Стипендія Copernicus

Автор: admin 15.08.2018

Copernicus

Стипендії для навчання у Німеччині для бакалаврів та магістрів.

Терміни подачі заявок:

– початок програми у квітні – до 1 вересня

– початок програми у жовтні – до 1 березня

Copernicus e.V. – це студентське об‘єднання, яке кожен семестр надає близько 12 стипендій студентам зі Східної Європи та Центральної Азії. Програма передбачає навчання протягом одного семестру в університеті міст Гамбург, Мюнхен або Берлін, а також наступну за ним двомісячну практику в одному з німецьких підприємств або німецькій організації.

Стипендія Copernicus – це шість місяців у Берліні або Гамбурзі.

На вас очікує семестр навчання в університеті Берліну або Гамбурга, проходження практики у німецькому підприємстві чи установі (6-10 тижнів), проживання у німецькій сім’ї.

Стипендія покриває витрати на візу, житло (+сніданок), переїзд в обидва боки (до 250 євро), навчальні підручники, страхування, мовний курс з німецької мови та включає приблизно 220 євро/місяць на кишенькові витрати та харчування в їдальні.

Щоб отримати стипендію, ви маєте:

Дедлайни подання документів: 1 березня для зимового семестру, 1 вересня для літнього.

Das Copernicus Stipendium

Детальніше: https://www.copernicus-stipendium.de/stipendium/