Відвідай Canada Camp у твоєму місті 15-24 лютого

Author: admin 17.02.2018

gurt-canada-camp-2018

Welcome to Canada Camp 2018! Першого циклу для всієї родини із 11 безкоштовних семінарів про освіту в Канаді в 6 містах України. Протягом Canada Camp  про усі види освіти в Канаді доступно розкажуть представники навчальних закладів. Участь у заходах безкоштовна.

Детальніше про кожний семінар та реєстрація на сайті.

15 лютого 19:00 | Запоріжжя
16 лютого 19:00 | Дніпро

Вища освіта в Канаді 2019: вступ без іспитів та правила для абітурієнтів
Яку професію обрати відповідно до попиту на канадському ринку праці, як легко отримати післядипломну освіту в Торонто, як вступити до вишів Канади без іспитів та актуальні вимоги до українських абітурієнтів у 2018-2019 роках. Спікер: Humber College.

18 лютого 14:00 | Львів 

До Канади! Ваш прозорий план: від мовних курсів до омріяних перспектив

Мрієте про Канаду? Створіть свій власний академічний план. Впродовж 3-х годин під керівництвом двох спікерів із Торонто Ви зможете побудувати чітку та прозору схему освіти в Канаді від мовних курсів до післядимномної освіти з неймовірними перспективами. Спікери: English School of Canada, Humber College.

20 лютого 19:00 | Львів

Отримати максимум: як правильно обрати спеціальність та проходити стажування під час навчання
Детальніше про СО-ОР програми в Канаді. Дізнайтеся, як правильно обрати спеціальність, яка буде відповідати попиту на ринку праці Канади, як проходити стажування під час навчання та надалі використовувати отриманий досвід у своїх цілях. Спікер: George Brown College.

20-24 лютого 19:00 | Одеса-Запоріжжя-Київ-Львів-Тернопіль

Здобувайте медичну, туристичну та бізнес освіту в Канаді! Як вступати до профільних державних коледжів

Вища медична освіта стає доступнішою завдяки програмам для міжнародних студентів у таких містечках, як Бері. Канадський диплом, за програмою, що сертифікована Міністерством освіти Онтаріо, якісна інфраструктура та сучасні методи викладання за доступними цінами. Спікер: Georgian College.

Участь у заходах безкоштовна. Детальніше про кожний семінар та реєстрація на сайті.

In headings: Uncategorized

 

Leave a comment