Стипендія університету Утрехта

Автор: admin 15.08.2018

Utrecht

Університут Утрехта пропонує стипендії для навчання у магістратурі для широкого кола спеціальностей.

Дедлайн: 1 лютого

З 1 вересня 2018 року Утрехтський Університет виплачує стипендію кращим магістрам Університету, які не є громадянами країн ЄС / ЄЕЗ. У 2018-2019 шість магістратур розділять між собою 20-25 стипендій. Стипендія нараховується з фонду Університету Утрехта, який був заснований випускниками Університету.

Стипендія нараховується весь період магістерської програми (один або два роки в залежності від програми). Магістр зможе отримувати стипендію протягом другого року навчання, тільки якщо робить успіхи в отриманні наукового ступеня.

Кандидати, які претендують на отримання стипендії, повинні подати заявку до 1 лютого. Заявка студента на отримання стипендії буде розглянута тільки в тому випадку, якщо студент подав заявку на одну з магістерських програм.

Грант не обов’язково є повною стипендією та можливо кандидату доведеться шукати додаткове фінансування, щоб покрити витрати, пов’язані з навчанням і проживанням.

Стипендія включає плату за навчання; або плату за навчання плюс 11000 євро на витрати і проживання.

Вимоги до кандидатів

Після того, як буде подано заявка на магістерську програму, студенти, які не є громадянами ЄС / ЄЕЗ, можуть подати заявку на отримання стипендії. Заявки на отримання стипендії приймаються з 15 жовтня, для цього необхідно:

Студенти, навчання яких починається в лютому, не можуть претендувати на стипендію.

Інформація на сайті університету

Контакти:

Адреса: PO Box 80125, 3508 TC Utrecht Administration Building, Heidelberglaan 8, 3584 CS Utrecht

Пошта: studievoorlichting@uu.nl