1

УСПІШНИЙ ВИСТУП ДОЦЕНТА ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ МАКСИМА СИТНИЦЬКОГО НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У ВАРШАВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Автор: admin 20.11.2018

1 фото новини 520х245

14–19 листопада 2018 року кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету Ситницький Максим Васильович перебував у міжнародному відрядженні на факультеті менеджменту Варшавського університету.

3_Виступ     4_Виступ

У рамках програми відбувся успішний виступ із науковою доповіддю «INFLUENCE OF RANKING SYSTEMS ON INNOVATIVE ENTREPRENEURSHIP DEVELOPMENT IN RESEARCH UNIVERSITIES» [Вплив рейтингових систем на інноваційний потенціал дослідницьких університетів] на V міжнародній науковій конференції «ENTREPRENEURSHIP FOR THE XXI CENTURY: IMAGES AND PERSPECTIVES», м. Варшава, Республіка Польща. У дискусії взяли участь науковці з Австрії, Індії, Італії, Німеччини, Польщі, США, Уганди, Чехії.

2_з заст.міністра Освіти і науки Польщі     5_Uniwersytet

Основні результати міжнародного відрядження:

1. Проведено зустріч із заступником Міністра науки та вищої освіти Республіки Польща Себастіаном Скузою (Sebastian Skuza). Обговорено перспективи розвитку дослідницьких університетів Польщі та України і можливість участі у роботі міжнародних експертних груп.
  2. За результатами оприлюднення та обговорення наукової доповіді Ситницького М. В. отримано сертифікат про участь у науковій конференції Варшавського університету.
  3. Апробовані наукові результати буде опубліковано в авторитетному виданні з менеджменту та підприємництва, що індексується у Web of Science Core Collection.
  4. Взято участь у церемонії нагородження «Кращий підприємець 2018 року», яка традиційно проводиться кожен рік для випускників факультету менеджменту Варшавського університету.
  5. Передано запрошення від декана економічного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка, професора Ігнатюк А. І. провідним економістам і практикам Варшавського університету та Республіки Польщі на форум «Economics. Finance. Business. Management (EFBM) 2019: Global economics challenges and opportunities in the digital age».
  6. Отримано пропозицію від міжнародного фонду країн Європейського Союзу на підтримку проведення подальших досліджень. Перемовини із цього питання тривають.

6_Uniwersytet     7_Сертифікат

Максим Ситницький щиро дякує ректору КНУ ім. Тараса Шевченка, академіку Губерському Л. В. за всебічну підтримку міжнародної активності науково-педагогічних працівників Університету у глобальному середовищі; декану економічного факультету Ігнатюк А. І.; завідувачеві кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності, професору Жилінській О. І.

В рубриках: Новини