Стажування Joan Shorenstein для журналістів в університеті Harvard. Кембридж, США

Автор: admin 20.01.2019

Joan Shorenstein Fellowship

Де: Кембридж, США

Дедлайн: 1 лютого (щороку)

Мета програми просування досліджень в ЗМІ, надання інформації для подальшого створення співтовариства вчених і практикантів. Стажери писатимуть, досліджуватимуть і ще раз писатимуть, видаватимуть свої роботи на теми політики і ЗМІ і при цьому отримуватимуть фінансування в розмірі $ 30.000. Ось тільки організатори не покривають транспортні витрати і не надають житло, це питання доведеться вирішувати самостійно.

Відбір кандидатів буде дуже жорсткий. Основні вимоги:

 1. Претендентом може бути журналіст, політик чи вчений, представник урядових структур, який працює на повну ставку за однією зі спеціальностей:
  –        Журналіст: редактор, репортер, директор (досвід роботи не менше 5 років в новинних організаціях на момент подачі заявки).
  –        Політик: кандидат, який брав участь у виборчій компанії і обраний в державну організацію, або організацію високого рівня.
  –        Вчений: штатний професор політології, журналістики, міжнародної політичної комунікації, роботи якого друкувалися в книгах або журналах (досвід роботи в коледжі або університеті не менше 7 років).
  –        Представник урядових структур: людина, яка займає високу посаду в урядових структурах, або радник політика національного рівня (досвід роботи мінімум 10 років на еквівалентній посади).
 2. Відмінні знання англійської мови. Ті, для кого англійська не рідна мова, повинні надати результати тестів TOEFL або IELTS.
 3. Якщо потенційний учасник брав участь у будь-якої стипендіальній програмі університету Harvard за останні два роки до початку обраного семестру стажування, то в даній програмі взяти участь він уже не може.

  Заявка подається онлайн на сайті організатора.

  Дедлайн 1 лютого щороку; період проходження стажування: вересень  – лютий.

 

 

 

Залиште коментар