ВИЩА ГІРНИЧА ШКОЛА, НАНСІ, ФРАНЦІЯ

Автор: admin 12.11.2018

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для стажування у 2018-2019 н. р (6 місяців) у лабораторіях Loria та Géo-ressouces y Вищій гірничій школі в Нансі, Франція для магістрів (1 та 2-ого року навчання). Стажування здійснюватиметься англійською мовою.

Предмет: комп’ютерні науки, високі технології, георесурси.

Deadline: 15 листопада 2018 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1. Аплікаційна форма (отримати можна в к.267, головний корпус КНУ)
2. CV у форматі EUROPASS + супровідний лист;
3. Копія паспорта;
4. Копія диплому та додаток до нього, завірений на факультеті з печаткою;
5. Підтвердження рівня володіння іноземною мовою (мінімальний рівень англійської-В2)
8. Обов’язкого заповнити онлайн-форму-

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: NANSI2019_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати – NANSI2019_Ivanov на адресу Відділу міжнародного співробітництва -erasmusandprojects@gmail.com. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Співбесіда відбудеться 27 листопада 2018 року о 14.00 в к. 226 головного корпусу КНУ.
*З собою мати весь пакет документів (копії)
*Інформацію стосовно курсів/програм + аплікаційну форму можна отримати у к.267, головного корпусу КНУ.

В рубриках: Новини