараса Шевченка) змоделюють реальну кібератаку і реальний кіберзахист під проводом професора Карії – відомого інноватора в галузі безпеки, який  присвятив 17 років дослідженням у галузі кібербезпеки та хакінгу, результатом яких стало написання таких ґрунтовних праць, як «PentTestMag» та «HackerAttack».

Джованні разом зі спеціалістом та юристом CCSL продемонструє тенденції реальних кібератак у сучасному світі на усіх рівнях, а також навчить протистояти цим атакам.

Корисно: спеціалістам з кіберзахисту, усім, хто має чи планує інтернет-бізнес та турбується про свою безпеку та репутацію у всесвітній мережі. Запрошуємо до участі усіх, кому це цікаво.

Участь безкоштовна.

Реєстрація на участь у грі-батлі за посиланням:

24282023_1452618564787901_894143937_n

В рубриках: Новини