Продовжуємо радіти успіхам науковців Університету!

Автор: admin 13.12.2018

Коломієць фото

Лекцію-презентацію доктора філологічних наук, професора Лади Володимирівни Коломієць на тему «Пропагандистські маніпуляції у перекладі від Сталіна до Путіна: оманливе тлумачення важливих політичних термінів та думок про Україну» було включено до програми українознавчих студій Українського наукового інституту Гарвардського університету в місті Кембрідж (США), що відбулися З грудня 2018 року. Професор Л.В.Коломієць також виступила з доповіддю на тему «Перформативний вимір семіозису, влади та культури у перекладах політичних документів» на конвенції Асоціації Славістичних, Східно-Європейських та Євразійських Студій, що проходила 6-9 грудня 2018 р. в місті Бостон (США).
Лекція професора викликала жваве зацікавлення наукової спільноти Гарвардського університету. Ладі Коломієць було запропоновано подати наукову статтю на зазначену тематику до Журналу українознавчих студій Гарвардського університету.
Завдяки проф. Л.В.Коломієць Київський національний університет імені Тараса Шевченка був гідно представлений на найвищому науковому майданчику світу – в Гарвардському університеті, а також здобув можливість розширити міжнародну співпрацю.

В рубриках: Новини