Стажування від наукового фонду Canon. Японія

Автор: admin 20.01.2019

Canon Foundation Research Fellowships

Де: Японія

Дедлайн: 15 вересня (щороку)

Canon Foundation в Європі щорічно виділяє до 15 стипендій Canon Foundation Research Fellowships для проходження стажувань талановитими європейськими дослідниками (але не тільки з країн ЄС). Фінансування присуджується на термін від 3-х місяців до року незалежно від дисципліни і поточного місця роботи.

Стажистами можуть бути працівники промислових, комерційних, урядових і будь-яких інших організацій. Вони також вільні в своєму виборі будь-якого університету чи інституту Японії для проходження стажування. Стипендія присуджується вже після укладення угоди про співпрацю між кандидатом і приймаючою стороною і узгодження плану дослідження.

Заявку може подати будь-який кандидат з магістерської ступенем. Для цього необхідно зареєструватися на сайті і надати план дослідження з усіма необхідними документами. Але попередньо потрібно отримати від будь-якої японської організації підтвердження її готовності прийняти стажера.

Дедлайн подачі заявок – 15 вересня щороку. Відбір кандидатур триває до кінця грудня. Стажування може початися вже з 1 січня наступного року.

Детальніше про стажування в Японії від фонду Canon читайте тут.

В рубриках: Фонди, Щорiчнi гранти

 

Залиште коментар