Transform Together Scholarships

Автор: admin 15.08.2018

Sheffield Hallam University

Стипендія на навчання в магістратурі в Sheffield Hallam University (Великобританія). Для широкого кола спеціальностей.

Дедлайн: 1 листопада 2018 року

Університет Sheffield Hallam University пропонує стипендію Transform Together Scholarship іноземним студентам бакалаврату та магістратури. Стипендію можуть отримати іноземні студенти, які вступили на очне відділення на одну з програм в 2018-2019  році.

Студенти можуть отримати стипендію, яка складає 50% знижки вартості навчання.

Вимоги до кандидатів.
Стипендію можуть отримати:

Для отримання стипендії Transform Together Scholarship необхідно вступити на очне навчання на одну з програм бакалаврату або магістратури університету Sheffield Hallam University. Як тільки студент отримав підтвердження про зарахування, йому необхідно подати заявку на отримання стипендії. Студентам магістратури також необхідно подати на розгляд виписку з оцінками.

Детальніше про стипендії на сайті університету.